Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 87

  • 77 644
  • 739
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 19 690
Отчитам се с по-рано приключила тренировка: степ аеробиката на Руми без степ. Едно от упражненията обаче ми дойде в повече и физически не можех да го изпълня, а и към края вече ме боляха краката, но някак си издържах. Ще видя след седмица как ще съм. От утре почвам 6-седмичната ѝ програма за начинаещи. Ще се старая да я издържа от-до.
Сетих се за теб, защото си прецаках китката и днес трябваше бързо да намеря някакво кардио, за да не отчитам празен ден. Та си намерих из папките това:
https://www.youtube.com/watch?v=8MImdWV2WfI&feature=em-subs_digest

Пробвай го, ако имаш време! Low impact е, почти няма скачане, не товари коленете...изобщо мисля, че ще ти допадне Simple Smile

# 541
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Загледах се в анкетата на темата - колко много гласували.  Laughing А аз си мислех, че тук надничат само пишещите + един-двама по-срамежливи. Laughing

Днес ще правя Core Cardio, ден за миене на коса ми е! Mr. Green Четвърти ден без захар и не ми липсва. Само ми е проблем, че се чудя какво да похапна към 4-5ч. Абсолютно всичко в кафето до работата е със захар! Shocked Трябва да си нося или да обикалям магазините по квартала.

Последна редакция: вт, 25 апр 2017, 08:32 от НеПоКоРнА

# 542
  • Мнения: 1 345
Непо, добрите стари банани Laughing Ама то и те имат захар, но поне не от лошата. Момичетата в отслабващата тема си имат буркан с тахан на работа и хапват по една лъжица
Отчитам в неделя - кардио от Фитнес Блендер и йога с Ейдриън. След йогата се чувствам много добре, но страшно ми е досадно, докато я правя. Не трудно, а баш досадно. А чувството след това е страхотно.
Вчера и днес Ниво 1 от 30 day shred. Май вече я направих седем-осем пъти, но сигурно ще продължа до края на работната седмица и от следващата минавам на Ниво 2.
Имам чувството, че поемам точно толкова калории, че да поддържам едно и също тегло. А като гледам околните, все ми се струва, че ям по-малко и не мога да разбера защо не свалям. Или просто не ям кофти неща, но пък тези, които ги поглъщам са повече като количество....

# 543
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Плодовете не съм си забранила. Но не знам защо, от бананите много зверски огладнявам, както и от ябълките. От други плодове не. newsm78 А с тахана работата е ясна, че няма да се размина с една лъжица. Embarassed

Аманда, защо не пробваш да редуваш дни с повече и с по-малко калории? Понякога така размърдвам нещата като зациклят...

# 544
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Аманда, защо не пробваш да редуваш дни с повече и с по-малко калории? Понякога така размърдвам нещата като зациклят...
това точно при мен помогна да видя прословутата 5-ца отпред най-накрая на кантара. След великденските празници нали ви писах, че ме е страх да се кача на кантара, но още във вторник се качих и бях 59,5, а преди това две седмици го мъчих този 1кг.
Аз започвам трета седмица от БР, комбинирам винаги с нещо друго, не ми стигат 30мин.
Хубав ден  Hug

# 545
  • Мнения: 748
След йогата се чувствам много добре, но страшно ми е досадно, докато я правя. Не трудно, а баш досадно. А чувството след това е страхотно.
Amanda и при мен беше досадно първият ден,но след това си казах,че в крайна сметка това ще ме научи на търпение.Някакси дава ми спокойствие,а чувството след това е страхотно.
Бях с вирус/от оя щастливия ,така се прочистих....../ и два дни никакви тренировки освен йога ето тази за днес https://www.youtube.com/watch?v=1sDPQyWZJi0&t=3385s&inde … tPgFwF2SJFEHeXXHB 

По колко време може да се разтяга на ден,според мен може и 3часа newsm78  Но понеже сигурно сте разбрали ,че  имам склонността да прекалявам и се замислям  Rolling Eyes

# 546
  • Бостън
  • Мнения: 13 555
Дези - чудесна си! И не се ядосвай на форумни страсти, плс - been there, done that - it's not worth it!
Хареса ли ти Simple Smile
Много харесвам такива заснети живи класове аз, защото се вижда колко различни са нивата на хората и колко ОК е това. В йогата има един постулат (между другото Травис, който води този клас от линка много често го повтаря) "йога е пътят, а не дестинацията"... Скела, задължително загравяй цялото тяло много добре преди това, че и стави и сухожилия редом с мускулите се опъват! Има теории (и аз така мисля), че топла към много топла стая е добра, когато разтягаш (в сми на студено не става таз работа!)
Аманда - опитай да правиш бавните йоги вечер, преди сън, когато вече цялата дневна истерия е затихнала и нямаш тичащи деца около теб и задачи, които трябва да свършиш след това и си пускай любима бавна музика или дори музика за медитация от ютюб - определено помага да се отпуснеш и насладиш на момента, а не да гледаш под вежди таймера Simple Smile

Да взема да си оправя отчетите преди да съм продължила да ръся акъл, а  Mr. Green
12/22 W3 LIS+SS TurboBarre
13/22 W3 LIS+SS Athletic Training
14/22 W3 LIS+SS Yoga 90 мин + 36 мин интервално ходене
15/22 W3 LIS+SS PHA Training + 50 мин бързо ходене
16/22 W4 LIS+SS AfterBurn + 24 min Stretching



# 547
  • Мнения: 5 379
Днес се отчитам с пълен Workout 2 на Shape your body на Синди Крауфорд. Вчера бях на косъм да докарам и Workout 1 докрай, но на едно коремно упражнение просто не можех да се изправя Crazy Ще опитам утре отново, дано успея. Румяна Илиева си я оставям за по-нататък.

# 548
  • Мнения: 19 690
А видя ли това, което ти постнах?  Simple Smile

# 549
  • Мнения: 5 379
За съжаление няма как да погледна в момента, но по-нататък може. Пристигнаха другите два диска на Синди и поръчах още два hahaha Някой пробвал ли е тренировките на Клаудия Шифър? Стана ми интересно и си я поръчах. Другото е йога за начинаещи.

# 550
  • Мнения: 1 085
Много отдавна не съм се вясвала в темата и доказах на себе си как за един месец с нетренитане и повечко стрес може тотоално да се омаже форма...
Наритах се днес да се връщам в строя и отчитам за повече мотивация (най-трудно влизам в релси след продължителен мързел) с Les Mills - Боди Пъмп 95

# 551
  • София
  • Мнения: 1 833
Би, повечето имаме такива моменти на нетрениране! Разбира се, че ще влезеш  в релси! Hug
Непо, предлагам ти една рецепта за Домашни крекери с крема сирене,която направих в неделя, именно за да си  нося нещо лесно за хапване на работа. Вчера и днес си ги хапам с удоволствие в следобесните часове. Аз ги направих с брашно от елда обаче, а не от лимец и станаха екстра.  

Днес отчитам 2 тренироки - T25 Total body circuit сутринта, но  не я направих като хората. Затова  с гузната си съвест след работа  направих и това Full-Body Burner .

Ще ви занимавам малко и с храната си, ако нямате нищо против. Първо, за да си слагам стопер като знам, че трябва да се отчитам и второ, за да ме коригирате. Wink
Кафето няма да го отчитам, защото то си върви всеки ден. Пия по 2 кафета на ден с по 1  ч.л. кафява захар и малко мляко.

Закуска - 2 варени яйца, краставица и чери домати
Обяд - таратор и 2 пълнени чушки с булгур (от ресторанта на работа - готова храна на топла витрина  на самообслужване)
следобедна закуска- ябълка и крекери
вечеря - телешко  (медальон) на тиган, зеленчуци на фурна, червено вино Simple Smile

Последна редакция: вт, 25 апр 2017, 22:31 от Home raider

# 552
  • Мнения: 19 690
Тези крекери изглеждат чудно!

# 553
  • Бостън
  • Мнения: 13 555
Oh, вместо да си направя тренировката си бъзикам телефона  - пуснете видеото да видите какви уолпейпъри и дизайни ги докарах от студ и мързел Crazy
https://drive.google.com/open?id=0B3rftDL5cy4Hdk5aRXBqZzBpZkQwLWlNRjBlY3BHQ09sNEk4

# 554
  • Мнения: 19 690
Много як дъжд Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт