Искам да кажа ... (116)_03.04-09.04

  • 55 336
  • 836
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 016
Цвети, аз знам, но  мъжа ми не. толкова Simple Smile А също и като Тоня не ми се натоварва, мога да намаля звука и да си чета, все пак с дете сме, което по това време спи, когато ние гледаме филми вечер. Simple Smile

# 241
  • Мнения: 6 304
Не тегля филми, гледам директно онлайн.

# 242
  • Мнения: X
Е, то и аз знам английски, но някак си ми е по-добре да чета субтитрите. Не винаги успявам да разбера всичко на 100 % или да се напъвам да разбера точно какво казват, а така ми заминава удоволствието от гледането.

Да де. И аз като не искам да се напъвам и да съм концентрирана, си свалям буквичките. Също не твърдя, че успявам да разбера всичко. Peace

Торта с бисквити правя по класическата рецепта. Обикновена, но вкусна домашна торта. Със сигурност знаеш рецептата, Захарче.

Ша,  Peace

Онлайн и аз гледам понякога- удобно е и има голям избор от филми.

# 243
  • Мнения: 2 016
Мерси, ще опитам. Peace
" Среднощен експрес " е един от най-любимите ми филми, тежък е, но понеже е направен по действителен случай, още по-въздействащ е.

# 244
  • София
  • Мнения: 17 368
Не тегля филми, гледам директно онлайн.

Къде, Ая?

# 245
  • Мнения: 6 304
Най-често тук
http://kinofen.net/
или тук
http://www.filmi2k.com/
Да си призная не знам как да тегля, проблемът с тези сайтове е, че като кликнеш с мишката ми вади разни рекламни сайтове за залагания, но затварям и толкоз.

# 246
  • Мнения: 18 036
Приемам и други с бисквити,но по леснички  Blush

Любимата ни отскоро, мисля, че бях я писала и преди, но ето: Готови блатове или бисквити за торта /аз не обичам Закуска, а точно от техния фейс ми излезе  Wink/. Кремът е 600 мл прясно мляко, 200 гр. кокосови стърготини, 1-2 с.л. грис /за сгъстяване/, захар на вкус.
Отгоре заливам с глазура от 1 малка течна сметана и 1 натурален шоколад.
Става невероятна, ако разбира се обичате кокос  Crazy

# 247
  • Мнения: X
Най-често тук
http://kinofen.net/
или тук
http://www.filmi2k.com/
Да си призная не знам как да тегля, проблемът с тези сайтове е, че като кликнеш с мишката ми вади разни рекламни сайтове за залагания, но затварям и толкоз.

Бих добавила и Filmi 7

Наистина излизат много реклами, супер дразнещо.

# 248
  • Мнения: 13 028
Аз със свалени от Замунда филми знам как се процедура със субовете, но онзи ден в тубата исках с гледам един филм за режима ми на хранене, в линка, който водеше към него пишеле със бг суб. Ми кьорих се, търсих от къде да ги пусна и не можах. Аз съм срамното петно на фамилия програмисти:))) Вуйчо, братовчед ми и брат ми са мега технически мозъци, като питам нещо оня келеш малкия ми брат, вика- како, ти се @б@в@ш, не може да питаш сериозно. Много ме дразни:) Затова не го питам нищо и без това супер сложно обяснява. Сега учи нещо за компютри, влече си го и туй то. Разглобява ги и ги ремонтира, да му имам скучното хоби:))

Захирче, това със салатите и стомаха и на мен ми е много странно, аз именно от тях се подувам зверски.
Ако ми предстои повод, за който искам да съм с плосък корем изкарвам три дни на риба, месо и яйца. Веднага го лепя за гръбнака:) А от зеленчук и още повече плод е тъкмо обратното. Да не си отвориш беля с тия треволяци! И изобщо не смятам, че имаш нужда от чак такива издевателства! Щото за мен тояа си е баш! Без кафе съм опасна за всички наоколо:)

Мъжът ми е хвърлил бележката за плащане на кабелна, не мога да взема  номера за регистрацуя в HBO go, ще дръпна от Замунда.

Жаки имаше треска до два нощес, три пъти я преобличах. Сега е много по добре, даже закуси, дано се размине, дано!


