Искам да кажа ... (118)_17.04-23.04

  • 74 714
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 22 431
белинда, за кога ти е термина? Може него да си го чака. Simple Smile

Тук пак студ и вятър. Утре има открит летателен ден в Д.Митрополия и ако времето е същото, ще го пропуснем.

Търся нещо в околността, където да отидем за събота и неделя.
Като прочета отзивите в букинг за хотелите...и накрая ще си стоим в къщи, или просто ще се разходим без нощувка. Simple Smile
Аз ли много искам, хотелиерите ли не струват...не знам.

# 826
  • Мнения: 2 016
Петък ли е? Дори не знам кой ден е, така се обърках с това пътуване  Blush
Давайте нещо забавно, ас съм "за"  много ясно Peace

# 827
  • Мнения: 12 984
Ша, аз много мразя да се разхищават средства, винаги гледам, проучвам и ако намеря нещо изгодно съм много доволна. Уважавам парите, не съм ги събирала по пътя, че да разпилявам. Ако не си управляваш правилно бюджета и харчиш безразборно, последиците са неприятни. Аз си меря много внимателно яйцето, знаеш къде преди да го лапна:) Мъжът ми е над нещата и изобщо не мисли, страшен прахосник, покрай мен се пообра доста обаче Simple Smile Според него съм стисната, според мен разумна, въпрос на гледна точна, нали Mr. Green

Ми, Мари, бебе чакаме и предвиждаме характер, да не е лесна работа:)))

Какво забавно, дайте тон за песен:)

# 828
  • Мнения: 2 016
Сесил,  аз не съм сигурна, че може да се доверява човек на отзиви в тези агенции.Някаква обща представа може да се добие, но аз лично съм била доста пъти разочарована от хотели с оценка " Отличен. "
Също наскоро и наши  приятели се върнаха потресени от храна и обслужване в хотел с оценка "Превъзходен".

# 829
  • Мнения: 22 431
Ша, да, склонна съм да вярвам, че има преувеличаване за някои места.
Но пък едва ли нормален човек ще тръгне да лъже, че е мръсно, неподдържано, мирише на мухъл, душът в банята тече, няма топла вода и т.н.
Аз държа единствено да е чисто и да има топла вода. Не искам спа центрове, джакузита и т.н. и тези хотели ги подминавам.
За 1нощувка не ми трябват гореизброените.

Препоръчайте нещо в Търново и околността? Или Русе?

# 830
  • София
  • Мнения: 18 679
Съни, да, от прогнозата за термина се ужасих, че е чак другата седмица! От 4-5-ти месец ме плашат, че ще родя преждевременно, изпих всичките хапове и си сложих всичките инжекции на света, за да го предотвратя и сега, когато вече може спокойно да се ражда - то си чака Crazy

Абе, то да беше хубаво времето, отивам в парка и ходя, докато не почнат контракции, ама в тоя студ - и аз да съм, и аз ще искам да си седя на топличко Laughing


При свекъра нещата минаха добре, сега чакаме резултати. Благодаря за палчетата! Мъжа ми обаче е кълбо от нерви. Просто го виждам, като гледа баща си в такова състояние, че откача. Как ще гледа бебе...не знам Rolling Eyes То и без това в началото е трудно, а като имаш и други тегоби на главата - съвсем Confused Предусещам, че ни чака "интересен" период...

# 831
  • Мнения: 2 016
Има много кисели и злобни същества, що да не лъжат и за хотелите... Такива простотии съм чела по отзивите Rolling Eyes

# 832
  • Мнения: 15 028
Белинда, дано всичко се нареди и мъжът да може да се наслади на бебчето. Иначе, че ще се напасвате и ще е интересно, е повече от ясно, важното е да не ви е трудно! Пожелавам ти го искрено  Peace

# 833
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Сесили, за такива леки отклонения в чернодробните показатели лекарка ми препоръча следното: 5 банана и 10 меки кивита се смачкват с вилица, разбъркват се добре и полученото пюре се насипва в бурканчета от детски храни и се съхранява в хладилника. Сутрин, на гладно, изяждаш едно бурканче и половин час след него не приемаш нищо, дори и вода. След този половин час нататък се връщаш към обичайния си начин на хранене. 10 дни ядеш пюрето, след това почиваш една седмица и после още една десетка. Може да си приготвяш и по едно-две бурканчета или пък всеки път да го правиш непосредствено преди приема.

За съжаление, нямам време да прочета всичко, което пишете, че нали гледам болен мъж, та ако някой има празник, да се чувства поздравен от мен априори.
 Hug

# 834
  • Мнения: 22 036
Белинда, дано са добри резултатите на свекърът ти, а Козуначко ще дойде, когато е готов.

Давиз, заведи ги за пробни изследвания. Имам някакъв спомен, че при децата са по-различни нормите.

Мари, да се оправяш и ти и Хай с тази алергия.

Жаки много ми допада с разсъжденията си за парите и харченето, за съжаление аз изобщо не съм така и сега се мъча да вляза в някаква разумност, защото установих, че за ненужни неща пръскам много пари импулсивно.

Сега да се оплача, днес всички караха и ходеха като зашеметени. Разбирам, че идва уикенд, за повечето дълъг, защото вторник е неработен ден и повечето си взимат понеделника, ама за три километра с две спирания за храна на кучката и за бензин за малко да ме ударят 4 пъти, а една седеше пред колата и, а на ляво, а на дясно, при положение, че бях спряла и я чаках. Изнервих се, а аз рядко го правя като карам.

# 835
  • Мнения: 9 475
Аз надниквам от време на време да видя дали бебето на Белинда е излязло  Hug

Понеже сте писали за зодии няма да се връщам да чета, но пък ще кажа едно мрън от студа  Crossing Arms

# 836
  • Мнения: 39 320
Ми, Мари, бебе чакаме и предвиждаме характер, да не е лесна работа:)))
Жаки, чичовците от темата така ще го орисаме на Козуначко, че Белинда ще пожелае другата година да се пробва пак за момиченце!  Heart Eyes
Да кажа какво ме чака- отивам за зъболекар с щерката. Ще й направят 2 малки кариеса и баммм- слагат коронките, И за долното телче. Съботата и неделята при нас ще са сълзи и сополи. Тя ми е много храбро момиче, ама синът ми никакъв го няма сега. А като беше бебе на нито една ваксина не му чухме гласа. От сега го мисля как ще се отива на зъболекар за някаква интервенция, а не само преглед.
Натокмих се. Ще мина през скъпия магазин да разгледам, за да си осребря ваучера. Ама си мисля първо да разгледам, да си помисля и покупката утре.

# 837
  • Мнения: 4 841
Аз надниквам от време на време

А ти къде се затри всъщност? Отдавна не съм те чела. Как е Тото?

И Антигона ми се загуби от погледа. Харесвах я, много свестно младо момиче. Да не си е сменила ника и да не мога да я позная?

# 838
  • Някъде там
  • Мнения: 16 060
Аз се успокоих малко,девойките си признаха че хапнали по две шоколадови бисквити сутринта като ме видяха колко съм притеснена.Дали са били само по две,не се знае де. Laughing те уж и хич не били яли.Скрили защото, нали вчера бяха с повръщане и да не им се карам.Но все пак ще тествам 2 дни и в понеделник на лекар да ми е спокойно.
Белинда,като лежах за задържане,имаше една която скачаше по леглото в болницата да роди  ooooh! и слизаше по сума пъти от шестия до първия етаж и обратно по стълбите. ooooh! и пак преноси.
Дано бебчо,се смили над чакащата си майка скоро. Hug
Аз съм средна работа с парите и харченето,понякога съм много пестелива, но в повечето случаи се улавям че купувам много излишни неща и се ядосвам сама на себе си,но е по силно от мен.
Купих си робот вчера че блендера ми сдаде багажа а доста години ми служи вярно.Уж само блендер, щях да купувам но  Laughing не се стърпях.И сега кълцам,пасирам и меся като невидяла.
Духа ужасен вятър,много писва вече. ooooh!

# 839
  • Мнения: 17 987
Давиз, дано да е от бисквитките  Praynig

Мари, браво бе, ех ако можех и аз така, да реша чак на другия ден, толкова неща имам нито веднъж необлечени  Cry

Жаки, това пък е специално за теб  Wink

Общи условия

Активация на акаунт