Дразнят ли се мъжете ви от висенето във форума вечер?

  • 3 836
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 13 512
гледай да не те направя да дроб сърма и да те намажа на филия.
И ще ме изядеш или ще ме дадеш на  мъжа си?/предпочитам второто/

# 46
  • Мнения: 1 216
То аз започвам да се дразня от себе си, че какво остана за него  Tired Вечер гледам да не влизам много, много

# 47
  • Мнения: 5 468
Не се дразни, защото заспива с кокошките. Ляга в 21:30-22 ч. и не го търси повече... Бебето - тоже. И аз тука, такована... Почвам да пиша премъдри мисли.
През деня го няма, за да се дразни, а и аз влизам, когато бебето спи или се занимава с нещо свое Tired.
Но и никога не ми е казвал нещо против форума. Научила съм го да уважава моите интереси..., а те са били и хазартни ooooh! Blush.
Та, винаги когато ме види на компютъра, се сеща, че има и по-лошо hahaha.

# 48
  • Мнения: 532
Да, дразни се, смята го за загубено време, но само той мисли така  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 5 713
Рядко. А и аз избягвам да вися на компа, когато той е тук.

# 50
  • Мнения: 456
Не се дразни - почива си от мен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 51
  • Мнения: 7 430
Гласувах с опция 3 Не му прави впечатление,даже е  доволен
До сега никога не ми е казвал или показвал, радва се, че научавам доста неща от тук...а сега вече като имаме две РС-та ....още по-добре Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 161
Като се има предвид,че моят мъж липсва през повечето време,нямам кой знае какви проблеми от това естество,но като се изкажа за нещо компетентно ,той не пропуска да подметне:"Това БГМама ли ти го каза?" и се хили.Всъщност,БГ мама е като един малък Гугъл.Понякога си давам сметка,че тук можеш да научиш всичко преди всички.Снощи,например,в Господари на ефира коментираха онзи гаден сайт с кравите,в който звучеше българският химн.Убедена съм,че след сигнал подаден от някоя потребителка  тук са научили и в Нова телевизия.Е?Какво излиза?Че мъжете ни дори трябва да са ни благодарни за активното ни присъствие тук.Освен това човек няма нужда да си плаща за психоаналитик.Тук можеш да намериш решение на всеки проблем-пениса на мъжа ми е малък,той не ме иска,свекърва ми е кучка...Няма проблем-БГ Мама ще намери решение за теб.Кари Брадшоу пасти да яде Grinning

# 53
  • Мнения: 3 042
Рядко. А и аз избягвам да вися на компа, когато той е тук.

  Grinning Аз също.

# 54
  • Мнения: 110
Не казва нищо директно .Аз гледам да седя в форума докато тои сутрин е на работа .Следобед компютара е негов . Но естествено когато кажа ,че съм прочела нещо или съм разбрала нещо ново ,тои саркастично пита " от бг.мамата ли? " МЪЖЕ......както и да гледаш да им угодиш -не става

# 55
  • Мнения: 5 299
Моя ме запаШи, че Ще спре нета... Sick ooooh! А детето оЩе не може да говори, че да ми тегли една майна.

# 56
  • Мнения: 2 116
Не много, ама достатъчно...  smile3516

# 57
  • Мнения: 5 577
Не е хубаво да се прекалява.  Naughty

И аз бих се дразнила ако той примерно чете нещо, а аз си блея сама.  Tired

# 58
  • Мнения: 6 155
Рядко. А и аз избягвам да вися на компа, когато той е тук.

 Peace

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Скоро ми призна, че вече се вбесявал, като ме види на компа, във форума  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт