2. Мнения за "Оазис строй" Пловдив - Оазис1-8

  • 183 055
  • 1 021
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
И двете секции на Оазис 6 се прекарва водопровод канализация и окабеляване .Дори започнаха преди да завали снега да мажат стените.

# 31
  • Мнения: 4
Между другото "Оазис 6" като брой апартаменти е на половината на"Оазис 4".И още нещо до колкото разбирам на североизток от "Оазис 6" земята се води парк "южен" .Да се надяваме че общината на района ще реши тази гора да заприлича наистина на парк а не само на документи и хартия.

# 32
  • Мнения: 67
А Оазис 4 кога ще дочака акт 16????

# 33
  • Мнения: 82
Не знам сега като нямаме кмет кой ще разписва документацията...

# 34
  • Мнения: 67
То до кмета да опре работата  има хиляда заместника.

# 35
  • Мнения: 5
Всички ли сте превеждали по сметка на Тома Томов? Никъде в предварителния договор не е опоменат като пълномощник.Така изглежда като физическо лице.Благодаря предварително

# 36
  • Мнения: 82
Не. Аз превеждах парите на жена му, Пенка Шахънска... но пак беше физическо лице, никъде не се опоменава фирмата и за какво е превода.

# 37
  • Мнения: 5
Не. Аз превеждах парите на жена му, Пенка Шахънска... но пак беше физическо лице, никъде не се опоменава фирмата и за какво е превода.
На мен ми казаха да опиша за кой Оазис , секция, апартамент.

# 38
  • Мнения: 82
По мое време имаше само Оазис 4...  Simple Smile

# 39
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 177
Ние също не сме шпакловали и не сме правили изолация. Нямаме петна нито в стаята , която е светла като цвят, нито в хола , където е сиво. Апартамента е адски топъл  и за разлика от съседи , които имат доста оплаквания относно дограма във фейсбук, то ние сме много доволни - от никъде не духа. Затопля се много бързо апартамента и дори и през деня да не е работил климатик, то вечер като се приберем е топло.

# 40
  • Мнения: 2 355
Здравейте, ориентирали сме се за закупуване на двустаен апартамент в Кичука. Дали има още свободни такива в Оазис, цена, разположение на стаите, функционалност на помещенията, оценка на имота за кредит, изобщо всичко  Mr. Green Embarassed Ще се радвам, ако някой има желание за повече информация  Hug

# 41
  • Мнения: 2 610
Шефът Антонио   Едва ли някой тук ще знае със сигурност. Звъннете им в офиса и ще ви кажат абсолютно всичко,което Ви интересува.

# 42
  • Мнения: 2 355
Ами по-скоро се надявах някой от личен опит да каже. Предполагам все някой си е купил такова жилище.

# 43
  • Мнения: 2 610
Ами по-скоро се надявах някой от личен опит да каже. Предполагам все някой си е купил такова жилище.
Дано някой каже, ноза свободните апартаменти само от офиса на Оазис ще кажат с точност. Успех и дано намерите, това което търсите и ще е полезно за вас и семейството Ви.

# 44
  • Мнения: 37
Свалиха от сайта на Оазис свободните апартаменти и коя секция е взела съответният акт за строителство.Някой да знае нещо по въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт