Искам да кажа ... (109)_13.02-19.02

  • 79 122
  • 865
  •   1
Отговори
# 630
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Добро утро и от мен!  Hug Станах, не за друго, ами ще си измивам и фризирам косата,а това си изсква време и в 13 ч трябва да съм прекрасна. Flutter
Младежът спи,таткото сега стана. Имат да сглобяват масата за джаги...ще ги видя колко ще се мотаят. Олимпийското им спокойствие много ме изнервя  Crossing Arms. И аз не съм от най-чевръстите,ама пък умея да юркам  Mr. Green. ММ е завидно спокоен за в-с-и-ч-к-о. Thinking.
Ама как и защо ставате толкова рано,момичета  Shocked? Аз ставам и пак лягам без проблем.Че и заспивам  bowuu.
Хубав слънчев ден!

# 631
  • Мнения: X
Преди малко се излюпих. Късно си и легнах, но се наспах. Пия капучино и въртя пералня, като повечето от вас. Grinning Днес няма да пипна друго-чисто е, ядене има. Като просна ще излезем. Първо ще се помотая, няма за къде да бързам.

# 632
  • Мнения: 14 315
Добро утро!

Сбъдваща, разкошни са ти нещата и бих носила май всичко и то с огромно удоволствие  Heart Eyes

Със закъснение, да е жив и здрав мъжът на Лято.

И аз се събудих в 6, за работа, но се натиснах да дремна още. Котката беше благосклонна към този ми мерак, та си поспахме.
И аз не мога да спя през деня вече. Но като бях ученичка се прибирах на обяд, хапвах, пиех едно кафе (от много малка пия кафе) и лягах да спя. Ставах в 5 без 15, че като се прибере мама да ме види, че симулирам дейност  Mr. Green

Ще ходя да покарам и след обед запрашваме на село с баба и дядо да си видя цветята. Във възторг съм от разкошното време, макар, че при нас си е студено още, има слънце. Планирам утре да си отида по навреме и да побутам малко из градината. Мъжът ми е втора смяна почивните дни, което ми е най-омразно, ама каквото - такова....

# 633
  • Мнения: 4 785
Станах и аз по-рано към 9 без нещо (за почивен ден си го броя за рано), не можах да се засека с мъжа ми, вече беше отишъл на работа, че са го прикъсали със срокове и отиде да види какво са направили отдела му, че и той има някакви неща... Случват се и такива моменти, аз мислех да чистя и пр., но нали е задушница ще го оставя за по-късно. Сега може и аз да почета малко книжка, иска ми се да я приключа и да започна нещо друго, не че не е добре написана ("Любов по време на холера"), но самата история ми е еднаква, без особено развитие и вече ми доскуча.

А и забравих да се оплача - слоих повече мед в кафето и сега ми е доста сладко, пък аз не обичам, ще се разчита на второто, то се е видяло.

# 634
  • Варна
  • Мнения: 36 622
От 5.30 съм будна. Мъжът ми имаше мъжка вечер, прибра се в 5.30 сутринта, гушна ме и захърка яко точно в ухото ми. Това, разбира се, сложи край на мераците ми за сън. В 7.00 се събуди и детето и метнахме задачите. Към настоящия момент сме закусили, напазарували в Кауфланд, извъртяли пералня и сушилня и заредили колата с нафта. След малко я водя на английски, после отива при баба си, а аз захапвам на работа. Утре също ще работя май целия ден, имам толкова поръчки, че няма как. Но потривам доволно ръчички. Много поръчки означават, че миялната и роботът прахосмукачка, които отдавна заглеждам, скоро ще кацнат вкъщи, където им е мястото Simple Smile

# 635
  • Пловдив
  • Мнения: 23 708
Ама как и защо ставате толкова рано,момичета  Shocked? Аз ставам и пак лягам без проблем.Че и заспивам  bowuu.
Аз ставам по две причини - навик, събуждам се между 6:30 и 7. Обаче средния син става винаги преди мен с БОДРА песен, бих определила, че може да не събуди само глух, обаче аз съм доволно глуха и го чувам Hug Hug Hug Hug

# 636
  • Мнения: 17 987
И аз станах, пия кафе и сварих макарони.  Няма да пускам пералня още, Задушница е, не съм суеверна, но ...Така го усещам  Sad

# 637
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
Аууу съвсем забравих,че е Задушница  Confused Късно вече върти пералнята.

# 638
  • Germany
  • Мнения: 7 955
И аз се събудих в 7,30, което сравнено с дните през седмицата си е направо наспиване Simple Smile Малкият стана до тоалетна, но го натирих да доспива, че иначе ще е киселяк целият ден. Обичам уикендите, защото не ми се налага да правя закуски и да бързам с кафето. Да си доспивам не мога, а пък да спя през деня съвсем. Като бяха малки децата бях като зомби и ужасно завиждах на мъжът ми, който след безсънна нощ, можеше цял ден да придремва и да си навакса. Днес мисля по мързеливо да го караме, а довечера съм се разбрала с приятелки да поизлезем, да се омешаме със студентите из Хайделберг Simple Smile
Хубав уикенд на всички!

# 639
  • Мнения: X
Аз и не знаех, че е Задушница.. също не съм суеверна, но един ден без пране няма да потънем в мръсотия.

На обяд не обичам да спя. Случвало се е да ми се доспива зверски, но в повечето случаи си правя кафе или се занимавам с нещо друго. Ако легна, после много ме боли глава.

# 640
  • Мнения: 17 987
Аууу съвсем забравих,че е Задушница  Confused Късно вече върти пералнята.
Захарче, баба ми казваше, че като не знаеш не е грях.

# 641
  • Мнения: 4 864
Добро утро! И аз кукнах към 6.30 ама се напънах и поспах до 8.30. Мъжът ми вече пусна миялна  ама пералнята наистина ще я оставя за утре. Сега овкусявам житото и ще подам на комшиите. Днес ще е ден з амързел. И у дома е чисто, а мъжът довечера ще излиза по мъжки и това ме освобождава от всякакви анганжименти Simple Smile

# 642
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 676
То не е да не знам,но забравих.Много неща ми висят на главата и с това вече редовно недоспиване съвсем изперквам. Tired

# 643
  • Мнения: 17 987
И при нас ще е мързел, ще ходим до родителите, довечера на театър, Етажна гроздова  Mr. Green, после на пица

# 644
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Не обичам ранното ставане. Преди 8 ставам, само ако има някаква належаща нужда.
Следобед не обичам да спя, загубено време ми се струва.

Като бяхме деца, на една приятелка баба й казваше: Стаси, ама какво е това спане до обяд! Ми стани си рано бе бабе, като хората, измий се, закуси си, пък после като искаш, пак си легни! Умирахме си от смях. Аа сега, като се замисля, си има логика и в това. Но не мога да го направя.

Потеглям за Банкя след малко. Нямам търпение да си видя кокичетата и минзухарите.

Общи условия

Активация на акаунт