АГ клиника Селена Пловдив-16

  • 130 933
  • 767
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Така като чета, явно не им се работи много.....на някои лекари. Но пък Минев е другата крайност. При него е пълна лудница. Пълна! И това много пъти не му прави добра услуга, защото като чакаш с часове, прегледът ти изглежда кратък и недостатъчен. Той рядко ще пропусне нещо, но ако всичко е наред, не очаквай дълги речи. Прави секцио по медицински показания и по желание на пациентката. Но винаги агитира за нормално раждане.

За проследяване на бременност не бих го препоръчала единствено заради чакането. В Селена е адски неудобно да се чака с часове като си бременна.

# 361
  • Мнения: X
При Минев наистина е пълна лудница, преди две седмици чаках 4 часа. Но си заслужава всяка една минута пухтене пред кабинета, за мен няма друг специалист като него.

# 362
  • Мнения: 176
При Минев наистина е пълна лудница, преди две седмици чаках 4 часа. Но си заслужава всяка една минута пухтене пред кабинета, за мен няма друг специалист като него.


А той работи ли със здравната каса ? До тук най-много мнения от приятелки имам за д-р Минев и само една се изказа негативно за него и то без да е ходила.

Много благодаря на всички за мненията ви. Ще са ми от полза изключително !  Peace

# 363
  • Мнения: X
В Селена по ЗК бременност проследяват д-р Петрова и д-р Даниел Ставрев.
Д-р Минев не приема с направления.

# 364
  • Мнения: 31
За какъв проблем ги търсиш. Не познавам и двамата и нямам мнение, но ако уточниш може да получиш по-адекватни насоки. За стерилитет категорично и двамата не стават. За операция съм със смесени чувства. Велевски от време на време ходи на някакви обучения. Справка от Фейса на д-р Минев.  Laughing Laughing
 Как като не познавате доктора и професора може да изразявате мнение кой за какво става или не става.Мисля,че е редно само техни пациенти да коментират .Нека бъдем по етични и човечни.

Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 21:29 от marina52

# 365
  • Мнения: 202
При Минев наистина е пълна лудница, преди две седмици чаках 4 часа. Но си заслужава всяка една минута пухтене пред кабинета, за мен няма друг специалист като него.


А той работи ли със здравната каса ? До тук най-много мнения от приятелки имам за д-р Минев и само една се изказа негативно за него и то без да е ходила.

Много благодаря на всички за мненията ви. Ще са ми от полза изключително !  Peace

Не, не работи със здравна каса

# 366
  • Мнения: 176
Парите не са проблем като цяло. На мен идеята ми е (или по-скоро на свекърва ми тя го предложи) да се запиша при д-р Велевски, а паралелно с това да ходя и на платени консултации веднъж месечно при друг лекар, който все повече смятам, че ще е д-р Минев. Извинете ме ако ставам малко досадна с въпросите си Grinning   Peace

# 367
  • Мнения: 176
Забравих да кажа, че когато разбрах че съм бременна на следващия ден имах болки в корема, които болки ги имах и преди да разбера, че съм бременна. Та много се изплаших и отидохме до Селената на спешния там ме прегледа д-р Симеонов, единственото нещо, което не ми хареса беше чувството му за хумор, но иначе беше внимателен, та ако някой знае нещо и за него да сподели  Grinning Peace Hug

# 368
  • Мнения: 31
Парите не са проблем като цяло. На мен идеята ми е (или по-скоро на свекърва ми тя го предложи) да се запиша при д-р Велевски, а паралелно с това да ходя и на платени консултации веднъж месечно при друг лекар, който все повече смятам, че ще е д-р Минев. Извинете ме ако ставам малко досадна с въпросите си Grinning   Peace
Не сме досадни ,просто всеки иска по възможност да получи повече информация.Аз преди месец може би също исках да споделят мнения за професора относно раждане при него, но нямаше нито един коментар.

# 369
  • Мнения: 176
За кой за проф. Пехливанов ли ? д-р Минев мислех, че е д-р, а не професор, но не знам. newsm78 Hug Peace

# 370
  • Мнения: 31
За кой за проф. Пехливанов ли ? д-р Минев мислех, че е д-р, а не професор, но не знам. newsm78 Hug Peace
За професор Пехливанов питах.

# 371
  • Мнения: 176
Ами това е всичко, което знам за него. На мен първият ми избор беше д-р Велевски, защото миналата година при един друг доктор бях на преглед при който си ходех до тогава, а и всички от семейството (няма да му споменавам името), защото нямах цикъл 2 месеца. На ехографа той видя нещо като бременност, направих при него тест беше отрицателен, след това направих кръвен по мое усмотрение, също беше отрицателен и по телефона след това той реши, че е куха бременност и ми каза да отида за аборт. Аз веднага потърсих второ мнение. С майка ми се сетихме за д-р Велевски, защото леля ми беше раждала при него в Торакс и беше тогава на 39г. Та казахме на жената по тел., че е спешно тя ни каза елате в 3 без 15. Отидохме ,а доктора сам стоеше в кабинета по цивилни дрехи. Казахме му, че ние сме за него, а той как така сте за мен аз съм в отпуск дойдох да закарам жена ми на зъболекар. Ще и скъсам ушите на тази, която замества сестрата, но щом сте дошли ще ви взема. Той заключи, че няма никаква бременност и ми даде дуфастон мисля. Дойде ми след 2 седмици. Отделно задължително ме накара да си направя цито намазка, а предния доктор ми казваше като го попитам ти не си раждала, не си на 40 за какво да си правиш. И така не знам кой крив кой прав дали другия д-р го е направил заради парите, но от тогава ходим с доведената ми сестра и с майка ми при Велевски. Тя роди при него преди 2 месеца секцио, но получи прееклампсия и за това в 8ми месец преждевременно роди. Като се разрових в нета обаче намерих стари лоши мнения за Велевски и за това реших да потърся актуални, но ми се струва че някой нарочно иска да му срине репутацията, защото толкова злоба беше написана. Много подробно взех да се обяснявам.  Rolling Eyes Hug Peace

Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 23:57 от baby_la

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 4 137
Конкретизирала съм в кои направления не бих се доверила на проф. Пехливанов. И не е необходимо да го познавам, за да знам, че за стерилитет не е компететентен, а по отношение на лапароскопска хирургия, д-р Минев е без конкуренция. Кое точно е неетичното. Не коментирам качествата му като специалист. Само конкретизирах за какво не бих му се доверила. Една бремеменност гарангирано ще проследи. И секцио ще направи. Това е моето мнение.

# 373
  • Мнения: 31
Това,че професора работи в клиника,която сновно се занимава с ин витро процедури, а той не, не би следвало да са се говори,че не разбира от стерилитет. Да всеки има право на мнение за даден човек, но когато е само на помисли е друго. Както и да е да не задълбаваме повече,защото е излишно.Хубав ден ви желая!

# 374
  • Мнения: X
Това,че професора работи в клиника,която сновно се занимава с ин витро процедури, а той не, не би следвало да са се говори,че не разбира от стерилитет.
Само да вметна, че ако "разбираше" от стерилитет, той също щеше да се занимава с инвитро процедури, едва ли щеше да пропусне тази доходоносна част. Wink

Общи условия

Активация на акаунт