Слънцезащита 2017

  • 104 791
  • 759
  •   1
Отговори
# 90
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 547
Сега виждам въпроса за слънцезащитните пудри. Simple Smile
Какво ви е мнението за слънцезащитните пудри? Какво сте ползвали и какво бихте препоръчали?
Насочила съм се към това http://www.marvi.bg/avene-sun-care-kompaktna-krem-pudra-spf-50-z … ja-10-gr-455.html , но ми се ще да видя и други варианти.
Това си е по-скоро компактен фдт с 50ф-р.
Аз лично, при все че уважавам много кремчетата на Авен, тук не можах да си открия моят си цвят.
Гледам принципно да поддържам винаги в наличност такъв продукт. Peace
Измазах 2 опаковки от компактната слънцезащита на СВР-
и си я носеха абсолютно самостоятелно, без крем под нея по едно време. Харесвах я много и цвета ми пасна идеално!

Измазах 1 опаковка от Ла Рош слънцезащитната крем-пудра:
-също много добре си паснах със светлият цвят и тук. Поръчвала я бях от ФЮ.

Сега доизгребвам остатъците от ББ слънцезащитна пудра на Физишън формула, води се точно Super BB All-in-1 Beauty Balm Powder SPF 30
Харесвам я много, но не знам, доколко ме защитава. Нанасям я обикновено, когато съм с по-слаба слънцезащита, просто за по-сигурно Simple Smile. Тя е малко по-тъмна като цвят и дава малко тен на лицето. Което е добре, когато съм с някоя по-светла консистенция на лицето. За изравняване на тена. Peace

Благодаря за споделеното  Hug Hug
Абсолютно съм съгласна, че на Авене пудрата по-скоро прилича на фдт, но не е чак толкова покривна. Споделям направо това, което написах в темата за пудрите:
По принцип не обичам да давам отзиви само от еднократно ползване на продукт, но този път наистина много ми хареса и затова ще си позволя да го направя. За първи път си позволих да ползвам само крем и пудра и резултата много ми хареса. Само искам да уточня, че използвах богат крем под нея, иначе не знам дали няма да ми пресуши. Стои много естествено, изравнява тена, прикрива малките несъвършенства и дава една гладкост на лицето. Най-хубавото е , че може да се подновява. А още по-хубавото е , че Авене имат 20% намаление в момента и излиза около 30 лв. Много ми се искаше да пробвам и тази на Биодерма, но вече много ще ми стане, ако някой има впечатление за нея , нека да сподели.
С нетърпение чакам и Мишата http://shop.missha-deutschland.de/epages/es133810.mobile/en_GB/? … &Locale=en_GB, та ще съм готова за лятото, само то да вземе да дойде най-после.  Flutter Flutter

# 91
  • Мнения: 302
Мили ми, обръщам се с въпрос, касаещ друг тип слънцезащита.
Моля, препоръчайте ми изпитан продукт за тяло, за човек със слънчева алергия. Мерси!

# 92
  • Мнения: 302
Имам го, свикнах му. Трябва да се разтръска добре преди употреба, за да пръска  добре. Слагам го върху грима, не ми лепне, добре стои. Преди го ползвах под фдт и не се получаваше. Но като финиш е ок/ Така или иначе го ползвам като допълнителна защита следобед. Сутринта си слагам СС то на Шанел или 50-ката на Ести, или Екрана на Кларенс и след обяд пръскам един- два пъти с този мист. Понякога слаам следобед пудра, с която хем матирам лицето, хем слагам някакъв филтър. И ако все оше съм навън и на слънце, пръскам мист-а. Нямам проблем с грима след това. Не съм го ползвала самостоятелно.

# 93
  • Мнения: 1 987
Аз я имам и я харесвам,  като единствен недостатък мога да посоча малкия й грамаж - 3,5 г. Писах някъде за нея.  Peace

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Имам го, свикнах му. Трябва да се разтръска добре преди употреба, за да пръска  добре. Слагам го върху грима, не ми лепне, добре стои. Преди го ползвах под фдт и не се получаваше. Но като финиш е ок/ Така или иначе го ползвам като допълнителна защита следобед. Сутринта си слагам СС то на Шанел или 50-ката на Ести, или Екрана на Кларенс и след обяд пръскам един- два пъти с този мист. Понякога слаам следобед пудра, с която хем матирам лицето, хем слагам някакъв филтър. И ако все оше съм навън и на слънце, пръскам мист-а. Нямам проблем с грима след това. Не съм го ползвала самостоятелно.
Благодаря за отзива,да не я отписвам значи тази мъгла.

# 95
  • Мнения: 302
Не, Жижи, не я отписвай... хууубаво разтръсквай флакона преди употреба!

# 96
  • Мнения: 215
Не, Жижи, не я отписвай... хууубаво разтръсквай флакона преди употреба!

 Значи моя нещо не е наред - тръскам, тръскам - даже по ръцете ми става на бели петна #Cussing out

# 97
  • Мнения: 302
Не, Жижи, не я отписвай... хууубаво разтръсквай флакона преди употреба!

 Значи моя нещо не е наред - тръскам, тръскам - даже по ръцете ми става на бели петна #Cussing out
Не, абсолютно безцветен е. Не е чак мъгла, по-едри са пръските, спрей да кажем. Но няма бели следи

# 98
  • София
  • Мнения: 462
Мили ми, обръщам се с въпрос, касаещ друг тип слънцезащита.
Моля, препоръчайте ми изпитан продукт за тяло, за човек със слънчева алергия. Мерси!


Аз съм с такава алергия и до момента не съм открила начин да предотвратя появата и. Минатала година сякаш се повлия добре от слънцезащитните на Юсерин поне в началото, но пак се изринах. Тогава позлвах слънцезащитни тениски, добавки и един тон мазила, но не ми помогнаха кой знае колко. Има ли тен, има и обриви, при мен е така.

# 99
  • Мнения: 4 431
https://www.bonjour.bg/product.php?ProductID=808
Попива напълно в рамките на 15-20 мин .Не оставя никакви следи и не стои лепкаво като при тези 50-ти ,които съм опитвала. Съжалявам ,но не мога да дам отзив колко пази, защото днес нямаше много слънце ,а и ние го избягваме.
Пише ,да се нанася на всеки 2часа и след влизане във вода.
При нас не се появи и кожен проблем ,а сме много рискови за подобни ''благинки''.
Не ми допадна опаковката ,че не е туба за изстискване , а шише, но...това са бели кахъри.

# 100
  • Мнения: 4 431
Момичета, какво ви е мнението за Виши?
50-kata пази но  лепка ,а другите са ми слаби.

# 101
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 200
От слънцезащитните от кой тониран сте доволни - за смесена кожа?

# 102
  • Мнения: 302
Мили ми, обръщам се с въпрос, касаещ друг тип слънцезащита.
Моля, препоръчайте ми изпитан продукт за тяло, за човек със слънчева алергия. Мерси!


Аз съм с такава алергия и до момента не съм открила начин да предотвратя появата и. Минатала година сякаш се повлия добре от слънцезащитните на Юсерин поне в началото, но пак се изринах. Тогава позлвах слънцезащитни тениски, добавки и един тон мазила, но не ми помогнаха кой знае колко. Има ли тен, има и обриви, при мен е така.

Лоша работа. Благодаря!
Пробвала ли си дали има разлика с прием на антихистаминови препарати?

# 103
  • Мнения: 1 306
Някои с отзиви за тези продукти  newsm78 :
Photoderm NUDE Touch SPF 50+
Скрит текст:
Eucerin Sun Creme Tinted CC Fair SPF 50+
Скрит текст:

# 104
  • Мнения: 36 013
дами, имате ли отзиви за този крем?

neoviderm comfort 100+

търсих състав, но не намирам

Общи условия

Активация на акаунт