Искам да кажа ... (104)_09.01-15.01

  • 57 409
  • 959
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 23 781
Янтра, да разбирам ли, че одобряваш вкусът ми за мъже  Mr. Green?
Одобрявам вкуса ти за пожарникари, да Simple Smile

# 136
  • Мнения: 22 036
Харесай го календара, ако още не си, защото пускат поне през ден по някоя снимка, а чак ми е неудобно да ги шервам всеки път  Embarassed.

# 137
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Имам тетрадка с рецепти, аз съм си ги записвала като млада булка. Много ми е ценна, някои рецепти са с имената на жените ,от които съм ги вземала.Мила ми е, но вече е станала на халваджийски тефтер, докато съм готвила пръснало я белтъци, я нещо друго. Но си сверявам редовно с нея като почна да готвя нещо, което отдавна не съм правила. Обикновено за подправки гледам, все ги забравям, а са си важни.Иначе в компа имам файл с рецепти, от интернет, изпробвани.В последно време и аз ровя из форуми и блогове като търся нещо да разнообразя. По-лесно ми е-таблета до мен, поглеждам и нататък.
Такава фъртуна е тук, дано е за последно.

# 138
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 225
При нас снежинките танцуват като в приказка Simple Smile

Тефтер имам и аз - мама ми го даде навремето с няколко рецепти от нея и със заръката да го изпиша. В момента съм допълнила разни обикновени манджи от рода на пиле с ориз и пиле с картофи заради децата. Налагало се е да готвят в мое отсъствие, а не всеки път е удобно да висиш на телефона и да обясняваш с подробности Laughing

Даун, аз се чувствах много странно на първата форумна (от тук) среща, хем че беше с много жени Crazy

# 139
  • Мнения: 22 036
Имам една горварска книга от 1929 година и имах идея да се опитам да готвя по нея, ама е мнооого сложно. Една от рецептите примерно изисква да свариш бульон от 8 кила кокали и какви ли не още неща, които ми се струват неизпълними Simple Smile.

Още не съм се отказала де. Продуктите описани в книгата липсваха на пазара през моето детство  Tired.

Ели, аз с повечето от вас не бих имала проблем, защото все едно ви познавам, но с тази жена се "запознахме преди два дни Simple Smile.

# 140
  • Мнения: 4 864
И аз имам тази книга от 1929 та година. В ТОХа готвехме по нея като трябваше да изчисляваме количествата според това за колко хора ще готвим. И аз си направих тетрадка с рецепти, която също е заприличала на миш-маш. Имам и много разпечатани, които съм си събирала. На сполучливите си слагам знак да знам , че са добри Wink

# 141
  • Мнения: 3 609
Джули, сила ти пожелавам! Няма лесно при тези сбогувания! Hug

Аз ходих до мола, който е до офиса, да видя моя приятелка беше там с бебето и го нагушах и нацелувах!  Heart Eyes Ужасно е навън. Искам да се пъхна под един дебел пухен юрган и носа да не си подам навън!

На Даун от сърце, ама наистина от сърце и желая един готин мъж тази година!!!

Вие не знаете Захирата как прави истински бульон, по класическа френска рецепта наскоро...егааати! Кокали с месо се пекат на фурна със зеленчуци, подправки, после се добавя вино. След тая галимация, всичко се вари няколко часа  ooooh! Обаче, хора...Разликата е коренна!! Нищо общо с това, което до сега съм наричала бульон.
Я гледайте, даже си го снимах, толкова ми хареса  Crazy

Скрит текст:

# 142
  • Мнения: 22 036
Захир, браво. И аз наистина някой ден ще се пробвам с тези стари рецепти.

А за мъж, аз не драпам. На тези години е, ..ако стане, стане, ако не... пак е ок Simple Smile. В смисъл, аз смятам, че е хубаво да имаш партньор, но не ми е самоцел. Оправям се сама, а и нямам драма през повечето време. Или съм в интернет или чета, или гледам филм. От друга страна обичам общуването с интересни хора, които могат да ме разсмеят, да ме научат на нещо, да споделят опит, който аз нямам.

Дразнят ме разни неща по къщата, за които вместо да ползвам половинка, трябва да наемам някой  Tired. Колкото и да съм оправна, не всичко мога да свърша сама.

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
То и наличието на половинка не е гаранция за нищо. Има мъже дето нищо не могат да направят из къщи

# 144
  • Мнения: 15 066
Аааа, нищо, ти пробвала ли си да стоиш цял ден на дивана, а????  Mr. Green

# 145
  • Мнения: 6 728
То и наличието на половинка не е гаранция за нищо. Има мъже дето нищо не могат да направят из къщи

Преди да се разведа полудявах направо от това, че бях принудена да търпя простотии.Та по-добре сама отколкото мъж, който за нищо не става Rolling Eyes

# 146
  • Мнения: 22 036
Вярно е и това, че има и такива Simple Smile. Моят беше сръчен и ми липсва в това отношение. Ей сега трябва да оправя поливачната, която от година не работи като хората (той я направи скапано) и или трябва да платя 500 долара, или да се хвана и да сменя един соленоид. Не е кой знае колко сложно, ама ме мързи да му се невиди Simple Smile.

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 7 395
Аааа, нищо, ти пробвала ли си да стоиш цял ден на дивана, а????  Mr. Green

Аааа, на толкова трудна работа не се наемам! Други да се мъчат Simple Smile

# 148
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Лина  Кате
Аман бе момичета, не излагайте Бургас бе. Все на такива ли  попадате?

Последна редакция: вт, 10 яну 2017, 17:52 от midkoo

# 149
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 858
Вярно е и това, че има и такива Simple Smile. Моят беше сръчен и ми липсва в това отношение. Ей сега трябва да оправя поливачната, която от година не работи като хората (той я направи скапано) и или трябва да платя 500 долара, или да се хвана и да сменя един соленоид. Не е кой знае колко сложно, ама ме мързи да му се невиди Simple Smile.
Викни екс-а да си оправи работата.

да ми е жив и здрав мъжа със златни ръце е, а като се женихме лелш му ми викаше:"Да знаеш, не е голям майстор, не очаквай много". А той излезе скрита лимонка

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт