Снегът топи се, слънце пече, априлското бебче подритва с краче - Тема 12

  • 44 489
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 111
На мен ми пада по време на бременност. Ако по принцип е ниско най-добре консултация с АГ-то.

# 736
  • Мнения: 519
аз много ползотворен ден изкарах, макар и мрачен. водих детето на едно музикално занимание - много яко беше, после големият ми брат с децата минаха след ски да се видим на един обяд и като за край, дребчо реши да ляга по-рано и вече от половин час спи, та и аз отмарям Simple Smile

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Аз утре пия последния магнезий и край спирам го,защото се очертава нормално раждане  Simple Smile

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Аз утре пия последния магнезий и край спирам го,защото се очертава нормално раждане  Simple Smile
Така ли ти казаха? В коя седмица си? Моята АГ ми каза да продължавам да го пия, а съм почти в 35 седмица

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 748
На мен док ми каза до следващия преглед (10 март) да продължавам магнезия (термин първите дни на април).
И аз съм с нова прическа - свалих 15см дължина от косата и имам бретон  Mr. Green много съм красива Simple Smile
Утре ще обикаляме магазини за едни от последните покупки и мисля тази седмица да поставя началото на пране и гладене.

# 740
  • Мнения: 391
На мен доки пробва да ми намали магнезия,но контракциите станаха повече от нормалното и си го продължих по старо му,поне до 9-я месец.Кристална честита прическа  Heart Eyes  и аз ще започвам с прането,взех  бебешки гел за пране Frosch Baby. Бива ли го? newsm78 Вие какъв ще ползвате?

# 741
  • Мнения: 1 049
Само така момичета, трябва да сме красиви Simple Smile
Меченка, не съм го ползвала, но съм чувала, че са добри. Аз за прането мисля да го почна по към края на март, защото не ми се пере и глади по два пъти, а ми се струва много да седят дрешките повече от две-три седмици по шкафове.
Днес се разходих до mothercare, разликата е двойна, ако не и повече в сравнение с английския сайт. Да е жива и здрава Манха, която сподели за пазаруването от къде да става Simple Smile
Аз се оказа, че бая неща посъбрах, та поне мисля за първо време ще имам дрешки, обаче за по натам въобще няма да го мисля.

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
и аз ще започвам с прането,взех  бебешки гел за пране Frosch Baby. Бива ли го? newsm78 Вие какъв ще ползвате?
Аз взех този 
https://www.google.bg/search?q=%D0%90va+sensitive+gel&prmd=i … rc=1KYd1wpW7d0v-M:
Препоръчаха ми го в магазина

# 743
  • Мнения: 1 280
Попринцип ми е ниско кръвното,но вече два месеца го поддържам така 120/80 130/80.Сега е 120/80 поспах малко,хапнах едно компотче,гладна съм  Laughing ,но още ми се бърка стомаха,страх ме е да ям . Хем да ти се повръща,хем зверски глад да изпитваш.Егати и чудото. Crazy

Аз взех течен Тео Бебе и вече всички дрешки са ми изпрани и прибрани в торбички.

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 748
И аз избрах течен Тео Бебе.  Peace
За разкрасяването планирам и боядисване преди раждането. Няма да плаша бебка с белите си коси хаха

# 745
  • Пловдив
  • Мнения: 454
в 36г.с. утре пия последния,а на 27-ми влизам в 9-тия месец.И аз като го намалях ми се увеличаваха контракциите,но според двамата ми аг било по-добре да се роди по-раничко бебето (заради това,че е едро и заради терапията с клексан).
 Като цяло знам,че се препоръчва с влизането в 9-ти месец магнезия да се спре.

# 746
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
в 36г.с. утре пия последния,а на 27-ми влизам в 9-тия месец.И аз като го намалях ми се увеличаваха контракциите,но според двамата ми аг било по-добре да се роди по-раничко бебето (заради това,че е едро и заради терапията с клексан).
 Като цяло знам,че се препоръчва с влизането в 9-ти месец магнезия да се спре.
Сигурно е индивидуално, но май обикновено го спират към 38 седмица.
Моето пък от последната ФМ от преди месец не са го теглили колко тежи. Уж не върви по-едро. А в коя седмица се правят замервания на размерите на бебето и на таза, за да се прецени дали е ок за нормално раждане?

# 747
  • Мнения: 39
Добро утро! Аз магнезия ще го пия още седмица и го спирам. Тогава влизам в 9 месец, но и контракциите са ми намалели. С миналата бременност пих до 37 седмица.
Прах за пране и омекотител съм взела на Сано Максима. Много съм доволна от него. И петна пере. Пробвала съм и други , но този е най-ефикасен.
Таза с тази бременност не са ми мерили, може би защото вече съм раждала нормално. А за теглото  и аз не знам колко е. АГ ми казва само, че е в норма.
За пъпчето освен спирт, памук и лепенки друго трябваше ли?

# 748
  • варна
  • Мнения: 262
Аз не съм слагала лепенки на пъпчето. За какви лепенки става дума?

# 749
  • Мнения: 1 111
И аз не съм слагала лепенки, те не са ли при херния?
Между другото последните дни забелязвам, че Тео-то не пере петна...

Общи условия

Активация на акаунт