Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо

  • 29 361
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 4 141
Вики,  Hug ами то и на миналата врътка имаше задържане, ама тръгнаха нещата и ако само сваляш, щЪ се загубиш Hug
Мамексче,  bouquet успех много малко имаш да сваляш, а коня е страОтен Mr. Green
Курдов, Жгъмъци, браво за минусите bouquet
Иринитка,  Heart Eyes леле тората е направена с толкова много вкус, чудя се на кой ли се е метнала Николая newsm78
Деми,  Heart Eyes Heart Eyes как мина празника, щастлива ли е малката принцеса?
Инджи, стискам палци Flowers Four Leaf Clover
Джулка,  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И да не забравя за днес:
з. фурми
о. яхния картофи и грах със зелена салата
в. същото, но със салата АГ
Хайде още малко ще помързелувам и ще тичам да свърша няколко задачки, а в тая мъгла не ми се мърда

# 721
  • София
  • Мнения: 866
Добро утро банда  Hug
Ир,благодаря за кафенцето  bouquet
Вангоби,каак да я наруши човек тази прекрасна закуска  bouquet
Деми,жива и здрава да ти е дъщеричката.Весело и безгрижно детство й пожелавам!
Иринитка,супер торта е спретнала щерката.....Добре,че си пояснила "блат с борд от страни"  Laughing,че моменталически загледах стреснато  Mr. Green
Мими,стискам палци седмицата да те изненада приятно  Wink
Инджи,лек полет на твоите хора.....Една приятелка държи да й пожелавам" и броя на излитанията,да са равни на броя на приземяванията"
Курдов,стискам палци да не затриеш някой днес Mr. Green...Според мен си ти е екстра обяда,все пак режимното е 200гр.
Вики,моят резултат за тази ми 4ка е подобен....+ 900гр  #2gunfire......,леееко съм му ядосана на кантарев...,вярно,че в събота,на вгх вечеря прегреших.....,смесих  Embarassed....,ама като количество,общо със салатата беше около 500гр....и 10 гр....повтарям 10гр  Joy ракия
Жгмъц,честито минусче.....Ще взема и аз да се включа в предизвикателството...,ама няма да е днес  Mr. Green....,не обичам да започвам каквото и да било от понеделник.


Има ли някой днес на белтъчини,че ми се върти нещо в главата  Thinking?

И аз днес съм на белтъци....???

з-ябълка/някакви странни червени ябълки купих от фантастико....,лъщяха като намазани с восък...,а след като ги измих,няколко пъти,с веро и после много вода,като изсъхнаха бяха на сиви петна  newsm78
о-пържола,наденичка+салата кис.зеле+фпх
в-пържола +салата пр.зеле

Хубав ден и успешна седмица на всички!

Последна редакция: пн, 27 фев 2017, 10:15 от chares

# 722
  • София
  • Мнения: 11 120
chares, виждала съм на пазара да лъскат ябълки с пронто.  Shocked Laughing Бели ги задължително!

Аз направих моите плодови бонбони, които съдържат: 20 гр. бадеми, тиква, 10-тина фурми, кокосови стърготини, какао и 1л. мед. Тиквата е ужасно безвкусна и не ми меше достатъчно сладко. Wink
Още не съм ги яла, само облизах купата на робота.  Mr. Green

# 723
  • Мнения: 2 087
    Момичета благодаря за отговорите  bouquet

След последните постове реших да не оплаквам,че задържам от n на брой 4 ки.Поне не качвам Sick

Вангоби права си за мъглата в София и аз имам малко задачки но хич не ми се мърда от къщи !

Жгмъц бързо оздравяване !

Иринитка тортата е страхотна,браво на детенце.Може ли един лаишки въпрос - панделката около тортата само декорация ли е или се яде  newsm78 Сори за тъпия въпрос но съм много боса в приготвянето всякакви сладкиши и торти smile3505 cook

Жгмъци къде намери тиква , че аз вчера не успях да купя ? Искам и аз плодови бонбони за вечеря , да не съм тиквички и гъби  Joy Joy

Последна редакция: пн, 27 фев 2017, 10:32 от strela

# 724
  • София
  • Мнения: 1 193
Здравейте, банда Hug
днес се събудих с едно тревожно усещане, което все още не ме е напуснало. Възможно е да съм сънувала нещо, което не помня. Не знам. Едно свито ми е.....

