Искам да кажа ... (104)_09.01-15.01

  • 57 366
  • 959
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Поспивате ли си? А следобед?

Готварската книга на "Искам да кажа..."  chef

# 1
  • Мнения: 12 976
Лили, много яка снимка:)
Не спя напоследък, за жалост.

# 2
  • Мнения: 10 498
Аз обичам да спя следобед, през нощта да си върша работа, общо взето на обратно на нормалното съм. В събота и неделя винаги когато имам възможност удрям по една дрямка. После мога да откарам до ранните часове Laughing За съжаление от няколко месеца нямам спокоен и здрав сън през нощта...
Благодаря за темата, Лиляна  bouquet

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 7 303
Не мога да спя следобед. После се чувствам все едно ми удрят главата с тухли и не си го причинявам. Ако съм много уморена лягам по-рано вечер.

# 4
  • Мнения: 17 982
И аз не мога да спя следобед, въртя и ставам нервна и уморена, по- добре с книжка да почивам  Peace

Лина, голям бонбон  Heart Eyes

# 5
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
От дете мразя следобедното спане, само ако съм болна лягам.
Времето след обяда е най-продуктивното ми време открай време - откакто децата бяха малки и спяха по това време, а аз можех да си работя на спокойствие. Единствено лятото, на морето, полягвам следобед с книжка, но не спя.
Но пък обичам да си поспивам сутрин до късно при възможност.

# 6
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 179
Благодаря, Лиляна!

Не мога да спя следобяд и през деня.

Лина, сладурка си имаш bouquet

# 7
  • Мнения: 11 664
Благодаря зя темата  Hug
Само запис за сега.

# 8
  • Мнения: 9 569
Хич не си поспивам, направо вече си мечтая да си легна  да спя 10 часа и да се събудя бодра и отпочинала. Cry Следобед пък изобщо не мога, трябва да съм много болна или страшно пребита от умора за да успея да дремна.

# 9
  • Мнения: 4 303

blackcat6, аз съм от твоята порода май:през нощта да си върша работата.
Понякога си дремвам през деня, понякога не.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 328
изчаках новата тема да се включа, че всичко изтървах от миналата година.

ако ми се доспи следобед и имам възможност - спя. обикновено не повече от половин час. има кофти усещане после, но винаги се намира нещо, или някой, да ме извади от унеса Mr. Green
и аз съм нощна птица. невероятна енергия ме обзема към 22 часа. и така...докато се нащурея и ми се доспи:)

# 11
  • Мнения: 1 261
Благодаря за новата тема
картинката и е вдъхновяваща  Simple Smile

често спя следобяд, включително и в колата спя
спя 15-20 минути, събуждам се и съм пълна със сили  Sunglasses

# 12
  • Мнения: 4 864
Аз ако спя следобед след това няма заспиване вечер. И след като стна от следобедната дрямка ме хваща яд на себе си,че съм си пропиляла времето...А така ми е било хубавко да си поспя Simple Smile

# 13
  • Мнения: X
Обичам да се излежавам, добре ми е с поне 9 часа сън на денонощие. Ако спя следобед, обаче, ставам кисела и крива.
Показвам Шварцвалдски измръзнали елхички:
Скрит текст:

Последна редакция: пн, 09 яну 2017, 19:31 от Анонимен

# 14
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Обичам да спя до късно. И на обяд обичам да спя.

Сбъдната, страхотно! Айде да става и тук малко по-човешко, да се отъркаляме хубаво! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт