Искам да кажа ... (118)_17.04-23.04

  • 74 835
  • 1 240
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 14 382

Добро утро!
Ванини, да се оправя бързо Варицелчо  Sad Hug

Жаки  Shocked Евала, жено! Питката изглежда умопомрачителна  smile3501 newsm20

Много студено при нас, на село го дава - 1  Sad Заминаха ми черешите, а така хубаво бяха вързали, направо ще се разплача... Баба каза да запаля по един пън отдолу, да разтопи сланата, ама аз ще мога да ида чак към обяд.
Ще ходим след малко на едно откриване, толкова се радвам и се гордея, когато хубави хора направят нещо смислено и полезно, с много мерак и мисъл.

Снощи ходих да видя снаха ми, не знам дали се похвалих, че ще ставам чичо на малък мъж  Heart Eyes

Днес моя приятелка има рожден ден и довечера ще празнуваме (за това заложих на днес за Козуначко  Heart Eyes)

Сесили, аз препоръчвам хотел Възрожденци в Трявна, ако попада в исканите локации  Peace

Миднайт, как си?



# 976
  • Мнения: 12 017


Майка ми на 52кг (168см) ме е родила 3980 и 53см, а брат ми на 50кг е бил 4350кг и 53см та не знам.



Яааа, това са моите бебешки Мерки!А майка ми също е била 52 кг,  когато е забременяла, ръст 160

Няма да правя залози за бебето, само искам да кажа, че баща ми беше роден на 25 април.Много успешен, много упорит, много добър,с изключително чувство за хумор и невероятен кулинар.Висок и красив мъж.



# 977
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Три кила се раждат всички бебета, плюс, минус 200-300 грама, хаха. Ква зодия е след овена newsm78

Бе изказа се и ти! Колко бебета по 3 кг си родил?! Щото аз съм раждала 3, двете над 4 кг, едното малко под 4.
Аз си замълчах. Аз имам едно 3650-3700, едно 4300, и едно 3200, което горкото спадна до под 3 кила, такава жалка мишчица беше.


А мъжа ми, горилата е роден 5200. Едвам са го изкарали с форцепс, главата му още е крива.

# 978
  • Мнения: 4 303
Белинда нали сподели, че е напълняла около 18 кг, та предполагам и бебчето ще е по големичко около 3,800 до 4 кг.

# 979
  • Мнения: 4 188
Жената, от 42, отиде да ражда 63, като парен локомотив пуфтеше. Така, че не е критерий

# 980
  • Мнения: 13 038
Добро утро:) Снощи се сдобрихме с мъжа ми и си спах, като пич:) Много ми е тъпо да се разправяме за чужди хора. Приятелят се пообиди от думите ми, но ще му мине, не е злопаметен. Ако до две седмици не се съберат със неядящата, Хасан ми викайте!

За питката в крайна сметка направихме по рецепта, която Миа намери, да се радва детето и да участва,
утре като иде в чужда къща, да направи една погача и да кажат- аферим на тая майка Joy
Е, тя на 5-та минута загуби интерес и драсна, но все пак:)
Ако искате да я дам, много сполучлива и лесна е. Според мен всичко се получава добре, щото втасва добре
Аз ви казах чалъма- замесваш нелепнещо тесто, слагаш в намазнена купа, завиваш с намазненето фолио и
около час в затоплена на 50 градуса и изключена фурна. Вадиш, правиш формите и още 20 мин по същата система. Просто няма как да не стане. Печене- в загрята фурна на 200 грдуса 5 мин. намаля се на 160 и още около 30-35, бодеш със клечка чиста ли е е ОК. Да стане добре златиста, че да е опечена вътре.
Всеки може да направи , Даун, пробвай се! Най- подробно ще ти обясня Hug После момъка, като яде ще му плющат ушите:))

# 981
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Аз карам тестото да втасва с 30гр във фурната.

# 982
  • Мнения: 13 038
Моята започва от 50 ще я пробвам дали ако не сложа на чертичката ще загрее. По- добре ли е на 30 градуса? Аз тоя трик си го научих от козунаците и така ще си карам, докато ми сполучват:)

# 983
  • Мнения: X
http://svanya.blogspot.de/search/label/%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8
Всичко, което съм пробвала от този блог се е получавало добре. Жената разбира от тесто, определено.


Снощи гледах Lion, много ми хареса. Тази седмица с дечурлигата гледахме и The Boss Baby - изключителна идиотия, макар дребните да се забавляваха, филмът е слаб.

Последна редакция: сб, 22 апр 2017, 10:17 от Анонимен

# 984
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Ами ... не знам, това е моят трик. Аз това с 50 и изключването не го правя. Моята е с разни джиджи-биджи, али-бали, програми и пиролиза. И аз гледам да и ползвам възможностите (донякъде, има и сонда за печене на големи парчета месо, нямам идея как е на практика).

# 985
  • Мнения: 39 696
Добро утро!
Ние бяхме младоженци и откъртихме до 9.20ч., когато ни събуди телефон. Обаче добре ни се получи. Имахме нужда. На вън е слънчево, но все още ме е страх да отворя вратата на терасата.

# 986
  • Мнения: 5 387
Моята започва от 50 ще я пробвам дали ако не сложа на чертичката ще загрее. По- добре ли е на 30 градуса? Аз тоя трик си го научих от козунаците и така ще си карам, докато ми сполучват:)
И на 50 става. Аз на толкова го вкарвам за козунаци.
Добро утро. Днес ми се ден за без деца, юхуу newsm44.

# 987
  • Мнения: 22 036
Мари, добро утро. Аз нищо не свърших днес. Развалиха ми се всички пръскачки и поливах бурените. Сега ще оскубя малко трева около лапада, че да покара пак на пролет.

# 988
  • Мнения: 22 523
Добро утро. Simple Smile

За Белинда, 26ти април, 3100кг, 51см. Simple Smile

При мен на ехографа преди раждането с точност измериха и познаха теглото.

Много се радвам на хора с по 3деца.

Намерих и последното стики което ни липсваше,  днес ще ходя да пращам нашите които ще разменим.

# 989
  • Мнения: 22 036
Сега пък и кила. ОК, 3800 и 51 см.

Общи условия

Активация на акаунт