Джансел Елчин в "Dayan yüreğim"/"Дръж се, сърце" - сериал по Fox tv *Тема 40*

  • 70 186
  • 723
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 156
Добро утро!  Hug Hug Hug
Прочетох ви  bouquet  bouquet  bouquet и се радвам много, че рейтинга се е повишил. Party Дано се повиши още и най вече сериалът да се задържи дълго на екран.  Praynig Praynig Praynig
Разбрах, че Елван ще страда много, но то и заглавието подсказва за това. Но пък май ще има щастливи моменти за Атиф и Серай.

Като изгледам епизода ще мога да коментирам повече, от прочетеното съм доволна че Дженгиз е ял тупаници, очаквам и другите лошотии да си получават дозите "шамари". По справедливо и реално ще ми е.
За тези торти намерих този коментар - "ние с право се гордеем"  newsm78 тук
https://www.instagram.com/p/BQtXL_AAKe7/
https://www.instagram.com/egeaydan/
Хубав ден и спорна седмица.  Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 20 фев 2017, 09:37 от Snake777

# 151
  • Мнения: 3 555
 wavey  Привет   wavey
Снейки   Hug Peace bouquet
... от прочетеното съм доволна че Дженгиз е ял тупаници, очаквам и другите лошотии да си получават дозите "шамари". По справедливо и реално ще ми е.
И аз същото искам и най-вече на това рижаво зло човече хич не искам да му се размине  Naughty  Не очаквам от Мерал и Елван да я ошамарят, щом не го направиха до сега   Crossing Arms  но надеждата ми е в Серай да разбере по някакъв начин за раните на Селим  Praynig  


 Grinning  А Фуат е в чудесни отношения с дъщеря си Назлъ и дори е футболен запалянко като него  Party


 Crossing Arms  Оказва се, че съпругата на Фуат е адвокатска дъщеря и тъста е недоволен от зет си, че не се желае с репутацията си на успешен адвокат да печели много пари  Naughty  


 Thinking  Ясно ми е вече кой дава кураж на съпругата на Фуат за скандалите в семейството  Naughty    
 

Цитат
Разбрах, че Елван ще страда много, но то и заглавието подсказва за това. Но пък май ще има щастливи моменти за Атиф и Серай.
newsm78  Ако аннето Инджи не е накарала Танер да следи къде ходи и с кого се среща Атиф   ooooh!   може да се порадваме още в следващия епизод на една хубава романтична двойка  Heart Eyes  


 Wink  Феновете на Едже вече са в очакване на още една ...   Heart Eyes
Ece Uslu Sevdalısı ‏@Ecee_Delisi  9 чПреди 9 часа
Elvan 💝 Fuat


 Stop  Да не подминаваме и тази ... двойка  Wink  може и тук да има ...  романтика   Outta Joint


 Hug Hug Hug

# 152
  • Мнения: 2 156
Най после успях да изгледам епизода. Тежък ми дойде, ама като видях фрагмана и следващия ще е подобен.  ooooh!
Тия турски мъже много ме ядосват - Ремзи постави условия на Серай, които много добре го устройват, въобще не се интересува от чувствата на другите. Дженгиз е отвратителен, малко бой яде, ще ми се да има и втора доза и то по сериозна да е. Съпругът на Асие, тъста на Фуат, влюбения братовчед Ръфат - все са ми дразнители. Комай малко останаха тези, дето засега ги харесах. Embarassed
Дайче, на това рижото зверче не виждам кой може да му разкрие гадостите - или Селим след време да разкаже или то само ще се издаде. Разчитам на второто.
Адвокатската съпруга я разбирам. Тя е живяла в семейството на баща - богат адвокат и очаква и в нейното семейство да се случват нещата по този начин. Само дето не е отчела разликите в характерите на двамата адвокати. И от това следва голямото разочарование и за нейно съжаление и дъщеря й не я подкрепя.
Не ми хареса Елван, когато упрекваше сестра си за гледането на Селим. Тя не знае ли какъв живот живее с оня маймуняк?
От сега се настройвам за разкритията за контесата, ще ми се да видя как тогава ще реагира Ремзи. За съжаление или пък за радост/повече епизоди/ няма да е скоро.



# 153
  • Мнения: 3 555
 wavey wavey wavey
Снейки    Hug Peace bouquet
Цитат
Адвокатската съпруга я разбирам. Тя е живяла в семейството на баща - богат адвокат и очаква и в нейното семейство да се случват нещата по този начин. Само дето не е отчела разликите в характерите на двамата адвокати. И от това следва голямото разочарование и за нейно съжаление и дъщеря й не я подкрепя.
Wink  И аз я разбирам  Peace  В предишния епизод я чух да казва на Фуат, че са били много щастливи ...  ooooh! и си мисля, че тя и съпруга си, и дъщеря си много обича, но ... Очаквам в новия епизод повече сцени със семейството на Фуат  newsm78  Ако сценаристите са решили да го развеждат  #Crazy  ще има драма и за Фуат, и за съпругата му, и за дъщеря му Назлъ ... най-вече  Sad  






 Rolling Eyes  Нов клип с припомняне на актьорите и техните герои в сериала   Peace


▶ Dayan Yüreğim Dizisi Oyuncu Kadrosu - Gerçek İsimleri
Cansel Elçin - Fuat Kaya
Ece Uslu - Elvan
Nilay Deniz - Seray
Berk Atan - Atıf Şanal
Ege Aydan - Ekrem Şanal
Bora Akkaş - Rıfat
Didem İnselel - İnci Şanal
Tuncer Salman - Remzi
Bengi Öztürk - Aysun Kaya
Aydan Koptur - Buse
Ferit Kaya - Cengiz
Korel Cezayirli - Taner
Bülent Alkış - Tahir
Özlem Maden - Gülsüm
Mehmet Aslan - Yaman
Miray Akay - Nazlı
Brad Berke Bayrak - Selim
Elif Sönmez - Meral
Fulya Ülvan - Suzan
Meriç Şenlikoğlu - Sinem
Serap Matyaş - Asiye

Цитат
Не ми хареса Елван, когато упрекваше сестра си за гледането на Селим. Тя не знае ли какъв живот живее с оня маймуняк?
Точно затова написах мнението си, че Елван можеше да остане няколко дни, както я помоли Мерал докато намери жилище  Naughty  най-вече заради Селим  Praynig  А и в тези дни можеше да е в помощ на сестра си и имаше какво да си кажат двете след 3-те години раздяла и дори на тръгване да благодари на Мерал  Crossing Arms  Умът ми не го побира какво ще прави сега на улицата и с болния Селим, и без пари ...  Thinking  Добре, че Фуат в болницата й каза да не се притеснява, ако може с нещо да й помогне да му се обади ...  ooooh!  Йок, йок, ... ама ще трябва да го направи  Naughty

https://twitter.com/hiba_elcin/status/834033063063584768



Приятна вечер  Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 21 фев 2017, 20:03 от dai4e

# 154
  • Мнения: 2 156
Дайче Hug  bouquet
Наистина най добре беше Елван да остане при Мерал няколко дни, ама Дженгиз не я искаше - той по принцип не понася никого, но в случая се страхуваше да не загуби парите от Ремзи. А тя разчиташе на Асие, но и там беше греда. Но ако аз бях на нейно място, навярно и аз бих си тръгнала - не бих изтърпяла Дженгиз и минута.
Не знам Серай как ще реагира, като разбере че брат й е при майка им. Тук става вече много сложно -  горда, озлобена към майка си, обича много брат си, а се чувства задължена на чичо си. В случката с шала беше много гадна с майка си.  Sad


А тази двойка много ми харесва - визуално. Да видим те докъде ще стигнат.

И те не са от добрите, но предпочитам тях да гледам, отколкото контесата и семейството й, а пък Дженгиз ако го разкарат за известно време хич няма да ми липсва. 

# 155
  • Мнения: 3 555
 wavey  Добро утро и приятен ден    wavey

 Rolling Eyes  Имаме и 2 фрагман за 4 епизод   thumbsup  


Ето го и с руски субтитри  Peace bouquet

https://vk.com/dizimaniana?z=video-122911019_456239151%2Feef1391 … l_wall_-122911019

 newsm78  Мисля си, че след като Серай всичко, в което обвинява Елван й го каза  Sad  вече очаквам подобряване на отношенията им  Praynig Praynig Praynig




Снейки  Hug   Peace   един усмихнат Дженгиз ... от сета, разбира се  Wink  рускините са разпознали актьора Ферит Кая/Ferit Kaya, че е играл и в сериала "Лош път"  с Джансел в ролята на "лошия брат" на Нуран и много го харесват в тези му роли  Heart Eyes И наистина много добър актьор е   Peace  защото и аз като теб искам на неговия Дженгиз още един тупаник да му хвърлят  Grinning


 Rolling Eyes   Едно интересно видео от сета ... Ремзи като че ли иска някакво обяснение от благоверната си Сузан  #Crazy  а дано си поразмърда малко мозъчните гънки и той за нейните "спестени" пари  Wink   Дженгиз в това отношение е мнооого по-умен и добре й го каза, че "кухня" им не е като тази в Белия дом  hahaha
https://twitter.com/YuregimDayan/status/834182967908003840

 Grinning  Каква е усмихната и Едже на сета   Heart Eyes  явно настроението им е на макс  по време на снимките  Peace  а ние в петък пак ще допрем до ...  smile3545  


 newsm78  Ако правилно разбирам в петък 23 февруари Джансел ще участва отново в благотворителна акция за онкоболните деца в дружеството "Имам едно желание" на  Алпер Тюреди   Peace

http://www.gazetevatan.com/podyum-engel-tanimaz-1039574-magazin/
Podyum engel tanımaz
17 Şubat 2017 Cuma - 2:30 | Son Güncelleme : 17 02 2017 - 2:30
Oyuncu Alper Türedi’nin 2002 yılında lösemi tedavisi görürken kaybettiği kızının anısına başlattığı iyilik hareketi, faaliyetlerine devam ediyor



 #Crazy  Може и да греша, но актьора в ролята на "тъста" на Фуат  Heart Eyes  много ми прилича на Алпер Тюреди   Stop  сега нямам време, но по-късно ще проверя дали е той ...  Stop
https://twitter.com/CanselSevenler/status/833752770972893184

Последна редакция: ср, 22 фев 2017, 15:02 от dai4e

# 156
  • Мнения: 2 156
Привет!  Hug Hug Hug
Дайче  bouquet
Този фрагман хич не е добър, но предполагам че е много малка част от епизода. Дано има и нещо хубаво, че иначе ще влезем в преразход с  smile3545. Аз не очаквам в скоро време Серай да прости на майка си. Ето, тя дори взе Селим и предполагам, че го е откарала у леля си и вече ще бъде много по трудно Елван да го вземе обратно, по всяка вероятност пак Фуат ще помага. Но пък е добре да има малко време за себе си - жилище да наеме, почасова работа да си намери. Ще видим в петък какво са измислили сценаристите.
Тоя Ферит Кая и на мен ми беше познат, ама се чудих дали не си въобразявам, че съм го гледала. Добре, че КГБ са наблюдателни и точни.  Peace

Да това мероприятие и мениджърката е писала
https://twitter.com/YeldaGurkann/status/834125172537978880
Нашият играч Cansel Elçin, на 23 февруари, ще бъде на сцената с децата в Имам Wish Foundation на неудържими модно шоу модния подиум The.  newsm78
И нещо ново


Скрит текст:
Дано да успея да публикувам, че компа ми прави проблеми  ooooh!

# 157
  • Мнения: 3 555
Снейки   Hug  голяма радост на тази нова снимка   Peace bouquet
Grinning  Много хубав колаж  Peace


 Peace  От феновете на Едже  Grinning по-интересна им е тази двойка  Heart Eyes Laughing
Ece Uslu Sevdalısı@Ecee_Delisi  46 минПреди 46 минути
Harika değiller mi ya 😍😍 #eceuslu #elvan #canselelcin #fuat #elfu #dayanyüreğim #dayanyuregim


 Rolling Eyes  Пожелах си в 4 епизод да има повече сцени със семейството на Фуат  Praynig  и сега съм ...  #Crazy  като видях тези снимки с   baloni  торта ...  с 5 свещички и надпис  newsm59  което означава, че ще празнуват РД на Селим в дома на Фуат ...   Outta Joint Party


 Wink  Яяя, какъв младоженец е бил Фуат   Crazy   с мустачки ...   #Crazy  на снимката долу вдясно  Grinning


 Grinning  Тук се вижда по-ясно  Crazy  Joy


 Rolling Eyes  Има още много снимки за новия епизод   Peace  и с роднините на Елван  Thinking




Приятна вечер  Hug Hug Hug

# 158
  • Мнения: 2 156
Дайче  bouquet
По късно ще разгледам снимките, но нещо не се вързва тази торта с 5 свещички и Селим - та той ходеше на училище преди катастрофата, 3 години е на легло, та според мен най малко трябва да е на 9 години.
А младоженецът от снимката ни е много добре познат, добър колаж са направили.  Peace

Серай е отвела Селим у чичото. #Crazy
 
Как ще му се зарадват контесата и коконата в къщи.  Wink Ама от това може да излезе нещо хубаво - Серай да проумее, че само майка й може да се грижи за него.

