Джансел Елчин в "Dayan yüreğim"/"Дръж се, сърце" - сериал по Fox tv *Тема 40*

  • 70 139
  • 723
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 154
Добро утро!  Hug Hug Hug
Дайче  bouquet
Един клип от дефилирането на Джансел с момичето
https://www.instagram.com/p/BQ3oMPhh7L9/
Днес е нашия ден, пак ще е тъжен за Елван, неприятен за Фуат, но ще има малко радост за Атиф и Серай. Атиф ми изглежда вече влюбен.  newsm78

Хубав ден!  Hug Hug Hug

# 166
  • Мнения: 3 555
 wavey    Приятен ден    wavey
Снейки   Hug Peace bouquet

Днес е нашия ден, пак ще е тъжен за Елван, неприятен за Фуат, но ще има малко радост за Атиф и Серай. Атиф ми изглежда вече влюбен.  newsm78


#Crazy   За Атиф в този епизод може и голяма да му е радостта, до момента в който родителите му разберат    Stop


 Naughty  Ама и Серайчето би трябвало поне малко да се зарадва  Thinking  и ...  Praynig  да го отрази и на отношенията с майка си  Crossing Arms


 Rolling Eyes  В тази публикация ни подготвят за голяма кавга в семейството на Фуат  ooooh!


 Outta Joint  Аз наистина съм вече малко недоскиф   Embarassed  и с "четири" се вторачих отново в свещичките на тортата   #Crazy  този път са 6  ...   и още повече не се връзват, ако рожденичката е Назлъ   newsm78  дори да е родена на 29 февруари  ...  Stop  Сигурно за това ще е голямата кавга  Naughty  ако Фуат не е осигурил толкова, колкото трябва да са  ...   Crossing Arms  


 newsm78  За откраднатите пари на Елван от Дженгиз си мисля, че може би Мерал може да ги види и помогне бързо да се върнат  ...  Praynig  


 Rolling Eyes Нов персонаж Айшегюл Атик в ролята на майка на Фуат   Peace
Цитат
Айшегуль Атик (Ayşegül Atik) в роли матери адвоката Фуат бея. Классическая турецкая мама.


Последна редакция: пт, 24 фев 2017, 15:16 от dai4e

# 167
  • Мнения: 2 154
Дайче  bouquet
Вече съм на линия, започва повторението.
Дано скоро да не разбират родителите на Атиф за влюбването му, поне докато не разбере от Серай за брат й и катастрофата.
Цитат
За откраднатите пари на Елван от Дженгиз си мисля, че може би Мерал може да ги види и помогне бързо да се върнат  .
Този селски хитрец веднага ще метне Мерал на черешата. А не знам дали Елван ще разбере, че той е крадеца.  newsm78

# 168
  • Мнения: 3 555
 wavey wavey wavey
Снейки   Hug  Peace   bouquet
 Grinning  И аз вече съм тук   Heart Eyes  дано не ни прави проблеми нета с гледането, че в момента ми се отвори само този линк на Фокс ТV  Praynig
http://www.fox.com.tr/canli-yayin

 Rolling Eyes  И дано да са заснели интересен епизод  Praynig Praynig Praynig


 ooooh!  Пак ми дожаля за Мерал   Cry  хайде сега да я видя Елван как ще се справи с гледането на Селим  Crossing Arms

Ха, чуваш ли коя песен пеят  Grinning  на Хасрет  Heart Eyes Joy

Последна редакция: пт, 24 фев 2017, 19:32 от dai4e

# 169
  • Мнения: 2 154
Я, позната песен  - в Пленителката я пяха много пъти, но тук е с нов аранжимент.
Атиф пак ще ходи да моли да назначат Серай на работа.  Wink

# 170
  • Мнения: 8 408
Здравейте! Hug Hug

И аз съм тук.  Wink Мерси за споделеното. bouquet  Браво на Джансел за участието в акцията. Heart Eyes

ooooh!  Пак ми дожаля за Мерал   Cry  хайде сега да я видя Елван как ще се справи с гледането на Селим  Crossing Arms

Да, много груба беше Елван. Peace

# 171
  • Мнения: 3 555
Снежи   Hug Peace bouquet

 Shocked   Умът ми не го побира  Outta Joint  как може Елван да рискува с това крадене на хляб  #Crazy  ами ако беше извикал полиция продавача ... пак арест, Селим на улицата, ами с какви очи ще гледа Фуат ...  newsm78  че и го излъга като й позвъни  Sick


# 172
  • Мнения: 2 154
Много събития се случиха в този епизод или поне аз разбрах от картинките и няколко думи, които вече съм научила.
Чичото обеща Серай на Али, но Ръфат го издаде и стана ясно, че Серай не е съгласна.
Серай проумя, че няма да може да се справи с гледането на Селим в чуждия дом.
Атиф призна на баща си, че е влюбен в сервитьорка и мама Инджи полудя от тази новина.
И накрая май ранен ще се окаже Ремзи - дано поне остане жив и да си размърда малкото сиви клетки, за да проумее защо брат му замина за оня свят.
Правилно ли съм разбрала или си фантазирам?  Embarassed

Дайче, точно момента на кражбата и онзи сандвич на пейката ми бяха най тежките моменти в епизода.
Елван стигна дъното, искам вече да изплува.

