"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 30

  • 57 881
  • 736
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 13
Happy_mommy , много ти благодаря за куража и ентусиазма. Heart Eyes Дано си права и наистина този месец се е получило. Laughing ще изчакам днес и утре и ако не ми дойде вдругиден ще направя сутринта тест и ще кажа какъв е резултата...  Heart Eyes Успех на всички! Hug

# 271
  • Мнения: 21
Здравейте и от мен,следя темата редовно.Нужен ми е съвет,имам вече едно прекрасно момченце на 2 г. и 2 м.,с моя приятел от началото на януари правим опити за 2-ро.Още 1-вия месец като започнахме бебеправене ми закъсня с 10 дена следователно и тест си направих,но беше отрицателен,след което посетих гинеколога,при когото карах 1-вата си бременност,прегледа ме и ми каза че всичко е наред и да си продължаваме с опитите.Въпроса ми е следния-идва си ми редовно г/д около 28 дни,но предния месец ми вървя мн оскъдно около 3-4 дена,а принципно си ми върви около 5-6 дена,този месец ми дойде на 27-ми ден и пак оскъдно.Тази сутрин ми стана изведнъж лошо и повърнах малко,предната седмица пак изведнъж ми стана мн лошо,но нямах дори сили да отида да повърна.Не знам на какво може да се дължи това,хормони може би.Някой ако може да даде съвет Simple SmileПринципно и малко течности пия,може ли на това да се дължи?

# 272
  • София
  • Мнения: 7 645
щом си имала редовен цикъл, надали си бременна

гаденето може да се дължи и на стрес, емоции и т.н.т. - на мен редовно ми се гади от стрес като детето ми е болно или като ми предстои нещо
гади ми се и ако съм яла много салати примерно Simple Smile

А за оскъдния цикъл - според мен посети доктор, посикай да ти назначи да изследваш хормони. Може да се дължи на висок пролактин, шроблеми с щитовидните хормони. Просто проври нещата. Една микробиология пусни също, кръвна картина. Сигурно е нещо на хормонална основа

# 273
  • Мнения: 262
предния месец ми вървя мн оскъдно около 3-4 дена,а принципно си ми върви около 5-6 дена,този месец ми дойде на 27-ми ден и пак оскъдно.

Ти си около петата жена, която пише такова нещо този месец. И аз съм в тази бройка и това наистина ме навежда на мисълта, че може и да е от времето, колкото и нереално да звучи.

# 274
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
И аз го отдавам на времето, защото на мен последният цикъл ми закъсня с 12 дни, беше по-кратък, а дори и в момента се чувствам като бременна /гади ми се, спи ми се, отпаднало ми е ... понякога/. Но не съм бременна. Та не се пренавивайте  Peace

# 275
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
и на мен ми дойде 5 дни по-рано и се чудих какво става, майка ми от същото се оплака... от времето е

# 276
  • Мнения: 13
Момичета, тази сутрин правих тест и се появи 2ра чертичка,но си мисля че е изпарителна, мнооого е бледа едва се забелязва направих снимка,но не знам как да я кача.

# 277
  • Мнения: 1 519
Ангелина,чрез сайта http://prikachi.com/

# 278
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Момичета, тази сутрин правих тест и се появи 2ра чертичка,но си мисля че е изпарителна, мнооого е бледа едва се забелязва направих снимка,но не знам как да я кача.
Изпарителна ще е, ако се е появила след времето за изчакване.

# 279
  • Мнения: 8
Момичета, закъснява ми с един ден (но не ми е много редовен цикълът), ако е станало нещо е било около 22. Мислите ли, че теста ще покаже реално резултатът дори и да не е направен сутринта? Реално не мисля, че съм бременна, нямам никакви симптоми, различни от ПМС, но поради лични причини ми се иска днес да знам. Ясно ми е, че няма как сто процента да знаете, просто питам какъв е шансът резултатът да е реален.
шанса според мен ти 50 на 50 Wink
Но ако по-принцип си с много редовен цикъл и не ти закъснява става 80/20 че си бременна Grinning

# 280
  • Мнения: 4 518
Момичета, закъснява ми с един ден (но не ми е много редовен цикълът), ако е станало нещо е било около 22. Мислите ли, че теста ще покаже реално резултатът дори и да не е направен сутринта? Реално не мисля, че съм бременна, нямам никакви симптоми, различни от ПМС, но поради лични причини ми се иска днес да знам. Ясно ми е, че няма как сто процента да знаете, просто питам какъв е шансът резултатът да е реален.
шанса според мен ти 50 на 50 Wink
Но ако по-принцип си с много редовен цикъл и не ти закъснява става 80/20 че си бременна Grinning
lilb, благодаря за отговора. Закъсня ми 5-6 дни, но не съм бременна.

П.С.: Аз виждам някаква сянка, но защо се мъчите така. Изчакайте за да не гледате под лупа и още повече да се чудите има ли или няма. Това от последния месец няма да го повторя повече...

# 281
  • Мнения: 5 468
Lilb, цитираш стари запитвания. Момичетата вече със сигурност са разбрали дали са бременни или не    Joy

# 282
  • Мнения: 13
http://prikachi.com/images.php?images/880/9104880j.jpg

Това е теста ми. Какво мислите,момичета?

# 283
  • София
  • Мнения: 11 489
Теста е отрицателен.

# 284
  • Мнения: 6 305
Много е бледа чертичката, но ако се е появила в оказаното време , може и да не е изпарителна. Имаш ли закъснение?

Общи условия

Активация на акаунт