Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 87

  • 77 631
  • 739
  •   1
Отговори
# 555
  • 1st floor
  • Мнения: 9 110
Ще пробвам крекерите, но без захар. Laughing Благодаря за рецептата! bouquet

Агент както винаги създава красоти! Simple Smile

Би, не си те представям точно теб с омазана форма. Grinning

След малко отивам да метна Ript Circut. Sunglasses

# 556
  • Мнения: 1 345
Момичета, аз не смея да се отпускам с храната, защото при мен в пълна сила важи "апетитът идва с яденето". Страхът да не кача килограми е по-голям от желанието да сваля Simple Smile
Агент, ще пробвам с йогата вечер и ще докладвам дали ще успея да създам навици. skela, баш на търпение трябва да се науча. Аз май и затова харесвам повече кардио тренировките от силовите, защото и при силовите се иска повече търпение, не е да си подскачаш и да си мислиш за нещо Grinning
Home raider , на мен храненето ми изглежда супер. Не си лишена от нищо, а не и много, но пък надали мога да преценявам адекватно, като все не мога да сваля едни пет килограма, които искам Laughing
За днес Кардио 3 от БР.
П.П Дези, аз попрочетох отгоре отгоре за конфликта в онази тема. Мисля, че трябва да бъдеш по-снизходителна към страстите на хората. Когато човек има да сваля 30 и кусур килограма, му се струва малко смешно, че друг с такава страст се бори за няколко килограма, релеф и т.н С времето целите се променят, но докато се променят,  голямата битка е да изглеждаш прилично, да не плашиш околните,  а не идеално. А и ти професионално си обвързана със спорта, хубаво и почти задължително е да изглеждаш вдъхновяващо, както си в момента. Това рядко се разбира от средностатистическия човек с много наднормено тегло, поне не и в моментите, когато идеалното изглежда абсолютно непостижмо.

Последна редакция: ср, 26 апр 2017, 07:23 от Аmanda

# 557
  • Мнения: 748
Аз май и затова харесвам повече кардио тренировките от силовите, защото и при силовите се иска повече търпение, не е да си подскачаш и да си мислиш за нещо Grinning


Аманда при всякакви тренировки ,когато си концентриран върху упражненията  резултата е по бърз.Примерно отслабваш по бързо,градиш мускул по бързо.Преди  години когато започнах да тренирам по фитнесите едно момче ми каза "влизаш в залата и до тук с мъжа ,детето ,любовника и п.р."Концентрираш се върху това което правиш,връзката мозък мускул е много голяма.Затова много от трениращите имат по бавни резултати,по простата причина ,че мислят за всичко останало....Може би го знаеш,извинявай ,ако досаждам. Hug Не съм голяма разбирачка ,но в това съм се убедила много пъти.
Ей с това се събудих  https://www.youtube.com/watch?v=Yt348eaZWMg&index=2&list … eXXHB&t=1304s

# 558
  • Мнения: 19 687
А коя е "онази" тема? Rolling Eyes

# 559
  • Мнения: 71
Би, повечето имаме такива моменти на нетрениране! Разбира се, че ще влезеш  в релси! Hug
Непо, предлагам ти една рецепта за Домашни крекери с крема сирене,която направих в неделя, именно за да си  нося нещо лесно за хапване на работа. Вчера и днес си ги хапам с удоволствие в следобесните часове. Аз ги направих с брашно от елда обаче, а не от лимец и станаха екстра.  

Днес отчитам 2 тренироки - T25 Total body circuit сутринта, но  не я направих като хората. Затова  с гузната си съвест след работа  направих и това Full-Body Burner .

Ще ви занимавам малко и с храната си, ако нямате нищо против. Първо, за да си слагам стопер като знам, че трябва да се отчитам и второ, за да ме коригирате. Wink
Кафето няма да го отчитам, защото то си върви всеки ден. Пия по 2 кафета на ден с по 1  ч.л. кафява захар и малко мляко.

