Стара Загора - 76 тема

  • 133 305
  • 755
  •   1
Отговори
# 225
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Ако имаш залепен ценоразпис и на него пише Подстригване- 8-10-15-50 или там колкото и да е лева, човек е в пълното си право да поиска само това, и да плати само за подстригване.

# 226
  • Мнения: 5 259
Може ли да споделиш кой е салонът, в който ти взеха 30лв? Аз се подстригвам само два пъти в годината, скоро идвам в Стара Загора и тъй като от 8 месеца не съм виждала фризьор, мисля, че ще ми трябва  Laughing

По принцип обикновено не знам как искам да ме подстрижат и очаквам от фризьора да ми измисли прическа, която също така да ми стои добре. Това би трябвлао да влиза в качествата на един професионалист. Последния път ме направиха ужасно, но и късо, така че доста почаках, докато ми порасне достатъчно косата, за да им поле за промяна на прическата.
Ако тези, при които си била, са добри и могат да свършат тази трудна задача, ще те помоля да ми кажеш кои са. Сешоарът не ме притеснява, обикновено искам и сешоар. Повече ме вълнува дали могат да ми измислят прическа, защото аз харесвам разни, но нямам идея на моята глава как ще стоят. Понякога стоят ужасно, дори да е изпълнена добре прическата.

Мерси.

# 227
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Опа, аз малко късно отговарям де... хаха
Мога да ти препоръчам, този в който  бях последно, и бях много доволна. Ще ти вземат наполовина на 30 лв - https://www.facebook.com/salonzakrasotaenigma/?fref=ts (Не правя реклама, един ден си доволен, един ден не си) Както гледам тенденцията в салоните е един ден се радваш, един ден плачеш. Но за момента останах очарована.
Наистина останах много доволна, а аз съм капризен човек . Grinning
Пак оставих близо 30 лв, защото си купих и ампули от тях. Всеки може да ги остави тези пари, въпроса е да има избор за какво да ги даде. Не да му бъдат извити ръцете да ги даде, когато изобщо не го очаква.  Peace

# 228
  • Мнения: 5 259
Мерси Simple Smile
Не е късно, аз чак на 23-ти юни ще съм в Стара Загора, имам време Simple Smile
Ще ги погледна.

# 229
  • Мнения: 89
Препоръчайте ми шивачка, за корекция на дрехи..... да работи качествено и не много скъпо.

# 230
  • Мнения: 2 406
Препоръчайте ми шивачка, за корекция на дрехи..... да работи качествено и не много скъпо.
аз съм носила дрехи за подгъв на Аугуста Траяна, не знам номера, по булеварда подминаваш пресечката на ласвегаса и на следващия светофар в ляво под една кооперация.

# 231
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Здравейте, имате ли инфо дали някъде в Стара Загора има йога за бебета? Simple Smile  Rolling Eyes

# 232
  • Варна
  • Мнения: 478
Здравейте мами от Стара Загора. Другата седмица сме със семейството в града и бих искала да попитам за препоръки за заведение/сладкарница, по възможност с лятна градина или нещо такова,  където може да седнем и да се почерпим с торта. Сина е рожденик и искам да го изненадам, та даже ще поръчам ако може и тортата предварително - да ни чака Simple Smile

# 233
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Дами, само аз ли започнах да виждам грамадни кучета навсякъде из града?!
Ще заприличаме на София ако продължава така, какво се случва? Преди беше рядкост да излезеш и видиш куче, а сега е рядкост да излезеш и да не видиш.
Кой взима мерки за тези неща? За жалост само като наближат избори се случва нещо в тази държава.

# 234
  • Мнения: 295
Здравейте мами от Стара Загора. Другата седмица сме със семейството в града и бих искала да попитам за препоръки за заведение/сладкарница, по възможност с лятна градина или нещо такова,  където може да седнем и да се почерпим с торта. Сина е рожденик и искам да го изненадам, та даже ще поръчам ако може и тортата предварително - да ни чака Simple Smile

Понеже виждам че никой не се е включил, аз знам само 2те Недели в града. Едната е на пешеходната зона срещу общината, другата по същата улица посока Изток, пак е на централно място, но малко "широк" център. Ако не държите да е сладкарница, може да хапнете в пицария Венеция, имат приятна градина и предлагат десерти 😀 Дано си изкарате добре!

# 235
  • Мнения: 9 487
Здравейте мами от Стара Загора. Другата седмица сме със семейството в града и бих искала да попитам за препоръки за заведение/сладкарница, по възможност с лятна градина или нещо такова,  където може да седнем и да се почерпим с торта. Сина е рожденик и искам да го изненадам, та даже ще поръчам ако може и тортата предварително - да ни чака Simple Smile


http://www.caria65.com/gallery

# 236
  • Мнения: 2 324
Препоръчайте ми очен лекар за дете, моля. Колебая се между д-р Рускова и д-р Бозова.

# 237
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
О, боже само Рускова не! не! не! не! не!

# 238
  • Мнения: 295
Много харесвам д-р Мария Драгоева, работи в Българогерманския център на 2ри етаж. 

# 239
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Много харесвам д-р Мария Драгоева, работи в Българогерманския център на 2ри етаж. 

Аз също я препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт