Искам да кажа ... (103)

  • 53 759
  • 812
  •   1
Отговори
# 525
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
На мен ми се прикла прасе, като го чета Куркума.  Joy

# 526
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък искам януари да си е точно такова, каквото е. Има кога да е топло и да пия вино навън. Сега искам да има сняг, а аз да съм вътре на топло и да си ям горещата супа от кисело зеле Mr. Green Е, можеше и една ракийка, но да не бъдем максималисти.

Мотика и аз само на картинка съм виждала Blush

# 527
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Е, всички си имаме срамни прояви. Ето аз едва завчера разбрах какво е доктор Гайдурков. Мислех, че е герой на непристойни вицове.

Прикла е хубава дума, Акаша. Сочна и много илюстративна за споходилото те щение.  Grinning

# 528
  • Мнения: 4 188
Е, всички си имаме срамни прояви. Ето аз едва завчера разбрах какво е доктор Гайдурков. Мислех, че е герой на непристойни вицове.

Прикла е хубава дума, Акаша. Сочна и много илюстративна за споходилото те щение.  Grinning
Гайдарски е отличен специалист, ако визираш него.

# 529
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 852
И Гайдурков е такъв. Съпругът ми от близо година е на неговия режим, ами тук не могат да повярват на резултатите

# 530
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Именно, де, прочут човек, затова се срамувам.

# 531
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882


Прикла е хубава дума, Акаша. Сочна и много илюстративна за споходилото те щение.  Grinning

За прасе ли говорим още? Mr. Green

# 532
  • София
  • Мнения: 18 679
За любителите на китара - по БНТ дават представянето на формация "The teachers" на миналогодишната Аполония. Невроятни са Heart Eyes  Ужасно ми липсват танците!

Отивам да чета за Гайдурков, че аман от срамните ми прояви Laughing

# 533
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181


Прикла е хубава дума, Акаша. Сочна и много илюстративна за споходилото те щение.  Grinning

За прасе ли говорим още? Mr. Green

Аз поне да - и през цялото време.

Белиндее, заникъде си. Мотика не подхващала, прочутите хора не знае... какви са тия китарени учители, да се поизложа и аз. Тъй или инак телевизор нямам.

Какво се разбъбрих тука и аз, а утре трябва да ставам в 5,30, коли да подготвям за път, да карам, да бачкам....

# 534
  • Мнения: 4 188
Нищо не разбрах, ма ай, нали съм с хубави гуми, ще издрапам утре #Crazy

# 535
  • София
  • Мнения: 18 679
Прочетох. Малко куку-руку ми идва на мене тоз доктор, ама щом казвате, че е прочут Grinning

# 536
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
Че какво му пречи кукурукуто на прочутостта? Напротив, много помагало това вълшебно свойство, че да станеш известен по белия свят. Мога и цял поменик примери да дам. Много е по-трудно да се прочуеш, ако не си се пуснал от хорото.

Или някой флейтист се е заглавил в комина, или има страхотна виелица в моето село.

# 537
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 869
Докторът не го знам, но с мотиката бяхме първи дружки, когато прекарвахме ваканциите при баба  Mr. Green.  Ами така, де - то корнишони, домати и какво ли не имаше за обгрижване.

# 538
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882


Прикла е хубава дума, Акаша. Сочна и много илюстративна за споходилото те щение.  Grinning

За прасе ли говорим още? Mr. Green

Аз поне да - и през цялото време.





Това беше шега, ама... Само мойто ми ги разбира, май, и само аз неговите. Heart Eyes Е, и наште приятели, де.  Party  Липсва ми дискусия за хумора. Бях пробвала преди време една тема, но не вървеше. Интересно ми е кой на какво се смее, какво му е забавно...

# 539
  • Мнения: 39 522
Режимната Кате да чете- Опичаш тиквата. Ако искаш с малко вода. Пусни я на вентилатор малко да я опърлиш. Взимаш горещо парче, слагаш му парче кокосово масло от горе. После посипваш с накълцани орехи и канела.  До тиквата в чинията си слагаш голяма топка заквасена сметана или маскарпоне. Така аз ям тиквата.
Мотики и лопати има в мазето. Не са за мен. В момента бачкам с 2 броя различни в пицарията. Eдната супер лека, модерна, а другата- с тежка и супер дебела дръжка. Познайте коя се ползва повече!
В нашия град снегът изненада всички. Кметът ни още е изненадан. На обяд, докато отивах на работа имаше накривени стълбове, виснали до тротоара кабели и счупени клони. Да не говорим за непочистения сняг до късно тази вечер. Утре ще е същото дередже, уви.
И аз не отивам никъде без сладка почерпка. Зависи къде отивам нося домашно или купено от магазина.

Общи условия

Активация на акаунт