Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 87

  • 77 646
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Ами коя е тогава, пишеше тук, но как се казваше...?Ако някой знае? Може би Мис_Дрийми  Rolling Eyes

Зиз, не е и Мис Дрийми, Мис Дрийми също е Йоанна  Simple Smile, може би за това се бъркаш. Не знам да пише тази мацка в темата, ако се бъркам, да ме извини, но със сигурност не е от познатите на мен поне лица.  Grinning Няма значение, важното е, че е полезно инфото, което си дала  Hug
Аманда, не е нужно да обясняваш, аз така просто си го отбелязах. Аз например харесвам Руми като визия и т.н., но не ми харесва да тренирам с нея, макар че са й страхотни тренировките. Така че е въпрос на навици, според мен. За другото - keep your friends close р keep your enemies closer, тоест приобщи мъжльо към тренировъчния процес  Joy и ще видиш как ще чака с нетърпение да тренирате  hahaha  Аз поне така направих, но сега бера ядове, тъй като има нетърпението на начинаещия и става адски кисел, ако не може да тренира  Joy.
Изчезвам,  Grinning

# 61
  • Мнения: 2 461
Ооо, значи съм се подвела. Следя си жената във фейсбук и смятам, че е тази съфорумка, на която забравих името  Joy вече ще знам поне.
Да си кажа, че и аз гласувах за Руми. Нея харесвам и с нея си тренирам  Peace

# 62
  • Мнения: 4 406
Днес бях на работа - то хамалогия, за какво ще викнат мен Laughing
После само корем, без кардио.
Леле какъв бедър съм отпрала от клякане с гира и напади с тежести.

При нас ще пускат гадовете кик-бокс, безплатно, но от 9.30. То е да не мога да ходя, че съм на работа  Crossing Arms Crossing Arms И пище - за вас господа  Naughty

Аманда, и ММ нещо такова разправя, че е и бивш спортист, борец. Ама аз аз го пращам на курсове за по 2-3 дни Joy да не го слушам.

Последна редакция: нд, 26 фев 2017, 18:13 от Jerry F

# 63
  • Мнения: 1 345
Джери, супер си, наистина строхтен бедър.
Любче, абсурд да го привлека към тренировките. Този тип спорт му се струва много смешен, фитнесът също. Освен това сякаш и има предразсъдъци към хората, които се занимават с фитес. То и аз бях така преди време....  Иначе ММ до преди две-три години активно спортуваше, но волейбол, футбол. Сега яко се е застоял, но работата му е пред компютър и е много, наистина ужасно много. Хубавото е, че сме в къща и си има доста физически занимания по двора, та това си е разнообразие от заседяването.
Иначе природата го е дарила с дълги  и хубави крайници и тяло, което е атлетично и без нарочно да се поти за целта. Само леко трупане на корем се забелязва с годините.  
Аз наистина се вманиачавам малко, но тъй като най-после взех да постигам промени , които вече всички забелязват Embarassed, много ме е страх да не се проваля и да загубя постигнатото. И ако имам ден пропуск, все си мисля, че ще се увлека и ще ме налегне мързел....Как се постига едновременно постоянство и чувство за свобода в рамките на дисциплината?Колко време отнема?
п.п намерих си най-после модел дънки, който от много време търся- да са плътно по задните части, но по бедрата да са широки и прави, но широкото да почва горе. Не знам дали го обясних, но много им се кефя, това е единственият модел, който смятам, че ми стои добре.

# 64
  • Мнения: 2 592
Аманда, аз тренирам 5 пъти в седмицата, 2 дена са задължително за почивка и разтоварване.
Дори и през седмицата да не мога да тренирам (като тази например), наваксвам в петък, събота и неделя (тогава тренирам сутрин и вечер) и така 5-те тренировки за седмицата са спазени.
Понякога наваксвам чак на следващата седмица, веднъж след боледуване дори чак по-следващата, но в рамките на месеца задължително съм направила общия планиран брой тренировки.
Така хем имам постоянство и не спирам с тренировките (от опит знам, че спра ли ги, после е трудно пак да ги възобновя), хем имам относителна свобода и в дните, в които съм много изморена от работа например или излизам вечер, просто не тренирам, а почивам  Grinning

За днес отчитам БР4 (наваксвах от четвъртък), довечера ще правя БР3 за последен път, както е по план.