Закуска - 2 варени яйца, краставица и чери домати
Обяд - таратор и 2 пълнени чушки с булгур (от ресторанта на работа - готова храна на топла витрина  на самообслужване)
следобедна закуска- ябълка и крекери
вечеря - телешко  (медальон) на тиган, зеленчуци на фурна, червено вино Simple Smile


Това е супер,аз тези дни ще снимам храната-при Т25 е важно какво се хапва-повече протеин .За сега се справяме!
седмица 2; Понеделник-Cardio
Вторник-Total Body Circult
 Сряда-Speed
 Четвъртък-Cardio
 Петък-Lower focus, AB Intervals
 Събота-Измерване
 Неделя-Strech

# 560
  • Мнения: 10 011
Agent, Amanda, напълно съм съгласна с вас.  Hug И благодаря.  bouquet

В понеделник почивах, а вчера бях на бокс 90мин групова.
Днес ще направя любимия T25 Extreme circuit и Core Cardio.

Утре пак съм на бокс групова.

Петък, събота и неделя ми е за тичане и Бикрам. Измислила съм го.  Laughing

# 561
  • Мнения: 1 176
Аз редовно се отпускам с храната и затова още ги мъча последните  кг. Единствено тренировките ме спасяват да не кача още. Затова повече няма да допусна грешката да спра с тренировките и то за повече от няколко дена.  Peace

Агент, много як тапет!

Днес по план БР6, но се чудя дали да я започвам, че няма вода. Crazy. Времето беше разкошно и излязохме с малкия да караме - аз кънки, той тротинетка.

# 562
  • София
  • Мнения: 1 833
Абсолютно съм съгласна със skela, че когато си концентриран върху тренировките, резултатите са по-бързи. Именно затова, когато имам проблеми или терзания не мога да тренирам, както се получи и миналата година с мен.
За днес отчитам T25 Speed 1.

закуска - 1 варено яйце, краставица и 4 чери домати
обяд - таратор +печен патладжан (1/2 малък) пълнен с лимец и доматен сос
следобедна - 1 ябълка
вечеря - ще бъде малко пъстърва и печен сладък картоф + чашка червено вино

# 563
  • Мнения: 19 687
Хоум, печеният картоф на фурна ли го правиш и слагаш ли някаква мазнина? Да имам база за сравнение Hug

# 564
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Само картофите не сме си мерили  Joy
(само да кажа, без да сте ме питали, че от един до друг картоф може спокойно да има 200++ кал разлика и то преди да сте премерили чаените лъжички, с които слагате или не мазнина)
Аз все пак се наритах и си направих тренировката вчера, а днес просто ме размаза Кати - 468 кал за 50 мин и пулсът ми удряше тавана, което естествено хич не е чудесно! Но Cardio Slam е чудна плиометрична тренировка!
17/22 W4 LIS+SS Total Body Trisets Upper Body Split
18/22 W4 LIS+SS Cardio Slam + Bonus Abs

PS Това като с моята баница и мъжа ми - според него 1 парченце = 1/4 тава Wink Ама каква баница правя, дори свекърва ми ме моли за нея! Но пък приятелката ми слага поне 50% повече мазнина и кори в същата тава, докато аз вкарвам кило сирене в една баница, та винаги се забавлявам някой като си мисли, че знае колко калории има "едно парче"... апропо - скоро някой спомена сиренето в разреда на белтъчините - не се лъжете, в сиренето има белтъчини, но има и много, МНОГО повече мазнини, та не си правете илюзии по въпроса!
Единственото "сирене", което ползват по време на диети за намаляване на тегло/чистене на мазнини и носи съществено количество протеин е обезмаслената извара (80-100 кал/100 гр.) За сравнение най-постничкото козе сиренце е около 240 кал/100 гр. като разликата не идва от протеин. Наизуст говоря в момента, може да съм в грешка около 10%, но не повече.

Люба Ризова
пусна днес забавна статия на Юли по въпроса  Crazy
http://www.yulisgym.com/osaznay-i-otslabni/?utm_source=facebook& … ign=SocialWarfare

Последна редакция: чт, 27 апр 2017, 17:29 от Agent Provocateur

# 565
  • Мнения: 1 345
skela, хипотетично подозирам, че има такава връзка, но малко трудно ми е да контролирам мислите Simple Smile Ама аз не гоня някакви супер фитнес резултати. Това, за което се борех най-вече - дисциплинирано да си тренирам всеки ден, го постигнах. Свалих и толкова килограми и сантиметри, че да се самовъзприемам като нормално изглеждаща раждала жена, наближаваща 40. Само като погледна снимки на момичетата от темата тук,  или пък видя някои на живо Simple Smile, си казвам, че сигурно целите трябва да са далеч по-високи. Но не съм сигурна, че имам желание да се подложа на големи ограничения, за да ги постигна.
За сиренето - аз също вече ям на месеца веднъж-два пъти, защото съм установила, че от него най-много качвам и задържам вода.
За вчера отчитам и плуване на басейна в Панчарево. Бях от по-късно на работа и исках да оползвотворя утрото. Беше страхотно, препоръчвам ви го в работен ден, защото хората тогава  са сравнително малко, а мястото е страхотно.
За днес Level 1 от 30 day shred.

