За вкуса на миналото

  • 178 398
  • 2 221
  •   1
Отговори
# 1 155
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Да, ама могат да отидат в съседната страна и да направят аборт, все пак.

Едно време кампании за лекуване на деца не се правеха, но не защото не се е налагало ( Shocked), а защото никой нямаше контакти с чужди болници и нямаше право на такива "волни изпълнения". Какви кампании, какво лечение в чужбина, какви пет лева.  ooooh! Моя съседка почина на 19 г. от тумор в мозъка. На никой дори не му е хрумвало, че може да се лекува извън България! Жената на братовчед ми се оперира в Турция преди десетина години, още е жива и добре. И да плати си, ама децата не са й сираци, нали?  

# 1 156
  • София
  • Мнения: 7 886
От вкуса на "Снежанка" и аромата на бич може и кеч балсам докъде се стигна  ooooh!
Има теми за политика, ходете там  Peace

# 1 157
  • Сф
  • Мнения: 10 664
Величията по ръководни постове и приятели по партийна линия, още тогава се лекуваха по чужбина- Париж, например.

# 1 158
  • Мнения: 54 417
Бумбар

Скрит текст:


Стига с тази политика. ooooh!
За храни е темата.

# 1 159
  • Мнения: 5 462
Първото е бахур , а второто ?

# 1 160
  • София
  • Мнения: 24 839
Да, ама могат да отидат в съседната страна и да направят аборт, все пак.

Едно време кампании за лекуване на деца не се правеха, но не защото не се е налагало ( Shocked), а защото никой нямаше контакти с чужди болници и нямаше право на такива "волни изпълнения". Какви кампании, какво лечение в чужбина, какви пет лева.  ooooh! Моя съседка почина на 19 г. от тумор в мозъка. На никой дори не му е хрумвало, че може да се лекува извън България! Жената на братовчед ми се оперира в Турция преди десетина години, още е жива и добре. И да плати си, ама децата не са й сираци, нали?  

Могат да отидат колко души?
И ако идеше ред за пълнолетни хора, да не обръщаме внимание, но всеки ден събират за по куп болни дечица пари.
Защото държавата отказва да даде, въпреки че вече може да се пътува навсякъде.

Та, такива кампании и такива пет лева.

# 1 161
  • Мнения: 15 960
Абсурт, не можеш да намираш нещо хубаво в соц-а, мен вече ме изтриха. Трябва да си във възторг от всичко сега.

# 1 162
  • Мнения: 54 417
Първото е бахур , а второто ?

Бахур, бумбар, все тая.
Второто е сервирано в ресторанта, първото е същото, преди да се нареже., Simple Smile

# 1 163
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Янтре, това за упойките и лиготиите, дето го написа. Недей, душо, някои сме с травми. И със спасени зъби от едно време. Борим се все още. Simple Smile

# 1 164
  • Sofia
  • Мнения: 26 378


Стига с тази политика. ooooh!
За храни е темата.
Не е само за храна,не е в Кулинарния,а в Свободно време Naughty

Сетих се,че имаше една хубава тема Ретро снимков спамо чат,но май вече е заключена  Thinking

# 1 165
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Благодаря за снимките на бумбара. За бахур съм чувала, макар у нас да не се готвил/консумирал, а за бумбар сега научих.  Simple Smile

Да се върнем към темата с още малко "вкус" от миналото:

http://www.monitor.bg/a/view/79118-8000-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BF … 0%9A%D0%B5%D1%87/

# 1 166
  • SF
  • Мнения: 21 167
В детските градини учителките биеха децата и ги наказваха.

# 1 167
  • Мнения: 12 663
Да, някои възприеха демокрацията като анархия. Смятат, че  и те и лигавите им невъзпитани хлапета могат да си правят каквото си искат безнаказано.

# 1 168
  • SF
  • Мнения: 21 167
Аз съм виждала тези сцените с шамарчетата и пляскането на дупетата по време на диктатурата. След демокрацията, вече бях голяма за детска градина.

# 1 169
  • Мнения: 22 036
http://www.capital.bg/vestnikut/k1/specialna_tema/2006/04/14/257 … iaciia_za_masite/

Ето малко вкус на марули от миналото  Tired.

Общи условия

Активация на акаунт