# 65
  • 1st floor
  • Мнения: 9 119
Джери, страхотна си! Hug Как искам и аз да изпратя ММ някъде за 2-3 дни. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Скрит текст:
Ей сега се сдъфкахме за някаква карта за телефон. Аз съм я била взела и не съм помнила. Пък аз от както съм с телефон с една карта, не знам къде ще си я слагам втората... #Cussing out

За днес отчитам Total Body Hammer. С максимални тежести, само накрая малко се поизшикалкавих, но вече бях така  Crazy Crazy Crazy! Едва разтегнах, не можех да си вдигна ръцете. Даже и сега след душа не мога! Mr. Green За вчера отчитам около 1500ккал - малко завишавам, защото обядът не мога да го преброя точно. Днес също няма да преброя както трябва, но съм си обещала лека вечеря, за да компенсирам почерпките от Прошка.

ММ от време на време проявява интерес към тренировките, но до толкова. Мързелът му е в повечко. А и страхът!  Laughing Навремето го почнах с Шон и Т25. hahaha Почти направи Бета-та и май част от Гама. Laughing

Аманда, и аз се радвам като си купя дънки каквито искам. Голяма рядкост. Mr. Green На моЙта девойка почти всичко й седи, но аз съм по-несъразмерна явно. Twisted Evil

И аз като Nenna правя, но с един почивен ден в седмицата. Като ми трябват два, правя някой ден две тренировки една след друга или една сутрин и една вечер.

# 66
  • Мнения: 4 753
https://www.facebook.com/joanav.fit/?fref=ts
Това е нашата мис дрийми -Йоана!

# 67
  • Бостън
  • Мнения: 13 559
Би  Hug Кейти е направила и ротация ЛИС + С§С в .пдф-а към програмата.
Но Фрейм - ти си преценяваш най-добре какво ти трябва и какво те радва!
Ох, съзнавам как звуча на мацки като Агент, които всичко правят  професионално и имат енциклопедични знания по темата с тренировките. Знаят имена, стратегии и т.в
Звучиш ми като напълно нормален човек, който не се е вманиачавал по темата последните 25 год  Crazy А и ще ти призная без бой и адвокат, че едно е да знаеш и съвсем различно да имаш дисциплината, енергията и хъса да го правиш! Много често едната гола дисциплина на хора, които нямат никакви задълбочени познания ги довежда до по-добри резултати!

Непо - търсейки нещо попаднах на таз мацка и понеже и като кг и като пропорции ми напомни за теб ти пускам линка, мисля, че ще ти е интересно колко малка и е разликата в калориите между диетата/непредсъстезателен етап: кликай тук и не гледай рекламите Wink
И черно на бяло написано колко може да се различава подготовка за състезание при различни хора (все жени) - това в подкрепа на тезата ми, че един калъп няма и не може да има и всеки трябва да си търси оптималния режим и на хранене и на трениране.

Чета интересна книга за упражнения без тежести, ще я преборите ли на руски или да ви я търся на английски?
54/88 15.25 km biking + 5.5 km walking
55/88 Hammer Build Up +11.66 km walking
56/88 Masters Cardio + 7.7 km walking
57/88 Hammer Power + 8 km walking
PS Мъжете винаги мрънкат зловещо, когато усетят, че вниманието ни е силно привлечено от нещо различно от тях самите, но единственото, което трябва да ги накараме да разберат е колко силна връзка има между женското либидо и фитнеса Wink Дори когато не говорим за директна биохимия простият факт, че една жена във форма и със самочуствие винаги е по-атрактивна и активна в кревата убеждава всички неверници, че и времето и парите за фитнеса (и педикюра и маникюра и спато) на жената си заслужават Wink

Последна редакция: пн, 27 фев 2017, 01:30 от Agent Provocateur

# 68
  • София
  • Мнения: 1 270
Тренирам сутрин , но има дни през седмицата , в които пропускам.Успивам се Simple Smile).Да тренирам ли през уикенда сутрин и вечер , за да наваксам пропуснатото през седмицата?Все си мисля , че по две тренировки на дам може да доведат до претрениране.

# 69
  • Мнения: 19 690
Здравейте, момичета bouquet

Присламчвам се и аз, ако приемате нови попълнения. След раждането се оказах с диастаза, така че в момента правя основно ресторативни движения, за да я боря, както и по-леките неща на Руми. Върнах се към тренирането на 40ия ден след секциото и съм доволна, но пустата манджа ми изяжда главата Sad В тази връзка, тези от вас, които поддържат около 1500 калории на ден, биха ли споделили как ги разпределяте и какво хапвате?

# 70
  • 1st floor
  • Мнения: 9 119
Отчитам Chisel Agility за днес и 1364 ккал за вчера. Както и зверска мускулна треска на рамене и горна част на гърба. Crazy

Агент, благодаря за линковете. Знам, че разликата в калориите за отслабване и запазване на килограми не е голяма. Пробвах с 1500-1600  с надеждата да свалям  Mr. Green -не стана. Трябва си 1300 плюс/минус малко. Rolling Eyes И за тренировките, и за въглехидратите са прави. Отслабвам с броене на калории, като гледам да намаля въглехидратите. Но не се лишавам съвсем от багинките на живота. Laughing А първата мадама, честно, не знам с какво ти напомни за мен! Joy Hug
Днес ще е трудно да се вместя в калориите за деня - ММ има рожден ден! Grinning Grinning Grinning

# 71
  • Мнения: 4 406
Непо, да ти е жив, здрав и най-вече много да слуша  Hug Хич да не те вълнуват ккал днес Hug

Аген, така си е Hug ММ разправя - как да не те обичам с това тяло само за грях и с тея големи ц.... Бе нещо за богатата ми душевност, високия интелект да каже  hahaha

Благодаря Ви, момичета  Hug Какви финнички крака направих до Нова година, а сега с тея щанги борец станах  Joy
Днес сутринта хиит, умрях 7 пъти, 25 минути повторения на 7 упражнения за скорост. И табата за корем около 10 минути.
Ей така бях накрая, както ни обеща Сами, инструкторът ни (разреши да го рекламирам).

Негов пост от фейсгрупата за тренировките:
Скрит текст:
В Понеделник в 8:30 ще се опитам да ви накарам да се почуствате поне малко като мен след вчерашната ми тренировка.
Фитнес 33 (ул. Ат. Иширков над Еконт)


# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
Непо, да ти е жив и здрав мъжльо , да те слуша, гледа и обожава!  bouquet
Джери, много добър си ти е бедъра, не го обиждай  Grinning
Агент, и на руски се справяме  Heart Eyes ние дъртите, за младите се съмнявам, де  hahaha
Отчитам Бета Кор Кардио, 25 минути. По план днес беше ходене 30 минути плюс корем, е, аз замествам ходенето с някакво не толкова сериозно кардио, и понеже ме мързеше да правя и отделно двайсет минути корем, та реших 2 в 1. Смешното е, че уж Т 25 ми е лесна, обаче като не съм тренирала кардио отдавна, и като товаря сериозно крака с Пъмпа, направо не мога да правя клековете на Шончо, краката ми са умряли. Иначе въздух и т.н. съм си шестица винаги, почти не се задъхвам сериозно. Абе бера плодовете на никога не лапнала и цигара, това си е. Миналата година по това време бях болна от пневмония /за първи път в живота/, веднага след като ми свършиха лекарствата почнах Инсенити класическото, нямах никакви проблеми с въздуха дори тогава. Та, не пушете, мацки, не пушете. Ще ви се отплати И кожата И здравето. Ама за какво влезнах, какво захванах. Утре ме чака Пъмп и бърн 30 минути пак. Много ми е приятна такава програма, която дава свобода през ден да си правиш каквото искаш ... чувствам се свободна, нещо, което ми е важно за водолейската душа, нищо, че винаги спазвам програми по принцип  hahaha.
Изчезвам, лека вечер и Киа Ката /Stay strong/! bouquet

# 73
  • Мнения: 208
Искам да попитам тези които са правили БР на Джилиан, по колко време правите всяко ниво, и кардиото кога се прави,всеки ден ли?

# 74
  • Мнения: 1 194
Искам да попитам тези които са правили БР на Джилиан, по колко време правите всяко ниво, и кардиото кога се прави,всеки ден ли?
Заповядай:
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт