Дразни ме!Нормално ли е!?

  • 12 808
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте,мили дами!
Бременна съм във втория месец и вече усещам доста различни неща.Едно от тях е че съм супер изнервена,мъжа ми ме дразни изключително много с всяко нещо което прави.Чувствам го адски неблагодарен,нахален,нагъл и не знам дали в мен е причината за тези мой отрицателни чувства към него(силно се надявам да е заради бремеността)Вие изпитвали ли сте подобни неща към половинката си?Благодаря предварително за вниманието!

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 1 146
И с какво по-точно те дразни? От дълго време ли живеете заедно?

Последна редакция: чт, 06 апр 2017, 16:41 от mpetkova

# 2
  • София
  • Мнения: 24 839
Здравейте,мили дами!
Бременна съм във втория месец и вече усещам доста различни неща.Едно от тях е че съм супер изнервена,мъжа ми ме дразни изключително много с всяко нещо което прави.Чувствам го адски неблагодарен,нахален,нагъл и не знам дали в мен е причината за тези мой отрицателни чувства към него(силно се надявам да е заради бремеността)Вие изпитвали ли сте подобни неща към половинката си?Благодаря предварително за вниманието!

Да не си си харесала някой колега, та затова твоят човек да те дразни?
Щото, бременността те прави по- чувствителна и емоционална, и почваш да харесваш храни, които не си обичала преди, ама да те дразни с всичко този, когото уж обичаш, не е сред симптомите ѝ.

ПП. И не, бременността не е болест, а просто бременност и не изисква отношение като към силно инвалидизиран индивид.

# 3
  • Мнения: 1 701
ПП. И не, бременността не е болест, а просто бременност и не изисква отношение като към силно инвалидизиран индивид.
Бремеността не е болест, но е особенно състояние и бременната заслужава по-специално внимание. Все пак тя носи и неговото дете. А и една бременност е свързана с неразположения.

По темата, от бремеността е, първият триместър при много жени се срещат тези нервни състояния. Като мине третият месец и влезеш във вторият триместър и ще се почувстваш по-добре.

Според мен обясни на мъжът ти съвсем откровенно точно какво чувстваш без да се притесняваш. Аз на моят мъж по време на двете ми бременостти много му споделях за всички неразположения.Като започнеш от тъжни състояния, до боли ме дупето от хемороидите. Хич не се притеснявай, мъжете обожават да са част от спектакъла.

# 4
  • Мнения: X
Здравейте,мили дами!
Бременна съм във втория месец и вече усещам доста различни неща.Едно от тях е че съм супер изнервена,мъжа ми ме дразни изключително много с всяко нещо което прави.Чувствам го адски неблагодарен,нахален,нагъл и не знам дали в мен е причината за тези мой отрицателни чувства към него(силно се надявам да е заради бремеността)Вие изпитвали ли сте подобни неща към половинката си?Благодаря предварително за вниманието!
Да те дразни, че е бавен/муден/разсеян/мързелив/поспалив, разбирам.
Но да мислиш, че е нагъл нахалник и неблагодарник, не ще да е от бременността.
Явно има разни "случки и постъпки" от негова страна към теб, които те карат да се чувстваш използвана и неоценена.
Не е нужно да си изповядваш живота тук, но помисли в какви ситуации те кара да се чувстваш така и ги обсъдете.

# 5
  • Мнения: 1 239
Аз не усетих никаква промяна в отношението към ММ. Даже първите месеци някакъв прилив на повече емоция,желание и любов изпитвах към него. Сега съм по-неутрална или изморена за заигравки. Колкото се е случвало преди да ме дразни и изнервя, пак толкова и сега, една идея по-малко. Или той, или аз нещо имаме повече толерантност един към друг.

# 6
  • София
  • Мнения: 24 839



Според мен обясни на мъжът ти съвсем откровенно точно какво чувстваш без да се притесняваш. Аз на моят мъж по време на двете ми бременостти много му споделях за всички неразположения.Като започнеш от тъжни състояния, до боли ме дупето от хемороидите. Хич не се притеснявай, мъжете обожават да са част от спектакъла.

Да ти напомня, нея не я боли дупето от хемероидите, а той я дразни с всичко което прави и го намира за нагъл, неблагодарен и нахален. Mr. Green

Да земе да му сподели, че не може да го диша и да го изгони, или само да му сподели? newsm78

# 7
  • Мнения: 6
Не знам как да ви го обясня по конкретно така че да ме разберете правилно.Просто не усещам подкрепа от негова страна и това ме кара да му се ядосвам.Например вчера ми тече 3 пъти кръв от носа а той се прибра от работа,поспа си и накрая ми каза "аз ли да ти кажа или сама ще се сетиш да направиш салата"..аз ли го приемам по навътре или.. ?

# 8
  • Мнения: X
Не знам как да ви го обясня по конкретно така че да ме разберете правилно.Просто не усещам подкрепа от негова страна и това ме кара да му се ядосвам.Например вчера ми тече 3 пъти кръв от носа а той се прибра от работа,поспа си и накрая ми каза "аз ли да ти кажа или сама ще се сетиш да направиш салата"..аз ли го приемам по навътре или.. ?
Ох, милия той.....   Joy
И нито дума "Мило, как си?Оправи ли ти се нослето?", а?
Ами не, не го приемаш по-навътре.
Стегни го тоя мъж, поне себе си да обслужва, че като се роди бебока, няма да имаш време дори да му кажеш Здрасти, а салата ще вижда само насън.    Laughing

# 9
  • Мнения: 64
За мен е нормално , по принцип всяка бременна жена има нужда от повече внимание . Може би ,твоя мъж си е бил такъв но ти е било все едно . Но сега ,когато носиш детето му очакваш повече .

# 10
  • София
  • Мнения: 11 472
Aми смятам, че е нормално, жена ми като беше бременна първите 2-3 месеца, беше некъв ад, всичко я дразнеше...
И това при условие, че  никога не е имало реплики от моя страна - "сама ли ще се сетиш или аз ще ти го кажа". В това отношение жена ми е много глезена, но..... всичко я дразнеше, факт Peace

# 11
  • Мнения: 6
Aми смятам, че е нормално, жена ми като беше бременна първите 2-3 месеца, беше некъв ад, всичко я дразнеше...
И това при условие, че  никога не е имало реплики от моя страна - "сама ли ще се сетиш или аз ще ти го кажа". В това отношение жена ми е много глезена, но..... всичко я дразнеше, факт Peace

Това доста ме успокоява,надявам се след 3-тия месец да се успокоят нещата

# 12
  • Мнения: 64
Aми смятам, че е нормално, жена ми като беше бременна първите 2-3 месеца, беше некъв ад, всичко я дразнеше...
И това при условие, че  никога не е имало реплики от моя страна - "сама ли ще се сетиш или аз ще ти го кажа". В това отношение жена ми е много глезена, но..... всичко я дразнеше, факт Peace

Това доста ме успокоява,надявам се след 3-тия месец да се успокоят нещата

Викаш друго си е мъжкото мнение Simple Smile

# 13
  • Мнения: X
Не знам колко е нормално....аз не съм бременна, ама ако моя мъж ми каже
.... "аз ли да ти кажа или сама ще се сетиш да направиш салата"....
ще "играе" тигана.    Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 12 103
Във втория месец си. Хората работят до 9-тия. Не знам какво внимание очакваш и вероятно на дадените от теб примери ще подскочи всеки, който няма такива отношения с половинката, но помисли, реално ти дори не изглеждаш бременна. Запази си енергията за скандали за след раждането, защото тогава наистина ще имаш нужда от помощ и внимание. Сега просто опитай да не се развеждаш за няма нищо с мъж, когото явно обичаш и харесваш.

Общи условия

Активация на акаунт