Последна редакция: чт, 27 апр 2017, 06:45 от Аmanda

# 566
  • 1st floor
  • Мнения: 9 110
Само като погледна снимки на момичетата от темата тук,  или пък видя някои на живо Simple Smile, си казвам, че сигурно целите трябва да са далеч по-високи. Но не съм сигурна, че имам желание да се подложа на големи ограничения, за да ги постигна.
Точно така! Същото мисля и аз - мога да постигна по-добра форма, но не бих се лишила от биричката с цаца вечер с приятели  Mr. Green, от огромния тутманик с масло, който омеси щерката  Mr. Green, чат-пат някоя баничка, шоколадче, сладолед и пр. Stop Не мисля да прекарам живота си на яйца и марули (въпреки, че ги обичам). Laughing Не бих се подложила вече и на някакви крайно изтощителни тренировки, в крайна сметка няма да ходя на състезание. Гоня някаква цел да се понасям през годината и примерно маааалко по-изчистена лятото за плажа.  Sunglasses Спрях захарта съвсем наясно защо - не очаквам да отслабна от това, просто исках един месец да я елиминирам, че започнах да прекалявам! Mr. Green Като наркотик ми е, пристрастявам се. А ако не ям, почти не ми липсва. Вече не знам кой ден съм без нея, но крайната цел е 23,05. За сега съм абсолютно стриктна! bowuu Между другото преди и малко след Великден се отпуснах с храната и сега я подкарах малко по-изчистено. Днес метърът ме изненада наааай-накрая с почти 49 см бедро.  Grinning Grinning Grinning Някъде между 49 и 49,5 застава. Обиколката на Д-то също е минус един см, другите мерки са си същите. Виждам някакъв лъч надежда да си върна формата от миналото лято. Sunglasses

Днес ще правя Speed 2, много ми е любима! Heart Eyes Общо взето от Бета само Кардиото ми е ужасно. Simple Smile

# 567
  • Мнения: 5 776
И аз се завръщам след две седмици ваканция, обикаляне и разглеждане на прекрасни места  Heart Eyes
В понеделник час кръгова в залата, вторник вкъщи на пътечката в умерено темпо, сряда час силова и час кардио в залата, накрая лазих по пода, но целта беше после да ходим заедно на кафе с момичетата от втората група, та си е стимул за мен  Grinning
Би, и аз не ти вярвам  Flutter Hug

Днес - почивка!

# 568
  • Мнения: 71
Здравейте и от мен! Ето клипчето за храната за Т25.
https://www.youtube.com/watch?v=4UScLrgWx1o
Някой да си е купил от неговите шейкове?Аз не много скъпи ми се видяха.

# 569
  • Бостън
  • Мнения: 13 495
Всеки си има лични и различни цели и е чудесно това, че са различни! Та ние сме различни в края на краищата! Затова вечно дудна да не се сравняваме, а да се целим да постигнем това, което е оптимално и здравословно конкретно за нас, нашите тела, организми, начин на живот, години!

Някой да си е купил от неговите шейкове?Аз не много скъпи ми се видяха.
Гугълваш "beachbody+shakeology+nutrients+supplement+info" и с телефона в ръчичка заставаш пред щанда със добавки в ТЕСКО и сравняваш състава на store (no name) brands с това, което има в шейковете на Бийчбоди. Аналогични по състав небрандирани продукти се намират и на 1/5 от цената на "Шоновите"
Една забележка, ако ми позволиш! Т.нар. от теб във видеото Це продукти са Carbohydrates (аналогично Пе = Proteins) - добре е да разбереш в дълбочина същността на системата, която коментираш преди да я коментираш публично. Също така е добре да се знае, че при започване на какъвто и да е високопротеинов режим има сериозна загуба на вода в началото, което не е аналогично на "отслабване" в смисъл загуба на мазнини в тялото, въпреки, че кантарът е мръднал надолу.

Последна редакция: чт, 27 апр 2017, 19:37 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт