Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 16 тема

  • 109 605
  • 725
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 86
Благодаря ви и на вас MayyaI, nkv_sz и mamaden  bouquet

# 166
  • София
  • Мнения: 4 714
Благодаря ви и на вас MayyaI, nkv_sz и mamaden  bouquet


За нищо! Дано е някаква алергична реакция и спадне скоро. Praynig
 Hug

# 167
  • Мнения: 1 123
Благодаря ви и на вас MayyaI, nkv_sz и mamaden  bouquet


За нищо! Дано е някаква алергична реакция и спадне скоро. Praynig
 Hug

При мен се беше получил оток като реакция но отзвуча в рамките на два дни и редувах Лиотон с балсама на Teoxane той е с арника и ХК.

# 168
  • Мнения: 3 480
Специално за устните - аз си мисля, че тези с патешките муцуни - се харесват и желаят да имат такива. И ще си похвалят доктора, ако ги питате  Peace


https://www.youtube.com/watch?v=H3Sw5ytyHHE

Последна редакция: ср, 26 апр 2017, 11:26 от Stardust@

# 169
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
ЦветиКо, масажираш ли? Понеже тя препоръчва, аз не съм, но една приятелка се поду след такъв масаж. Във всички случаи се обади утре непременно. Зная за случаи на алергия към ХК. Аз нямам нужния опит, за да правя генерални заключения. Дано е от масаж, ако си правила  Peace
Не, не масажирам. Но задължително утре ще й се обадя, да видя какво ще каже, но най-вероятно ще искам да го разградим.
Благодаря ти, Алена  bouquet

Цвети, не бързай с разграждането Simple Smile Дай време на отока да спадне, споделиха доста момичета, че са имали такъв и е спаднал. Явно не е необичайно. Нека минат 2 седмици, ако тогава не ти харесва резултата - хиалуронидаза се казва ензима, който разгражда ХК. Вярвам, че няма да се стигне до там Simple Smile

# 170
  • Мнения: 2 805
Това подутото над горната устна обаче ми изглежда много странно Rolling Eyes. То сякаш е над самата устна, даже нея не я виждам да е подута, а само над нея. Не искам да те плаша, но ...странно е малко. Бих се консултирала с Ванеска, нали тя го е поставяла, поне ще го види, да каже дали е ок.
За разграждане, моята зъболекарка, каза, че има някакъв ензим, който разгражда на 100% поставеният Х филър. Това в случай, че някой не хареса новата си визия Wink.

Точно това щях да напиша и аз. Не ми изглеждат отекли самите устни, а над горната е оттокът.
Хематомът не е притеснителен въобще. Аз имах два такива след първото постявяне на филър. Мама ме питаше - защо са ми сини устните, а бях се наплескала обилно с червило да не личи

П.С. И поставянето на филър в устните не е като да отидеш на фризьор и "какво толкова му мислите" .

Последна редакция: вт, 25 апр 2017, 23:33 от Самсара

# 171
  • Мнения: 4 590
 Praynigкажете ми нещо супер ефикасно за възстановяване на мигли след сваляне на мигли косъм по косъм, с изкуствените паднаха и естествените...

# 172
  • Мнения: 3 023
Praynigкажете ми нещо супер ефикасно за възстановяване на мигли след сваляне на мигли косъм по косъм, с изкуствените паднаха и естествените...
Вазелин. По препоръка на маникюристката ми опитах и съм доволна. Толкова късички ми бяха, че не можех и спирала да сложа. Бързо се оправиха

# 173
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Praynigкажете ми нещо супер ефикасно за възстановяване на мигли след сваляне на мигли косъм по косъм, с изкуствените паднаха и естествените...

Търпение на първо място. Положението, вероятно не е толкова зле, но си свикнала да се гледаш с повече мигли и сега ти изглеждат "плешиви". Ефект има и от Ревиталаш. Бъди сигурна, че само ти виждаш разликата сега Simple Smile Усмихвай се повече  Hug



Цвети, как си днес?

# 174
  • Мнения: 86
Благодаря ви, момичета! Страхотни сте! Hug
Днес говорих с д-р Ванеска и тя ми каза, че отокът е нормален и няма нищо притеснително. Явно по-рядко се случва, развива се 2-3 дни след поставянето на филъра и до седмица изчезва. Добре, че не ми се налага да ходя на работа с тази "човка"  Joy
Да, ще си дам малко време, за да видя как ще се случат нещата.
Надявам се другата седмица да мога да се похваля с естествено изглеждащи пухкави устни  Laughing
Иначе самото поставяне на филъра беше напълно безболезнено (нямаше никаква болка) и определено потвърждавам, че Ванеска има лека ръка.

# 175
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Това е чудесно, бързо възстановяване  Hug

# 176
  • Мнения: 1 656
Praynigкажете ми нещо супер ефикасно за възстановяване на мигли след сваляне на мигли косъм по косъм, с изкуствените паднаха и естествените...

рициново масло, но не слагай много, че подпухват очите на сутринта

# 177
  • Мнения: 156
За мен е много полезно когато пишете при кого сте ходили и дали сте доволни, не само от резултата а и от отношението.

l'etrangere, напълно съм съгласна с теб. Не само резултатът е важен, а и самото отношение. Аз съм доволна, защото получих нужното внимание и отношение. Дори лекарката сама ме потърси да ме попита как съм.

# 178
  • София
  • Мнения: 1 941

Здравейте, някой правил ли е LPG ендермолифт лице?

Аз да - в Скин Лайн - заедно с легаси на лице  Peace
a.l.e.n.a, благодаря за отговора. Simple Smile
Точно за Скин Лайн се интересувам. Доволна ли си от ефекта и колко време трае? Задължително ли е да се комбинират?  bouquet

# 179
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Ти какъв ефект очакваш и желаеш? LPG ендермолифт има механично въздействие, докато Легаси дава много повече. Но зависи от какво имаш нужда и с каква цел го правиш.

Общи условия

Активация на акаунт