На пазар във Варна - 45

  • 28 535
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 759
Бях питала за масаж в предната тема... някой спомена делфинчето и масажист зад него... Къде е това? искам координати на човека?

# 3
  • Мнения: 9 571
Благодаря за новата тема! bouquet

# 4
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Благодаря за темата bouquet
Някой да препоръча фирма, която произвежда дивани по размер на клиента или поне да има избор на дамаски и да не е на безумни цени?

# 5
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Бях питала за масаж в предната тема... някой спомена делфинчето и масажист зад него... Къде е това? искам координати на човека?
Делфинчето според мен е фонтана с делфинчетата до Свети Никола църквата.


Къде се продават евтини надуваеми топки са фитнес,тези големите

# 6
  • Мнения: 159
Някой питаше за одеала, аз имам на Дормео комплекта "Топла прегръдка" одеало с малка възглавничка. Одеалото е изключително меко и само докато се завиеш си се стоплил. За зиморник като мен е идеално  Flutter bouquet

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Бях питала за масаж в предната тема... някой спомена делфинчето и масажист зад него... Къде е това? искам координати на човека?
Делфинчето според мен е фонтана с делфинчетата до Свети Никола църквата.


Къде се продават евтини надуваеми топки са фитнес,тези големите

Топки за фитнес съм виждала в Декатлон мисля и в джъмбо има ✌️

# 8
  • Мнения: 24
Здравейте, има ли във Варна магазин за турски/арабски хранителни стоки? Търся суров кадаиф.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Благодаря за темата bouquet
Някой да препоръча фирма, която произвежда дивани по размер на клиента или поне да има избор на дамаски и да не е на безумни цени?

Според мен най-добрите в меката мебел са Тедива Добрич. Имат модели изложени в Мебелната палата. Можете да отидете и на място в шоурума им в Добрич. Огромно разнообразие от дамаски предлагат, за размери също мисля могат по вашите да изработят. Нашият диван още го чакаме и след това мога да дам реален отзив.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 790


Здравейте!
Подобни пухчета-ключодържатели или висулки за чанта да има някъде в района на Чаталджа?
Искам нещо до 8 лв.

# 11
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Искам да купя рамки за снимки и албуми,както и да поръчам 10-20снимки,къде ще ме насочите,снимките май може и онлайн,но незнам до петък ще пристигнат ли  Thinking

# 12
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
В PixAR мах се казваше има хубави, на ъгъла до спирката на 148 на центъра. Има и малко след червения посока окръжна.

Мерси за топката, онзи ден бях в Джъмбо и хич не се сетих  ooooh!

# 13
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029


Здравейте!
Подобни пухчета-ключодържатели или висулки за чанта да има някъде в района на Чаталджа?
Искам нещо до 8 лв.
Видях коментар, че има такива в H&M, но не съм стигнала дотам да проверя.

flufi, мерси  bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 553
Здравейте, има ли във Варна магазин за турски/арабски хранителни стоки? Търся суров кадаиф.
Може би има в магазин Ориент, но не съм сигурна.
Намира се между рибата борса и Била.
На десния тротоар посока Била.
Има изложени наргилета, които се виждат, гледайки отвън.

Общи условия

Активация на акаунт