Гледам онлайн, без да свалям от filmi7

# 249
  • София
  • Мнения: 17 368
Благодаря за линковете!  bouquet

# 250
  • Мнения: 11 718
Мъжът ми е хвърлил бележката за плащане на кабелна, не мога да взема  номера за регистрацуя в HBO go, ще дръпна от Замунда.

Обади се на оператора. Могат да ти го извадят  Peace

# 251
  • Мнения: 22 499
Добро утро и от мен!

Снощи имаше невероятна гръмотевична буря. Такива трясъци не си спомням да съм чувала отдавна.

В издирване на малък куфар съм, голям зор се оказа. Имам два и не пасват с по няколко сантиметра.
От Луфтханза заяждат ли се за кабинния багаж?

При проблеми със стомаха, в никакъв случай не бих преминала на плодове и зеленчуци.
Освен ако гарантирано не са домашни и е сигурно, че не са пръскани с нищо.
От магазин си е направо опасно. Също го казвам като човек с такива проблеми.

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
В издирване на малък куфар съм, голям зор се оказа. Имам два и не пасват с по няколко сантиметра.
От Луфтханза заяждат ли се за кабинния багаж?
Не, за см-два не правят проблем.

# 253
  • Мнения: 1 318
но онзи ден в тубата исках с гледам един филм за режима ми на хранене, в линка, който водеше към него пишеле със бг суб. Ми кьорих се, търсих от къде да ги пусна и не можах.
Скрит текст:
Аз съм срамното петно на фамилия програмисти:))) Вуйчо, братовчед ми и брат ми са мега технически мозъци, като питам нещо оня келеш малкия ми брат, вика- како, ти се @б@в@ш, не може да питаш сериозно. Много ме дразни:) Затова не го питам нищо и без това супер сложно обяснява. Сега учи нещо за компютри, влече си го и туй то. Разглобява ги и ги ремонтира, да му имам скучното хоби:))

Захирче, това със салатите и стомаха и на мен ми е много странно, аз именно от тях се подувам зверски.
Ако ми предстои повод, за който искам да съм с плосък корем изкарвам три дни на риба, месо и яйца. Веднага го лепя за гръбнака:) А от зеленчук и още повече плод е тъкмо обратното. Да не си отвориш беля с тия треволяци! И изобщо не смятам, че имаш нужда от чак такива издевателства! Щото за мен тояа си е баш! Без кафе съм опасна за всички наоколо:)

Мъжът ми е хвърлил бележката за плащане на кабелна, не мога да взема  номера за регистрацуя в HBO go, ще дръпна от Замунда.

Жаки имаше треска до два нощес, три пъти я преобличах. Сега е много по добре, даже закуси, дано се размине, дано!


Гледам онлайн, без да свалям от filmi7


Жаклин, давам ти пример с този клип https://www.youtube.com/watch?v=MnL4uzjWwtE. Виж в долния десен ъгъл има 4 иконки. Първата е за субтитри - в случая автоматично генериран нидерландски. Втората иконка е за настройки, цъкаш, на третия ред пише субтитри. Цъкаш върху стрелката и виждаш, че можеш да избереш автоматичен превод на посочените езици. Това е в случай, че няма вградени субтитри на български (от първата иконка).
Може да изглежда и по друг начин. Дай линк на твоя филм.

# 254
  • Мнения: 3 609
Знам, момичета ама какво да правя..това ми е казал, това правя..не знам и аз вече. Тук според мен се цели цялостно очистване
Скрит текст:
(правят се клизми, които аз не знам как да правя и е ужасно, пият се билки)
Плодове и зеленчуци са само първите 10 дни, според мен се цели повече прясна, органина храна, той ми е казал да са сезонни плодове, поне долкото мога да се подсигуря, но аз нямам от къде да купувам. Пие се пелин, карамфил, както и панкреатин и Бромелейн. Целта е цялостно очистване, след което се вкл. печени, варени зеленчуци, салати и плодове. Ще видим, засега се опитвам, знам, че плодове и зеленчуци не е най-доброто, но вече не зная какво да направя. Казах му, че съм пробвала с НВ ВМХ и направо щеше да ме плесне.. каза, че това е най-лошото, което мога да си причиня.

Общи условия

Активация на акаунт