Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 87

  • 77 653
  • 739
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 194
Cristi, и на мен би ми било полезно, за да предам на хора в нужда. Вече препратих твоя предишен линк на приятелка, на която също са казали, че операцията е единственият начин.

# 526
  • Мнения: 1 345
Дези, страхотна си Heart Eyes
Аз отчитам вчера стотици пренесени килограми. Правихме малък ремонт - циклене на дюшеме и трябваше да изкарваме всички мебели на терасата. ММ щеше да вика приятел, но аз го уверих, че съм достатъчно силна, за да се справим двамата. И вчера имам признанието, че съм станала страшен пич Simple Smile от тренировките.
Днес сигурно ще почивам, но може и малко каланетика, пилатес.

# 527
  • 1st floor
  • Мнения: 9 128
И вчера имам признанието, че съм станала страшен пич Simple Smile от тренировките.

Joy Joy Joy
Не се и съмнявам, че си се справила! Hug

Дези, страхотна си! Браво! Peace

Допивам си кафето и отивам да метна Speed 2.

# 528
  • Мнения: 1 346
Дези, разкошотия си голяма, браво момиче!!!!  Hug Не съм се и съмнявала, че ще постигнеш с толкова хъс и огромен труд тренировки нещо по-малко от перфектна визия  Hug Hug Преди те спъваше храненето, доколкото си спомням, но не съм сигурна дали точно то е било ключето или че просто защото започна да се наслаждаваш на любимите си тренировки.

Аманда, браво на теб! Аз също обичам физическия труд, след това се чувствам натренирана и удовлетворена. Grinning Нося всичко, тухли четворки, вар, а бе всичко... Grinning

Агентче, благодаря за статиите!

Кристи, дано твоят опит помогне на много други момичета да избягат от такива "неустоими" предложения за операции! От малкото опит, който имам и аз стигам до заключението, че е много комерсиалната медицината, и човек трябва много, ама много старателно да търси изход от даден проблем, иначе е много лесно да го наплашат  с някаква диагнози и след това да не може да се измъкне с години от операционната и болниците.

Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 07:37 от !Diva!

# 529
  • Бургас
  • Мнения: 255
Yoga - morning & evening programme
https://www.youtube.com/watch?v=1I5t28D8vZo&t=2s
Dezi  Heart Eyes

# 530
  • Мнения: 10 019
Много, много ви благодаря, момичета! От вас това означава много! Hug bouquet

Най-после резултати! Най-после! Яденето ме спъваше, да. През 2015 пък имах много контузии, които ме извадиха от строя. Първо хамстринги през февруари, когато се готих за мартенския Пражки маратон, а тялото не беше готово + йога амбиции и невнимание- спрях да тичам, но ходех на бокс. Явно тялото ми постепенно заякна, връзките станаха по-здрави. Може би нямаше нужда да спирам тренировките, но тогава имах фобия от контузии присъща на новаците. После боксьорите ми отвориха очите, но много бавно става всичко при мен.

После контузих рамото много, много лошо (май септември беше, и то комбинация Урдва Данурасана (Мост) и бокс). Не можех да си нося дамската чанта, или да затворя прозорец. Пак три месеца минаха, в които тичах, но само с тичане, и то 3 пъти на седмица не става. И храната ми не беше както трябва.
Но ми показаха как се прави Урдва Данурасана по начин, който предпазва раменната става- с пръстите навън/дланта настрани. Голям късмет извадих с моя йога учител в Чехия, страхотен е!

От 3 дни ям през 3 часа и си записвам всичко. Не качвам, но се чувствам великолепно. ДОри ми се струва, че леекинко съм загубила мазнини. Най-тесните ми дънки са широки около коляното, и то след пране.

Умувам дали да не ида да тичам, но много кашлям. По-добре Шон в къщи, да не си направя някоя беля.

Ето я Ханка с Мартин- първите ми треньори от Буут кампа, където обикнах тичането за първи път. Смая ме тази жена, и толкова много и се възхищавам! И постепенно се превръщам в нея.  Laughing
http://sportujme.cz/index.asp?menu=3
Като ми станат децата по-самостоятелни ще се върна там. Много ми липсва атмосферата и смеха.

Успешен и спортен ден! bouquet

# 531
  • Мнения: 5 416
Отчитам се с по-рано приключила тренировка: степ аеробиката на Руми без степ. Едно от упражненията обаче ми дойде в повече и физически не можех да го изпълня, а и към края вече ме боляха краката, но някак си издържах. Ще видя след седмица как ще съм. От утре почвам 6-седмичната ѝ програма за начинаещи. Ще се старая да я издържа от-до.

# 532
  • Мнения: 1 177
Дези, изглеждаш великолепно! Поздравления за резултатите!  Hug

От утре започвам втори етап на БР - влизам в 5 седмица. Чувствам се страхотно! Само храната трябва да поправя, за да изчистя малко корема и по 1-2 см от краката искам да сваля. В петък почивах от БР и правих Outer thigh workout на Линда. Днес съм решила с Кардио 1 да направя и Inner Thigh workout.

От вчера и малката е с варицела. Не е вдигала температура и минава леко на този етап. Аз си напипва две, три пъпки, но  ММ трябва да потвърди  и дали са с мехур. Все още се надявам да ми се размине. Да похваля баткото, който днес спечели колело за най-малък участник във велошествието в Бургас. Много е щастлив!  Heart Eyes

# 533
  • Мнения: 19 698
Браво на детето Heart Eyes

# 534
  • Мнения: 10 019
Besyto, благодаря!  Hug Дано ти се размине варицелата! Бързо оздравяване на малката и пздравления за баткото! Браво! bouquet

Отчитам много успешен тренировъчен ден. Изгря чудно слънце, и успях да направя 8км в парка от 2.30 до 3;20.
Преди малко направих Т25, любимия ми Extreme circuit. Капеше вода от мен като в реклама.  Laughing Завърших с 200 коремни вариации, много както трябва, съседите не знам какво са си мислели че права, може би че раждам....но те си ме знаят.

Продължавам да си записвам храната по хапки и часове. Добре ми е. Имам чувството че ям непрекъснато...

# 535
  • Мнения: 71
Какви са супер резултатите за тия шест дни? Laughing

За днес отчитам разходка из Витоша - Златните, Конярника, Еделвайс, пак Златните. Имаше доволно снежец. Времето се прецака и не ходихме до Черни връх, а много ми се искаше. Даже се позамислихме дали да не свием в ляво по Конярника, но здравият разум надделя.  Mr. Green Жалко, нещо все не ми върви да минем от там... Джери пък дезертира някъде над Симеоново. И с нея не се видяхме, но кроим планове за следващ път! Hug

Отчитам вчера и днес без захар!  bowuu


За 6 дни, 3.2 кг, което е страхотно

# 536
  • 1st floor
  • Мнения: 9 128
Бесито, браво на детето! Със здраве да си кара колелото! Grinning

За шест дни -3кг ? Аз с толкова се мъча от Нова Година. Laughing

Малко разместих графика и днес правих Upper Body, оставям кардиото за утре. Отчитам и три дни без захар. Ще се постарая и хляб да ям само сутрин, че нещо и с него взех да се оливам. Crazy

# 537
  • Мнения: 71
Бе сито, браво на детето! Със здраве да си кара колелото! Grinning

За шест дни -3кг ? Аз с толкова се мъча от Нова Година. Laughing

Малко разместих графика и днес правих Upper Body, оставям кардиото за утре. Отчитам и три дни без захар. Ще се постарая и хляб да ям само сутрин, че нещо и с него взех да се оливам. Crazy

Дано успеем.Говорих по тел.оператор и ни  препоръчаха да се храним с храним  от  книгите за по голям ефект.Ще видим иначе рекламация. Grinning

# 538
  • Мнения: 1 346
За днес ето тази 10мин за крака. https://www.youtube.com/watch?v=6ANvdueuTfw&t=25s

Ръцете ги тренирам само когато тренирам с деца фланкировка, 2 пъти седмично. Много обичам с гирички да тренирам ръце, ама като лепна малко сланина отгоре и става една работа, дето ме е срам да се гледам  Grinning

Храненето от 3 дни от самосебе си тръгна така - през деня мляко с кафе и малко въглехидрати, основно ядене вечер-голяма салата-зелени плюс всякакъв вид протеини-яйце, месо, сирене, каквото ми дойде на ум. Та да видим.Изчезна ми глада за сладко, вероятно защото подавам по малко въглехидрати, не знам вече, просто се изненадах от себе си, че не гледам шоколада вече така влюбено.

Спорни тренировки Hug

# 539
  • София
  • Мнения: 1 834
Аз за една седмица с T25 нямам никакъв резултат, не че съм и очакала, де.  Grinning
Днес  отчитам:
Cardio T25 и
Zuzka - Minute Workout #3 - Abs and Burpees.

Общи условия

Активация на акаунт