Последна редакция: ср, 22 фев 2017, 23:15 от Snake777

# 159
  • Мнения: 8 440
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Мерси за споделеното! bouquet Имах работа и не успях да влизам известно време. Hug

Дано се смекчи сърцето на Серай най-накрая.  ooooh! Много тежки думи.  Sad Така ли не е разбрала що за човек е баща й? Прикривали са се сигурно, ама все пак... тя е голяма, не е като Селим. Все е усещала нещо.  Peace Но е права, че Селим не може да остане с майка си.  Sad Тя няма жилище, работа... Ако започне работа, кой ще се грижи за Селим? И тея двете в чичовия й дом няма да се пребият кой да е с него, но все пак. Peace Поне докато се устрои Елван, може да е там. Което обаче не знам кога ще стане, особено ако пак я вкарат в затвора. Чичото й той...  ooooh! Трябва по някакъв начин да разбере за тези пари.  ooooh!

Пък лелята какво двойна игра играе,  Shocked ooooh! дано не откаже грижи за Селим, че заради него си купува златните монети.  Peace На мен също ми харесаха, че ступаха Дженгиз. Може и още малко да го посъветват, той си го заслужава. Mr. Green  Фуат и Назлъ са много сладки.  Wink Майката не е много лоша, ами просто е свикнала на висок стандарт на живот, който Фуат не й предлага. Като гледам не са чак бедни, ама...  newsm78

Хубав ден! bouquet

# 160
  • Мнения: 2 156
Привет!  Hug  Hug  Hug
Снежи  bouquet
Озета е наличен
Geceyi kamyonette geçiren Elvan ve Selim güvende değildir. Elvan’ın kamyoneti satacağını anlayan Cengiz, Elvan’ın peşine düşer. Elvan kamyonetin parasıyla bir ev tutacakken Cengiz çantadaki parayı alıp kaçar. Olayın tek görgü tanığı olan Selim ise geçirdiği felçten dolayı konuşamamaktadır.
Tüm bu yaşananlardan Elvan’ı sorumlu tutan Seray, Selim’i alarak amcası Remzi’nin evine getirir. Suzan ve Gülsüm bu misafirlikten hiç hoşlanmaz. Diğer yanda Atıf, Seray’ın kalbini kazanmak için her fırsatı değerlendirir. Seray artık Atıf’ın ilgisinin farkındadır ve her ne kadar kendine bile itiraf etmese de, bu ilgi karşılıklıdır.
Aysun ile tartışmaları ve mutsuzlukları günden güne artan Fuat bıkkındır. Kızlarının doğum gününde Aysun ve Fuat arasındaki ipler kopar… Fuat, Elvan’ın yardıma ne kadar ihtiyacı olduğunun farkında değildir. Pazar yerinde Elvan’ı gören Remzi öfkesine hakim olamaz ve çok yanlış bir hamle yapar.
Превода е ужасен, ясно е само че РД е на Назлъ и че Ремзи ще направи грешен ход на пазара.
Скрит текст:
Нощ в ван Elven и Селим прохода не са безопасни. Чингис Елван разбира, че тя ще се продава на камиона попада в предварително Елван му. домашна избяга с парите ван Elven tutacakk Дженгиз парите в чантата на. Селим, единственият очевидец на инцидента, не са в състояние да говори, поради инсулт се изразходва.
Всичко това се случи Елван лицата, отговорни за провеждане Seray, като Селим носи къща Remziye чичо. Сузан и Гюлсум не харесва този пребиваване. Позовавайки се на другата страна, всяка възможност, за да спечели сърцето на Seray. Seray сега е наясно с интереса на цитирането и макар и да не призная, дори и на себе си, въпреки че това е от взаимен интерес.
Айсун с дискусии и нещастието са отегчени Фуад увеличава от ден на ден. На рождения ден на дъщеря им Айсун и издърпайте на въжето между ... Фуат Фуат не е наясно колко е необходимо да Елван помощ. Рамзи гняв не може да се прецени кой е Елван пазар и прави грешен ход.
Чудих се какви пари ще открадне Дженгиз от Елван, а тя била продала колата и оная шушумига ги задигнал.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Айсун е нещастна

Объркала съм се с превода и ще редактирам  ooooh!Embarassed
Хубав ден! Hug Hug Hug

Последна редакция: чт, 23 фев 2017, 10:40 от Snake777

# 161
  • Мнения: 3 555
 wavey wavey wavey
Снежи    Hug Peace bouquet
 Naughty  Според мен Серай беше наясно какво представлява баща й след като поиска от майка си "на четири очи" в кухнята пари за подготвителните уроци за изпитите   Crossing Arms  Много ме дразни в момента  и това, че тя продължава да вини майка си и след излизането й от затвора. Колко пъти Елван и каза, че не е имала намерение да убива баща й. Очаквах, че след като и на нея й се случи да хване нож в ръка, за да се защити от онзи насилник в заведението ще повярва на майка си. Съдиите приеха и решиха, че Елван е извършила убийството при самозащита, но Серай ... не ! Нима не видя раните по лицето на майка си от побоя във вечерта на убийството и е време вече да си размърда мозъчните гънки и озапти скандалжийското си държание към майка си   Thinking