Последна редакция: пт, 24 фев 2017, 22:04 от Snake777

# 173
  • Мнения: 3 555
Струва ми се, че Ремзи рани сина си Рифат, който искаше да му попречи да убие Елван.

Имаме фрагман за 5 епизод  Peace



Ремзи е арестуван, вероятно за опит за убийство на Елван, защото виждам и Фуат в полицията.

Не беше лош епизода. Чакам и превода, но ми се струва, че Фуат убеди Назлъ да се откаже от новата кола подарък от дядо си.

Няколко снимки на адвокат Фуат  Heart Eyes  много хубава игра на Джансел   Peace




Тези са от фрагмана  Peace






Елван, Серай ии родата ми досадиха вече с тяхната цигания  Crossing Arms

Последна редакция: пт, 24 фев 2017, 22:29 от dai4e

# 174
  • Мнения: 2 154
От фрагмана стана ясно, че Ремзи е здрав, и Ръфат е добре, но пък в края на епизода той реагира сякаш на болка, докато при Ръфат не усетих да има промяна в изражението му.
Селим сякаш е в друга стая и е усмихнат, та предполагам е с майка си.
Нека да постои Ремзи малко в ареста, ще му се отрази добре.

# 175
  • Мнения: 3 555

Нека да постои Ремзи малко в ареста, ще му се отрази добре.

И аз това искам  hahaha hahaha hahaha

# 176
  • Мнения: 8 408
Благодаря за фрага. bouquet

Много ми е мъчно за Серай и Атиф.  Sad

# 177
  • Мнения: 2 154

Нека да постои Ремзи малко в ареста, ще му се отрази добре.

И аз това искам  hahaha hahaha hahaha

Вай, ами сега графинята ще трябва да тича при Танер за пари, разходи по адвокат ще правят.  Wink

Сетих се, че Екрем Шанал май нямаше проблем с това, че любимата на сина му е сервитьорка, докато Инджи подскочи. И в това семейство бащата е разумния, майката с претенции.

На мен също ми досадиха Елван и родата й, но ми се струва че от следващия епизод нещата ще се променят - ако Серай, майка й и Селим се съберат, Серай ще работи и ще се грижи за тях, а и Елван може да работи в къщи надомна работа. Почти съм убедена, че ще са заедно, защото видях радостен Селим.
Снежи, наистина при тях ще има обрати - ще бъдат щастливи, докато научат истината, после ще страдат, но когато Селим ще оздравее, Серай ще му прости. Надявам се, да е така.  Praynig

# 178
  • Мнения: 3 555
Вече има руски превод на репликите към фрага за 5 епизод  Peace   bouquet
📌 1 ФРАГ К 5 СЕРИИ❤

— Невеста, что случилось?
— Твоя мама пришла и забрала Селима.
— А Ремзи посадили в тюрьму.
— Селим здесь, не так ли?В своей комнате?
— Она все еще о Селиме заботится.
— Слушай меня, не приводи этого Селима.
— Я вас обоих выгоню.
— Я виноват…
— Что стал отцом своим племянникам?
— Нужно было отвернуться от них?
— Эльван, если ты пожалуешься, то Ремзи будет сидеть в тюрьме.
— Я прошу тебя решить все самой.
— Пока ты не сядешь в тюрьму, Эльван. Наша война не закончится.
— Не закончится.
— Вы будете жаловаться на Ремзи Айгаз?
— Знаешь, я буду скучать по тебе.







Нека да постои Ремзи малко в ареста, ще му се отрази добре.

И аз това искам  hahaha hahaha hahaha

Вай, ами сега графинята ще трябва да тича при Танер за пари, разходи по адвокат ще правят.  Wink
За Ремзи всичко зависи от Елван дали ще подаде жалба срещу него  Thinking
Елван трябва да си намери работа  Naughty  Може би съседката Алие (май беше ...  Embarassed) като я повика, че е болна ще и помогне ... за почасово обслужване на болни по домовете   newsm78 а може да я приемат и на предишната си работа  Praynig   Серай ...  дано след шамаросването от контесата направи сравнение с отношението на майка си към всичките им роднини преди да влезе в затвора   Naughty

И за Мерал си мисля, че ако разбере за открадните пари на Елван ще направи връзка с внезапното опаричването на Дженгиз, но дали ще го издаде ... не съм сигурна  ooooh!

Последна редакция: сб, 25 фев 2017, 00:00 от dai4e

# 179
  • Мнения: 8 408
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:



Дайче, Снейки, bouquet bouquet

Не мисля, че ще приемат Елван на предишната й работа... в махалата отново.  Peace newsm78


Рейтингът се е запазил приблизително същият.  Wink Party

Цитат
Тотал

8. DAYAN YUREGIM   FOX TV   20:26   23:18   4,42   9,93

АВ и АВС

8. DAYAN YUREGIM   FOX TV   20:26   23:18   3,42   9,08

6. DAYAN YUREGIM   FOX TV   20:26   23:18   4,66   10,97

http://www.ranini.tv/reyting/2017-02-17 - тук е от миналата седмица. Wink


В социалните медии.  Party





Хубава събота!  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт