Абитуриентски страсти 2017 - красоти и изцепки в снимки

  • 440 996
  • 3 522
  •   1
Отговори
# 1 710
  • София
  • Мнения: 4 246
Предните страници имаше линк ктм вечер на Американския колеж - това бала ли им е или някакво предварително тържество?
Бяха много хубави!

От изпращането бяха.Балът е на 27,05,2017г.
Изпращането беше на 5. май, там повечето са облечени обичайно. Последните снимки са от вечерята, която президентът на колежа организира за завършващите.

# 1 711
  • Мнения: 6 298
Момичето с лилавата рокля не е c джапанки,а носи сандали през пръста и с нисък ток.Онзи ден гледах няколко такива модела.Момичетата на снимката са също с подобни.


Е, точно. Обула е  официалните джапанки! Трябваше да облече и официалният анцунг и всичко щеше да е наред.
Не знам защо се опитвате да ни убедите, колко не сме в час с модните тенденции?!

# 1 712
  • Мнения: 36 484
Всички сандали с фиксирано място за палеца са джапанки?? А ако откъм петата обувката има гръб или каишки пак ли е джапанка? Crazy

# 1 713
  • BG
  • Мнения: 4 456
Благодаря за линка, Daylily, макар че не мога да го отворя, но нищо Peace
Дълга официална рокля не се връзва с ниски сандали, обувки, с един или без пръсти Grinning

# 1 714
  • Мнения: 3 480
Много ми хареса американската двойка с момичето с червената рокля с гол гръб. Страхотно излъчване, усмивка, много сладки.

# 1 715
  • Мнения: 36 484
Нощен гост, не мисля, че има такова правило - ето снимка от тазгодишните Оскари - с висок сандал без пръсти:
Скрит текст:

А ето и сватбени обувки без пръсти и с нисък ток (случайно избрана снимка, има още много подобни с различен модел):
Скрит текст:

Аз, например мразя високи токове и не бих ги носила, независимо от обстоятелствата. А тези "правила" са само за който иска да ги следва.  Peace

# 1 716
  • Мнения: 17 546
Не сандали без пръсти, а сандали с каишка между пръсти си е джапанка, макар и на ток, и с каишка на петата.

# 1 717
  • BG
  • Мнения: 4 456
Петя, аз това "без пръсти" образно го казах, имах предвид всички ниски обувки тип цвички и сандали с  равна подметка. Нисък ток става Peace но все пак е ид ток, не е като да няма такъв.
В нашия град днес стартирват баловете.

# 1 718
  • София
  • Мнения: 19 249
Не съм много в час със тенденциите, но не съществуват ли такива сандали на ток - кожени, с каишка между пръстите, с някакви украси. Би било доста удобно, за да не се пързалят краката.
Или между пръстите да има прозрачна силиконова каишка.

# 1 719
  • Мнения: 3 480
Не съм много в час със тенденциите, но не съществуват ли такива сандали на ток - кожени, с каишка между пръстите, с някакви украси. Би било доста удобно, за да не се пързалят краката.
Или между пръстите да има прозрачна силиконова каишка.

Съществуват, много такива модели.

# 1 720
  • Мнения: 36 484
Ако моделът на обувката е захванат на няколко места за глезена, е сандал, независимо колко е отворен отпред. Джапанки могат да се нарекат само обувките тип чехли. Друг е въпросът, че някои хора не харесват обувките с каишка отделяща палеца, поради различни причини - най-често защото са им разкривени пръстите на краката и им стои грозно.

# 1 721
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Петя, почувствах се лично засегната и искам да го обявя черно на бяло във форума, че не са ми разкривени пръстите, но пак не харесвам и не нося джапанки, защото ми убиват  Mr. Green

# 1 722
  • Мнения: 17 546
Не съм много в час със тенденциите, но не съществуват ли такива сандали на ток - кожени, с каишка между пръстите, с някакви украси. Би било доста удобно, за да не се пързалят краката.
Или между пръстите да има прозрачна силиконова каишка.
Изобщо не би било удобно. При висок ток пръстите неминуемо се плъзгат напред и с толкова отворен сандал се ходи нестабилно. С такава каишка, която се опитва да ти разцепи пръстите, мислиш ли че се ходи удобно?

# 1 723
  • sofia
  • Мнения: 8 937
Единствената претенция, която имам към носенето на обувки с отворени пръсти е да не бъдат носени с чорапи  Simple Smile
Друго мое "правило" е, че няма как една абсолютно равна обувка да е официална (без значение колко лъскава и блестяща е).
Аз, джапанки, сандали с нещо между пръстите изобщо не мога да нося. Полудявам, дразни ме и пр.

# 1 724
  • Мнения: 36 484
Само първите два-три дни на лятото боли от такива сандали - после между палеца и съседният пръст се образува по-корава кожа и изобщо не се усеща болка или дискомфорт  Simple Smile Не исках да обидя никого - моя роднина не може да носи от този тип чехли с разделителна каишка, защото са й разкрачени пръстите и обувките й бягат. Според нея са много грозни  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт