"София - Ден и Нощ" - 20

  • 67 316
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 329
Както Даньо е скаран с Миха, да не се срещнат случайно със Галя  Laughing Laughing Sunglasses Да, тази Ася наистина е отврат, само тя има проблеми.....Няколко епизода не е ставало дума за на Стефания детето... Thinking Naughty

# 676
  • Мнения: 38
Няма и да го споменат повече на Стефания детето. Все едно се е изпарило в дън земя, така правят със всички. Драматизират няколко епизода, разкрива се "тайната" и после все едно нищо не е било.  Laughing

# 677
  • Дубай
  • Мнения: 3 728
Можеха да завъртят интрижка с детето на Стефи ама те много бързо го отписаха,както и много други работи,
Галя казва едно и също всеки път ''Знам,че с Бранко (Дани,Драго) сме само приятели,но не ми стана приятно,че флиртува с друга''  #2gunfire
Точно, знам и репликите наизуст дразнят ме такива персони които не знаят какво искат Peace

# 678
# 679
  • Bulgaria
  • Мнения: 360
За църквите да кажа. Не мога да повярвам, че в във форум бгмама има  хора които не знаят, че има такси  в църквите. Освен ако не са християни. Има такса за църковен брак, за кръщенета, за снимки само или видео или и двете. има опция и хор и всичко си е написано в ценораспис.

Ася може и да ме дразни когато се превъзнася, но  мисля че все пак си е с правото да се притеснява. Вярно е това , което и каза колежката за здрави родители, но понякога имат болни деца.
Нормално е да се притеснява и тя го каза, че не иска да причини такова страдание на детето си.  Все пак не мисли за нея, а за детето/нероден петко/.

Тая докторка защо не им предложи да направят инвитро само със зародиши на момиченца.  Така шанса дае болно е почти минимален или ще бъде само носител, като Ася.

Последна редакция: ср, 01 мар 2017, 15:55 от krasi_dim

# 680
  • Мнения: X
Тая докторка защо не им предложи да направят инвитро само със зародиши на момиченца.  Така шанса дае болно е почти минимален или ще бъде само носител, като Ася.
Простете невежеството ми, но възможно ли е идентифицирането на пола на зародиш? Shocked

# 681
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Не е възможно,освен ако не се изчака до 3-4ти месец

# 682
  • Мнения: 825
Това риалити сериалче става все повече една боза-всяка една сюжетна линия е разводнена до втръсване, ситуациите се повтарят. Все по-скучен и тъп става тоя сценарий.
Особено след като съм изгледала БГ медицинския сериал,този изглежда някаква пародия на продукция.smile3516

# 683
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Нищо общо нямат двата сериала.
За мен и двата са слаби и предсказуеми откъм сценарии и актьорска игра.

Тая пак го изцоца с 200кинта...голяма егоистка и мързел #Cussing out

# 684
  • Мнения: X
Видяхте ли вчера, как Дани загледа трениращата Аглика? Май ще има нещо там. Sick

# 685
  • Мнения: 6 176
Денис ще продава апартамента.Зара и Стела да отиват в хостела при Марио или в квартирата  smile3534

# 686
  • Мнения: 730
Не е възможно,освен ако не се изчака до 3-4ти месец

Възможно е. Прочети малко:)

# 687
  • Мнения: 50
Видяхте ли вчера, как Дани загледа трениращата Аглика? Май ще има нещо там. Sick

Гледаше я кисело...както винаги  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 688
  • Bulgaria
  • Мнения: 360
Аз си мисля че когато избират сперматозоидите могат да отделят тези с х- хромозома /които правят момиче/ от тези с у-хромозома / от които стават момчетата/ но тъй като не съм 100% сигурна утре ще прочета по-подробно от лаптопа, че от телефона не ми се търси.
Преди време бях чувала че и цвета на очите някои си избирали. В днешно време много е напреднала медицината.

# 689
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
Всичко това струва пари и то не малко

Общи условия

Активация на акаунт