Искам да кажа ... (109)_13.02-19.02

  • 79 111
  • 865
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Къде пиете първото за деня кафе?
Вкъщи, на работа, при съседката или не пиете?

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • Мнения: 4 303
Добро утро!
Почти винаги първото си кафе за деня пия в къщи. Първото нещо, което правя, когато си отворя очите сутрин е да си направя кафе. Почти нищо не може да промени това ми занимание, освен липсата му, на кафето.

# 2
  • Мнения: 12 992
Защо сте се излюпили в 5 и 30, м?Simple Smile Добро утро, първото кафе у дома винаги, не мога да общувам преди дозата, умишлено ставам по- рано от другите, за да имам 30 мин за мен и кафето.
Кате, стискам палци!

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
В 5 ставам обичайно, когато имам първи час - кафе, баня и път. В 7 съм на работа.
Другата седмица ще съм втора смяна и се надявам малко по-спокойно да ми е, макар че тогава пък малката ще е първа.

# 4
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
И аз като Жаки. Умишлено ставам по-рано от ММ, за да си изпия кафето на спокойствие, да си чета в любимата ми Бг-мама. Почивните дни пия и второ кафе и се размотавам, но в делничните дни, едно у дома и толкоз.
Успешна седмица на всички и благодарности на Лиляна за темата! bouquet

# 5
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 783
Кафе не пия,но и преди това го пиех на работа

# 6
  • Мнения: 4 864
Добро утро и лека седмица на всички!!
Аз пия кафето си сутрин. Всъщност, само така може да започне сутринта ми Simple Smile Тази нощ пак безсъние. Хем си легнах към 1ч, В 5 мъжът ми бяхме будни. Вече с нетърпение чаках алармата,че да знам,че е време да ставам. То като не ти се спи не е удоволствие да стоиш в леглото ( когато имаш да ходиш на работа).

# 7
  • Мнения: 14 307
Добро утро!

Кате, стиснати палци днес!

Първото и единствено кафе пия у дома. Ставам рано и първото, което правя, е да пусна кафеварката. Това ми е любимия дневен ритуал. Пия си го бавно, докато се гримирам и чета във форума. Ако ми се наложи (което избягвам всячески) да стана и да се изстрелям, без да си изпия кафето и да помедитирам ще има избити около мен. През деня не пия повече кафе, защото ме изнервя и разтреперва. Евентуално пия безкофеиново, защото много обичам вкуса на кафе.

Хубава седмица ви пожелавам!

# 8
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Добро утро с първото ми кафе за деня Simple Smile
Пия го винаги вкъщи, та дори на бързо.Сега има още 3 мин. преди да събудя домочадието и приключвам с блаженото кафепиене с форум.

Успешна седмица на всички!

# 9
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Добро утро и от мен.Успешна нова седмица.
Първото кафе пия вкъщи.Ставам рано,за да приготвя закуската за моите мъже,а за мен двойна доза кафе. Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 17 283
Добро утро!
Като Жаки и аз, 30 мин преди другите за спокойна баня и кафе (с форума) Simple Smile.
Лека седмица на всички!

# 11
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 027
Добро утро,
Кафе пия сутрин в леглото, преди да са станали децата за училище.

# 12
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема!  bouquet

Пия едно кафе през деня и то е сутринта след ставане. Правя го в 7, но го доизпивам докъм 9.30, защото нямам време дотогава.

През почивните дни си правим и второ.

Направих пак руска салата днес и ще има за 2 дни поне.

 ММ прави закуската с принцеси с кайма и кашкавал и айран днес и бекон с яйца, тост и гъби вчера, а аз врътнах едни бързи фусили с патладжан, грах, домати, лук и сирене. За вечеря зелена салата е репчики и маслини и чеснови хлебчета.
През почивните дни все така става, че мм прави закуската докато аз поспивам, до 9, пием две кафета, бърз обяд навън и после от него салатка и мезе, а от мен почистването Simple Smile

Лека и успешна седмица! Hug

# 13
  • Мнения: 3 652
Добро утро, аз обожавам кафе и задължително пия кафе сутрин в къщи и още едно до обяд. Аз също обичам да си го пия сам докато другите спят. Чета си разни неща и ми е супер добре.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Добро утро!
Категории, стискам палци!
Първото от многото кафета пия в къщи.
Карола,мога ли да ти пиша ЛС.

Общи условия

Активация на акаунт