Какво да избера любовта или парите...???

  • 5 145
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 968
 absurT, много си права. Аз точно затова написах тук, за да видя ситуацията и през други очи..

# 16
  • Мнения: 12 473
На мнението на Абсурд съм.
Самото ти питане потвърждава това.
Опитваш се да се самоубедиш, че трябва да избереш по-заможния - заради лъжливи представи за сигурност и бла-бла.

# 17
  • София
  • Мнения: 11 489
Бреейййй, Гербер!
Много ме кефиш, мацко! Само така - никаква еманципация, меркантилност в най-чист вид!
Евала душко! Евала!

# 18
  • Мнения: 4 418
При всички положения избери свободния. Женения щом до сега не се е развел, няма и да го направи.
А дори и да го направи, ще установиш, че всъщност той няма толкова много пари, колкото демонстрира. Дори и да има, то няма да ги харчи по теб, гарантирано. На всичкото отгоре ще те кара да му доказваш любовта си, що за малоумие е това.
Отделно пък с женения ще вървят една камара проблеми от брака му. Ако има деца, ако жена му "създава" проблеми, хич няма да ти е леко.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 968
При всички положения избери свободния. Женения щом до сега не се е развел, няма и да го направи.
А дори и да го направи, ще установиш, че всъщност той няма толкова много пари, колкото демонстрира. Дори и да има, то няма да ги харчи по теб, гарантирано. На всичкото отгоре ще те кара да му доказваш любовта си, що за малоумие е това.
Отделно пък с женения ще вървят една камара проблеми от брака му. Ако има деца, ако жена му "създава" проблеми, хич няма да ти е леко.


Да, и аз съм с подобни мисли, че не всичко ще  "гладко и право"...

# 20
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Отваряйки темата, очаквах да видя нов потребител, дошъл тук да се позабавлява и останах изненадана.
С две думи питаш "Да правя секс за пари или по любов?".
Не, той няма да си остави семейството, за жена, с която се виждат за секс. Секса е нищо в сравнение със семейство, уют, дом...той в теб не вижда това. В теб вижда забавление.
И това, че той е направил първата крачка, не означава, че ти си по-малко виновна, причинявайки болка на законната му съпруга.
Аз бих те посъветвала да не оставш с никой от двамата - богаташа няма да остави семейството си и там ще си останеш на принципа секс за пари. А доброто момче просто не го заслужаваш.  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 17 318
Честно казано, за да забъркаш такъв качамак в личния си живот, мисля че нямаш чувства към никой от тях.

Категорично.
Ако обичаше поне единият, въпросът изобщо нямаше да стои на дневен ред.

# 22
  • Мнения: 1 701
Как може да причиняваш на една жена тази болка и да се хванеш със съпругът и?

Ако останеш с жененият, рано или късно ще се намери друга любовница, а ти ще си останеш бита карта. Тези типове не се спират и винаги действат по един и същи начин. Не си губи времето, а заложи на свободният, с който да имате и бъдеще.

Благодаря за съвета. Но аз не съм тръгнала да причинявам болка на никой. Той пръв направи първата крачка и нещо друго аз много дълго време не откликвах по никакъв начин на неговите желания. Не бип тръгнала аз да правя нещо подобно по отношение на женен мъж.
Пожелавам ти да си жива и здрава, и никога да не усетиш болката на другата жена и да не си на нейното място.
Това, че добровлно си отваряш краката за пари си е твой проблем.
Поне избирай свободни мъже, а не разбивай чужди семейства и не карай невинни деца да страдат заради алчността ти.

# 23
  • Мнения: 5 903
То не е важно, колко пари има един мъж, а колко от тях ще сподели с теб. Защото жена, деца от предишен брак... Пък и може богатството му да е на кредит. Не ми харесва това, което ти е казал, че трябва да се доказваш пред него. Дребна душичка с дебел портфейл.
Заложи на добрия човек с по-ограничените средства. Ако не е много смотан, пари може да спечели. Доброто му отношение към детето ти, също не е за подценяване.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 36 708
Мисля, че изборът е очевиден, даже ми е странно, че не си го направила още и че изобщо обмисляш вариантът с онзи женения.

Казваш:

"Казвам добър, защото много си пасваме като характери, много е добър, грижовен, с детето ми се държи прекрасно и детето много го харесва, много ми помага в домакинството и изобщо е мъж мечта. "

Тези неща с пари не се купуват. А многото пари не компенсират липсата им.

# 25
  • Мнения: 4 943
Не, че нещо искам да те упреквам или обидя ама как в този форум постоянно има някакви теми за женени мъже и любовници...как лесно се разбиват семейства...не ти ли е тъпо да бъдеш втората жена?
Не съм чела коментарите и направо ти отговарям на въпроса: най-добре избери любовта, пари се изкарват!  Peace Wink

# 26
  • BG
  • Мнения: 2 458
Отвратителен казус, поднесен още по-отвратително! 

Представих си авторката застанала пред везната, отлево единия, отдесно другия, наплюнчила молива зад ухото и с присвити устни и намествайки очилата като стар хамалин претегля двете човечета, всеки от които вероятно храни топли чувства към нея. Ма ся кво ша кажете - тоя ли или оня?  Thinking

Отврат!

# 27
  • София
  • Мнения: 24 839
.............каза праведната и първа хвърли камък.......... Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 17 318
И аз ще хвърля един камък - по-нечистоплътна история не бях чела скоро в този форум. Отврат е мека дума даже.

# 29
  • Мнения: 36 014
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт