Щъркелите долетяха и МАРТенчета заваляха! - тема 12

  • 49 358
  • 700
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие за следващата тема?

Опции:

# 690
  • Мнения: 638
И аз пиша от телефона и то с лявата ръка, дясната е на система.
Зелени стават водите,когато отдели мекониум. И аз чух че казват че е отделила, но водите ми бяха бистри. newsm78
А за мерките.... миналия понеделник доки каза 3200гр, като влязох да раждам казаха 2800 Shocked Тя накрая излезе 3060гр. Така че.... докато не го премерят вяра да няма Peace

# 691
  • Мнения: 18 496
Електра, поизмъчила си се, но сега всичко е зад гърба ти.  Hug Най-важното е, че всичко е минало благополучно Simple Smile Стискам палци Калоянчо да наддава бързо и всичко с теб да е наред, а както и когато ви изпишат, важаното е здраве да е  bouquet

# 692
  • Мнения: 899
Електра не се притеснявай всичко ще е наред. Аз съм преносена 2седмици и е имало инфекции много и всичко зелено ама нищо ми е нямало някакви лекарства са ми давали и това е и съм изписана след седмица

# 693
  • Мнения: 254
Електра Hug бъди силна, важното е че положението е овладяно. Бързо възстановяване и Калоянчо да папка много, че бързо трябва да расте. Вярвам, че всичко ще е наред, ти си истинска нинджа, браво. Мая също беше на антибиотик, не и се отрази. Да сте живи и здрави и бързичко възстановяване. Стискам палци  Hug  Praynig и бъди силна.  bouquet

# 694
  • София
  • Мнения: 1 407
Диди, честито!!!! ❤ Бъдете живи и здрави и много щастливи Simple Smile

Електра, направо се разплаках! Ти си майка-герой. Едно голямо браво и много прегръдки от мен! Спокойно, бебчо ще наддаде и много скоро ще се гушкате вкъщи Simple Smile От тук нататък само хубави моменти ви желая!

# 695
  • Мнения: 509
Тиама и Диди, честито!!! Бързо възстановяване и да си гушкате милите дечица Heart Eyes

Електра, и аз почнах да преглъщам мъчно като те четях, но важното е, че всичко накрая е добре, скоро ще сте заедно с малкия, силно семейство сте и сте постигнали една мечта, остава вече да се наслаждавате един на друг Hug

Аз днес преди обяд ходя напред-назад да си оправям документи и изследвания, доста ме стягаше корема, дори походката ми се промени, усещах болка и в срамната кост... бях сигурна, че имам контракции! Ходих на тонове, ми.. нищо... newsm78 Тоновете добре, положението спокойно. Докторката каза да пия нош па, за да изкарам спокойно уикенда, а в понеделник съм във Варна. Ох, Зайче, като каза кой ще се стяга за събота и неделя, дано не съм аз, искам всичко да стане по план!!! Grinning

Аз пък никога не съм прала матрак (особено пък нов) и не бих рискувала да го съсипя, малко ми се вижда излишно Wink

# 696
  • София
  • Мнения: 855
Момичета, пускам много рано Новата тема защото се налага да прескоча до клиниката и не знам какво ще стане там.

Включих в новата тема всички мами, които родиха до момента. Може някои от данните да са неточни или непълни, затова, пишете ми на ЛС за да добавя/коригирам!




# 697
  • Мнения: 509
мерси, Зайче, не ни забравяш Simple Smile Успех, успех и позитивни мисли!!!!

# 698
  • Мнения: 6 494
Зайче да пишеш после Hug

Да кажа вече и нещо хубаво, а? Бях се притеснила, че от стрес няма да ми тръгне кърмата, но преди малко изцедих и от двете по малко коластра. Оххх, поне един от камъните ми падна от сърцето ooooh!

# 699
  • Мнения: 817
Браво Електра, бързо ти е слязла кърмата.

Последна редакция: пт, 24 фев 2017, 16:52 от Pingvin4e

# 700
  • Мнения: 292
Момичета, аз също се присъединявам към отбора на родилите. Както вече казах в петък вечерта ми изпадна тапата, а снощи ей така от изневиделица ми изтекоха водите. Веднага тръгнахме към клиниката и след няма и 3 часа извадиха моите мишленца със спешно секцио в 36-та седмица. Добре са, не са в кувиози и тежат почти по 2700 .  По време на секциото и след това се чувствах ужасно, нямах търпение да приключи всичко. Само снощи си видях бебчетата по време на раждането, все още съм в реанимация и не знам кога ще ги видя отново.
Мишана,  ти снощи да не си раждала в Щерев?
Моята лекарка ми каза,  че снощи е имала спешно секцио на близнаци.

Да, в Щерев съм.

Общи условия

Активация на акаунт