ММ е решил от 1-ви да започва диетата и познайте кой ще му прави компания  Simple Smile ......и без това мислех да завъртя няколко четворки, понеже напоследък изпускам нещата от контрол. Така че от 1.03 сме на линия  Simple Smile

На 3.03 съм решила да пробвам тортата на Николая. Едва ме нави Иринита с тази снимка  Laughing . Браво на детето  bouquet

Лека седмица  Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 11 120
Тиквата ми е домашна и беше последната. Според мен може да се замени с банани на следващия плодов ще пробвам така. Simple Smile

# 726
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Този кон искам Джулиета да го види как се е ухилил! Joy Joy Joy
Ша ви дам аз един коннн......  Joy Joy
Обожавам коне....  Whistling

Дубрутрууу   Crazy

Първото, което забелязах е, че Демиту Heart Eyes Heart Eyes не е писала,  Thinking . Демии, къде си? Липсват ми постовете ти!!!  Hug Hug
Мамексче, успех с врътката, докъдет я докараш, а ако е до желаните кила, най-добре.  Mr. Green  Joy  hahaha  Hug Hug
Вангобии  Heart Eyes Heart Eyes
Ириниткееей  Heart Eyes Heart Eyes мерси за рецептичката, ще се пробва в някой момент на умопомрачение и абстиненция за вгх....  Mr. Green
Не се ядосвайте пиуенца за плюсовете, те се изчистват бързо.  Flutter

Хубавко време се очертава, усмихнат ден и успешна седмица, бандичка!!!  Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 727
  • София
  • Мнения: 11 120
Хора, кокосовите стърготини ядки ли са ? Надявам се не.  Confused
Защото си направих кокосово мляко от стърготините, но ми се видя загуба на ресурс и вместо да ги хвърля ги забърках с два банана и се получи вкусна смес, не е никак сладка, ако имах фурми щеше да е супер, ама нъц.

# 728
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Хора, кокосовите стърготини ядки ли са ? Надявам се не.  Confused
Защото си направих кокосово мляко от стърготините, но ми се видя загуба на ресурс и вместо да ги хвърля ги забърках с два банана и се получи вкусна смес, не е никак сладка, ако имах фурми щеше да е супер, ама нъц.
Хммм, сложен въпрос. Ама май са ядка....  Thinking (идват от кокосов орех)

# 729
  • София
  • Мнения: 11 120
Мисля да си ги ям, пък ще видя кантара какво ще каже утре.  Thinking
Не намирам конкретен отговор никъде, но чета че са полезни на много места.
http://www.fineline.bg/publications/%D0%BA%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1% … 0%B0%D0%BD%D0%B0/

# 730
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Мисля да си ги ям, пък ще видя кантара какво ще каже утре.  Thinking
Не намирам конкретен отговор никъде, но чета че са полезни на много места.
http://www.fineline.bg/publications/%D0%BA%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1% … 0%B0%D0%BD%D0%B0/
Аз ям редовно стърготини. Хапвай си ги спокойно, много са полезни, да.
Ето цитат от уики:
"Представлява средно голям зелен плод, в който има голям орех с три трапчинки. Във вътрешността на ореха има бяла твърда ядлива ядка (копра), и течност (кокосова вода)......"

# 731
  • Мнения: 28 731
Кокосовият орех е плодът на кокосовата палма! newsm78 Simple Smile
Тъй или иначе ядка или плод все става за плодов!
Аз днес ще мъча ананаса!

# 732
  • София
  • Мнения: 11 120
Мисля да си ги ям, пък ще видя кантара какво ще каже утре.  Thinking
Не намирам конкретен отговор никъде, но чета че са полезни на много места.
http://www.fineline.bg/publications/%D0%BA%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D1% … 0%B0%D0%BD%D0%B0/
Аз ям редовно стърготини. Хапвай си ги спокойно, много са полезни, да.
Ето цитат от уики:
"Представлява средно голям зелен плод, в който има голям орех с три трапчинки. Във вътрешността на ореха има бяла твърда ядлива ядка (копра), и течност (кокосова вода)......"

Ще си ги ям. Wink
А вие не пишете много, че аз имам малко работа навън. Или някой да пусне нова тема ако минат 50 стр.

# 733
  • София
  • Мнения: 5 569
Банда, привет! Hug

Връщам се назад да ви чета, че много сте писали тия дни!  Grinning

Днес менюто ми е: з: ябълки; о: свинско с броколи и салата зеле и моркови; в: кисело мляко със зелена салата.

На всички - хубава седмица! Hug

# 734
  • Мнения: 2 844
Вангоби благодаря  Hug Hug Hug, първта цедка мина добре - бяха с около 400 - 500 гр. повече като тегло куфарите, но служителя на летището беше такъв сладур, всичко е наред ни вика, няма да се притеснявате.Много се радвам, като срещам такива усмихнати хора на работното им место, кеф ми е Grinning
Chares Hug Hug да, и аз това им пожелах.
Хапвам сега бананче, и ще замезя с бадеми Wink
Да не пиша повече, че Жгмъц  Hug Hugима работа, да не изпиша темата hahaha

Общи условия

Активация на акаунт