Снейки  Hug  Peace за превода на озета  bouquet

 Rolling Eyes  Като гледам и тези нови снимки за утрешния епизод в очакване съм на интересни събития  Peace 








 Grinning  И едни красиви снимки от сета за очакваната романтична двойка   Heart Eyes




# 162
  • Мнения: 2 156
Дайче  bouquet
Не си спомням много добре, но мисля, че Серай каза на майка си, че ще поиска пари от баща си за уроците, а Елван й отговори, че тя ще ги осигури. Определено Серай не се замисля защо майка й работи, а не си е стояла у дома като останалите съпруги. Спестени са й много от скандалите за хазарта, за алкохола, пък и в повечето случаи дъщерите си харесват бащите. Може би Серай ще проумее защо се е стигнало до убийството едва когато разбере за парите. То около тия пари се върти сега действието, ще ми е интересно дали Елван няма да ги потърси, след като Дженгиз я обира.  newsm78
Снежи, хич не ми се ще Елван да ходи пак в затвора, разчитам на грешни ходове от страна на родата и първия стъпил накриво според озета е Ремзи. Няма да е зле да го приберат за малко в ареста, има нужда да започне да мисли, на сватбата разбра, че оплакванията на Елван от Тахир са били основателни.

Нашият човек да не му се налага да се бие с някого  newsm78. Пуснал е това видео с благодарности
https://www.instagram.com/p/BQ2opqcADHI/
Определено по добър е във футбола.
Очаквам снимки от мероприятието тази вечер.

И първата снимка с най добрата фенка


С това селфи явно ни казват, че в 4-ти епизод пак ще се срещнат Фуат и Серай
https://www.instagram.com/p/BQshH4sA3_2/

На 4-ти март Джансел ще е в театъра

Последна редакция: чт, 23 фев 2017, 20:57 от Snake777

# 163
  • Мнения: 3 555
Снейки   Hug
Не си спомням много добре, но мисля, че Серай каза на майка си, че ще поиска пари от баща си за уроците, а Елван й отговори, че тя ще ги осигури.
Серай поиска от майка си да говори с баща й за парите за уроците и Елван я успокои, че тя ще й ги осигури. Селим беше този, който каза, че баща му е "обещал" му купи екип и предложи на Серай спестени си пари за рокля ... ooooh!

Нашият човек да не му се налага да се бие с някого  newsm78. Пуснал е това видео с благодарности
https://www.instagram.com/p/BQ2opqcADHI/
Определено по добър е във футбола.
Grinning  За това видео пише, че е филм на Джансел  Laughing продуцент, монтаж, режисьор, сценарист, актьор в главната роля   smile3555   Joy Joy Joy


 newsm78  Ами Джансел и в предишните си сериали много професионално се представяше в бой  box   сега ...  и на Фуат ли ще се наложи някого да набие    #Crazy  
                                         Cansel Elçin ● Kenan ● Aziz ● Ahmet ● Murat  

 

Последна редакция: пт, 24 фев 2017, 00:14 от dai4e

# 164
  • Мнения: 3 555
 Rolling Eyes  В очакване съм да се появят снимки и видео репортажи тази вечер 23 февруари от организираната благотворителната акция на Алпер "Имам едно желание" в която участва и Джансел  Peace
Цитат
Peace  Малко ми се поясни след руския превод точно какво ще е събитието  Grinning  поканените знаменити актьори с 14 деца ще дефилират на въображаем моден подиум  Party в подкрепа на хората с ограничени възможности  Peace
Цитат
Знаменитости сегодня, 23.02.1017, 19.30, ходят по воображаемому подиуму с 14-ю детьми в поддержку людей с ограниченными возможностями. Джансель - один из них!
Ünlüler,hayali podyumda yürümek olan 14 özel çocukla bir araya geliyor.


PodyumEngelTanımaz


 Grinning  Ето ги и снимките от модното дефиле с Джансел   Peace




 Peace  Ето и видеото с Джансел   Heart Eyes
https://www.instagram.com/p/BQ3tUgqBZMB/

 Peace  Снимки и на другите участници в дефилето с децата  Grinning
Tuvana Türkay ve fanlarına sevgiler




Bennu Yıldırımlar ve fanlarına sevgiler

Последна редакция: пт, 24 фев 2017, 07:17 от dai4e

Общи условия

Активация на акаунт