Слънце вече нека грее, детски смях да ни залее - Април 2017, Тема 15

  • 50 226
  • 610
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 18 679
Същата работа. Спах като талпа, станах, изпокарах се с цялата къща, само мързеливци около мене и сега...пия кафенце с форум и си успокоявам нервите.

За ходенето не сте съвсем прави. Гравитацията си действа, най-малкото. Едно е главата да ти натиска шийката цял ден, друго е да си лежиш на дивана под одеялцето Wink Като мене в момента Mr. Green

# 286
  • Мнения: 140
Нана, ние сме изцяло на кърма. Вие колко сте големи? Моят мъж в началото го държах по десетина минути на гърда, че се изморяваше. Опитай така, ако ли не-цеди другата гърда и ако е все още гладен, дохранвай с изцеденото.
 Аз да се похваля, че малкият пръцко е наддал 500г за 8 дни, че бяхме контролно да ни теглят да видим как наддава на кърма.  Heart Eyes
 Белинда, ти хубаво си лежиш, ама да не дойде козуначко на уречената в договора дата.  Joy  Моят реши да дойде по-рано, сигурно не му се плащат неустойки.  hahaha

Последна редакция: нд, 23 апр 2017, 12:53 от mrs. queue

# 287
  • София
  • Мнения: 18 679
Като нищо ще си изчака термина диваненцето. Тапата ми продължава да се точи на части, слязъл е вече толкова ниско, че като съм права, го усещам някъде зад срамната кост Shocked Обаче някаква родова дейност като регулярни контракции или менструална болка - йок Confused

# 288
  • Мнения: 140
Това хич не е критерий! Две-три по-силни контракции и си го родила, все пак си мама с опит. Аз така докато бях в предродилна, дойде една жена да ражда второто си детенце. Вратата не успяха да ми затворят, та си чувах всичко, тъкмо си казваше името и й започнаха напъните. Докато дотича и АГ-то и само й каза напъвай-тя роди.  #Crazy hahaha

# 289
  • Мнения: 26
Аз лежа по цял ден по препоръка на доктора от началото на 9-я месец. Вече ми омръзна. В 38+ г.с. съм и мисля, че вече няма за къде да се пазя. Опитвам се да ставам, но като се застоя права 10-15 минути и ме хващат едни ужасни болки ниско долу. Опъва, реже, боли. И пак лягам.  Crossing Arms
Толкова ви завиждам (благородно) на разходките  Blush 

# 290
  • Мнения: 3 422
който може да се разхожда, че после шефа командва Simple Smile

# 291
  • Мнения: 391
Здравейте мами,да се похваля и аз,на 21-ви се роди моята първа рожбичка бебе Борил,3300,51 см.Раждането се отече,12 часа!Чакахме до сутринта да направя 6 см разкритие,сложиха ми система с окситоцин и пукнаха мехура.Бебко се беше запънал и се наложи и да ми натиснат корема да излезе.Разминах се с 1 външен шев.Трудно беше,но забравих за всичко в момента в който го видях!Прекрасен е  Heart Eyes Засука още на 10-тата мин. след раждането и за сега се справяме,пълни памперса - значи се храни добре.Мисля,че започва да ми слиза кърмата,днес ми наедряха гърдите и са доста по топлички.Дано да успеем да се кърмим успешно.Кротичък ми е бонбончо (за сега)  Mr. GreenУтре живот и здраве ни изписват.Честито на новите мами и леко раждане на чакащите!Още съм в еуфория,имаме си бебчеееее,не мога да му се нагледам. Heart Eyes

# 292
  • Мнения: 1 049
Меченка, честит син!  Hug Прекрасно име сте избрали! Да ви е все така добричък и кротичък и бързо да си напасвате режимите! Голямо чакане му ударихте, но най-важното е, че сте добре!
При мен още няма бебе. Ако не тръгне, утре ще отида на тонове, ще си направя консултация при друг лекар, да видя това с двойно увитата пъпна връв така ли е и какво въобще ще ме посъветват.
Само не мога да разбера как може да ми се звъни през два часа с въпроса родила ли съм? То бива бива, ама нерви днес не ми останаха  Joy

# 293
  • София
  • Мнения: 137
Честито, меченка! Бъдете здрави и се радвайте едни на други докато имате сили! hahaha
На нас днес ни беше погачата. Цял ден гости, а глезанката си отспа в ръцете на орисниците. Толкова сладко изядох, че ще хвана диабет. Blush
От вчера имам лека лятна количка, така че съм готова за парка. Свиркайте като правите срещи.

# 294
  • София
  • Мнения: 18 679
Еееей, Меченка, превари ме Grinning Честито bouquet

# 295
  • Велико Търново
  • Мнения: 283
Хе, пак форумска среща в АГ-то. Влизам да се похваля, че нашия щурчо се показа ден преди термин, при положение, че бях загубила надежда и се оказва, че с мама меченка делим стая, а тя още не знае.
Иначе раждането мина бързо и напрегнато, така че после ме пиха почти толкова време, колкото раждах. Изглежда съм забравила как се върши тази дейност и се заричам повече да не повтарям. Вече ги нашарих, както викат старите хора - щурчо е 3,600 и 50 см.
П.С. Борил е голям красавец, пу-пу; мама голям кротушанко си има

# 296
  • Мнения: 1 049
Браво Серенити, добре си го отгледала малкия юнак!   bouquet Бързо възстановяване на теб!  Hug А и никога не се знае, три е идеално число Joy
Колко хубаво, че си имаш нашенска компания  Laughing

# 297
  • София
  • Мнения: 18 679
Начи, Пърпъл, давай с тебе да се уговорим направо  кога и къде Mr. Green
Серенити, честито Hug

# 298
  • Мнения: 1 341
Меченка, Серенити честито наследници Simple Smile  bouquet да са ви живи и здрави много да слушат. А на мами бързо възстановяване Simple Smile

# 299
  • Мнения: 1 049
Белинда, еми така ще стане май  Mr. Green Твоят козуначко и моята кифла отдавна втасаха и се опекоха, златна коричка хванаха, какво се туткат обаче не ги разбирам  Joy Телета, какво да си говорим.  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт