Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 28 апр. 2006, 17:01 ч.

Количката - с 3 или 4 колела?

• 3 709
  • 48
  •   1
Отговори
  • София
Сигурно вече е обсъждано като тема, но пак да попитам: ако избирате по броя на колелата, какви са ви доводите за и против двата варианта? Изобщо, какво ви е водещото при избора на комбинирана количка?

# 1
  • София
Аз много държах на триколка и продължавам да съм им привърженик, НО имат един недостатък. Установих го след като си купихме и взех да возя бебо. При повдигане  на предната и гума, а това се налага сравнително честичко, количката става супер нестабилна. Остава само на една опорна точка и ако не внимаваш може да я обърнеш. Въпреки това, пак казвам, не съжалявам за избора, защото май това е единствения минус и ако сега трябваше да избирам, пак щях да купя триколка

# 2
  • София
привет, имам триколка на ТСМ, много е желязна и в пряк и в преносен смисъл, но който ми каже лесен на4ин сама да я ка4а в градския транспорт с бебо вътре и  ще го 4ерпя Simple Smile Simple Smile Simple Smile
ина4е са по- добри от гледна то4ка на не-друсането, на пове4ето триколки колелата са-по-големи и са с подсилени амортисьори. общо взето не гледам къде возя и минавам навсякъде.

# 3
  • Springfield, VA

Първата количка, която купихме на сина ми, като се роди беше триколка. Страшно ги харесвам! Кенгуру Крузър е нашата. Лятната, обаче е с четири колела, защото няма такива, които се сгъват на чадър и да са с три.

# 4
Аз залагам на 4-риколките Peace

# 5
  • София
Аз много държах на триколка и продължавам да съм им привърженик, НО имат един недостатък. Установих го след като си купихме и взех да возя бебо. При повдигане  на предната и гума, а това се налага сравнително честичко, количката става супер нестабилна. Остава само на една опорна точка и ако не внимаваш може да я обърнеш. Въпреки това, пак казвам, не съжалявам за избора, защото май това е единствения минус и ако сега трябваше да избирам, пак щях да купя триколка
И аз подкрепям това мнение - тва е единствения недостатък. Иначе, трябва задължително да е с предна въртяща гума за да е маневрена.

# 6
  • София

Първата количка, която купихме на сина ми, като се роди беше триколка. Страшно ги харесвам! Кенгуру Крузър е нашата. Лятната, обаче е с четири колела, защото няма такива, които се сгъват на чадър и да са с три.
Маме, има, ама струват мнгоо пари. И не е чадър, ами още по-малко-видях го с очите си. Говоря за КУИНИ ЗАПП-но тя е за по-големко детенце.
По същество-аз съм ТВЪРДО ЗА триколките. Няма по-добър начин за превземане на:дупки, разбити тротоари, бордюри и тем подобни от една триколка с помпащи се гуми.

# 7
4 колела, по-стабилни са !

# 8
  • В центъра на Стара Загора
4 колела, по-стабилни са !
Peace Триколките не ми допадат на външен вид изобщо!

# 9
  • Springfield, VA

Маме, има, ама струват мнгоо пари. И не е чадър, ами още по-малко-видях го с очите си. Говоря за КУИНИ ЗАПП-но тя е за по-големко детенце.
По същество-аз съм ТВЪРДО ЗА триколките. Няма по-добър начин за превземане на:дупки, разбити тротоари, бордюри и тем подобни от една триколка с помпащи се гуми.

Да, душа, аз затова казах, че няма, щото за мен много скъпо е равносилно на няма такава количка  Crazy

П.С. Една приятелка има такава, дето ти казваш. Верно се сгъва откачено, става като пакетче  Grinning

# 10
  • София
Не мога да се съглася с това твърдение , какво значи нестабилна ? Аз имам QUINNY Freestyle и мога да твърдя , че по стабилна и проходима количка не съществува . И как така остава на една опорна точка - напротив остава на двете задни колела  newsm78 зависи и каква ти е количката де - от триколка до триколка разликата е от небето до земята .На мен пред очите ми се е обръщала триколка ТСМ , но ... Също така в сравнение с моята не виждам тези с 4 колела какво им е по - стабилното ?

# 11
  • Mediterraneo
Допреди няколко дни карах количка с 4 колела- Бертони Имола. Сега имаме лятна триколка на Чиполино. Количките с 4 колела са в пъти по- стабилни от триколките. Излишно е да обяснявам, то се усеща, ако си упротребявал  и двата вида.
И още нещо- с 3 или 4 колела, няма особено значение, важното е предните да са въртящи. Иначе загиваш  Crazy

# 12
имам 3 колички- 2 триколки и една с 4 колела
ЗА триколките съм и с двете ръце, в пъти по-лесни са за маневриране, за повдигане по бордюри и т. н., определено са по-удобни Hug
Няма да обяснявам пък ако количката е с 4 колела и предните не се въртят какъв ужас настава #Crazy

# 13
  • София
Допреди няколко дни карах количка с 4 колела- Бертони Имола. Сега имаме лятна триколка на Чиполино. Количките с 4 колела са в пъти по- стабилни от триколките. Излишно е да обяснявам, то се усеща, ако си упротребявал  и двата вида.
И още нещо- с 3 или 4 колела, няма особено значение, важното е предните да са въртящи. Иначе загиваш  Crazy
Ако критерият ти е е лятна количка Чиполино мога да се съглася , че не е добър вариант ! Но по принцип не съм съгласна !

# 14
  • София
Не мога да се съглася с това твърдение , какво значи нестабилна ? Аз имам QUINNY Freestyle и мога да твърдя , че по стабилна и проходима количка не съществува . И как така остава на една опорна точка - напротив остава на двете задни колела  newsm78 зависи и каква ти е количката де - от триколка до триколка разликата е от небето до земята .На мен пред очите ми се е обръщала триколка ТСМ , но ... Също така в сравнение с моята не виждам тези с 4 колела какво им е по - стабилното ?
Особено пък за този модел съм на 200% съгласна!!!!
Аз имам Фешън, по едно време се чудех дали да продавам, но твърдо реших, че ще си стои за зимата!!! Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт