Сватба без DJ?

  • 1 606
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Здравейте, искам да попитам всички, които са имали или са ходили на сватба, която е била без DJ, как се е получило, как са го организирали, кой е обявил традиционните български обичаи?
 Моля, ако имате опит да споделите.
Благодаря предварително!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 319
А защо не искате DJ?
Какъв е проблема?

# 2
  • Мнения: 573
Ние нямахме DJ, обикновено не ми допада как водят събитията и не исках да рискувам да ръси някакви простотии, да пуска музика, която не искаме да слушаме, освен това не желаехме никакви традиции, просто искахме някой да пуска музиката, която сме си избрали предварително, по списък. Един приятел с един негов приятел свършиха идеална работа Grinning Много добре се получи. Само в началото връчиха микрофона на родителските тела и кумовете да ни поздравят и това беше Simple Smile Ходила съм на доста сватби с DJ и въобще не съжалявам, че при нас нямаше.

# 3
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Ние имахме DJ и бяхме много доволни. Създаде много приятно настроение на сватбата.Не  съм била на сватба без DJ до сега.Според мен  добрия DJ е много важен  за протичането на  тържеството.

Последна редакция: нд, 19 фев 2017, 21:52 от Valentina Dragancheva-Encheva

# 4
  • Майна Сити
  • Мнения: 954
Ако не е с DJ, значи ще е с жива музика. Обикновено певицата от оркестъра води и цялата сватба  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 44
Ние нямахме DJ, обикновено не ми допада как водят събитията и не исках да рискувам да ръси някакви простотии, да пуска музика, която не искаме да слушаме, освен това не желаехме никакви традиции, просто искахме някой да пуска музиката, която сме си избрали предварително, по списък. Един приятел с един негов приятел свършиха идеална работа Grinning Много добре се получи. Само в началото връчиха микрофона на родителските тела и кумовете да ни поздравят и това беше Simple Smile Ходила съм на доста сватби с DJ и въобще не съжалявам, че при нас нямаше.
Точно така мислим и ние, но всички казват, че няма да стане. Нямало да се получи "купон"някой от приятелите ни, ако води нещата. Ние искаме само 3те основни традиции - с питката,менчето и първия танц. Много благодаря за отговора, точно товаискам!

# 6
  • Мнения: 5 546
И аз мисля, че няма да е същото без диджей. Може да си наемете някой интелигентен такъв, за който е сигурно, че няма да пуска тъпи лафове, а ще създаде настроение, както направихме ние. Решението си е ваше, обаче.

Общи условия

Активация на акаунт