Пазаруване от H&M ➤ 11

  • 87 658
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 19 687
Само да стигна вкъщи и малкият звяр да ми остави пет минути  Mr. Green

# 676
  • ново
  • Мнения: 5 962

Точно тези са.  Simple Smile

cristi, ти кой номер поръча? Може ли да измериш дължината на стелката?
Не ми се занимава да поръчвам и евентуално да връщам, ако не стане, пък и нямаме много време за реагиране.
Дано успея да отида лично до магазина, така ще е най-добре.

Не е по темата, но днес гледах в Кауфланд, имаше детски, дамски и мъжки. Детските бяха по 7 лв.. В случай, че имаш наблиза магазин  Peace

# 677
  • Мнения: 895
И моето не е по темата, но и аз си купих от Кауфланд и са супер.

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
В събота ходихме до магазина в Бургас - тотално разочарование, смешно намаление. Похарчих парата в Waikiki. Надявам се другия месец да има истинско намаление.

# 679
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
не е по темата , но и в лидл имаше много хубави момичешки аква обувки , е и мъжки имаше , но не съм ги заглеждала .. бяха и там по 7-8-9 лв. .. с ананасчета  Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 2 466
А в Кауфланд има ли бебешки, защото моят разбойник е на 11 месеца?   Mr. Green В Лидл ги гледах, но са за по-големи деца.

Чудя се, кога ли ще има код за БД. То иначе по-добре да си отида до София, ако ги поръчам така. Mr. Green
Харесала съм му едни кецки, блузки, панталонки. И нищо от тях не е намалено.  #Cussing out  Оф, последния път ми идеше да си оставя майчинството в магазина. Всичкоо ми хареса.  Rolling Eyes

# 681
  • Мнения: 19 687

Точно тези са.  Simple Smile

cristi, ти кой номер поръча? Може ли да измериш дължината на стелката?
Не ми се занимава да поръчвам и евентуално да връщам, ако не стане, пък и нямаме много време за реагиране.
Дано успея да отида лично до магазина, така ще е най-добре.
Размер 20/21, стелката е 12 см.

# 682
  • Мнения: 18 447
Онзи ден в Mall of Sofia за момичета имаше намалени доста неща. За моята щерка, която гони дамска номерация (35-36 номер обувки) нямаше почти нищо. Едни кецове й взех. Размер 140 вече й късее, следващият още й седи като торба, сложна работа. В кошницата ми след един изчерпан артикул нямам никакво намаление. За мен това намаление онлайн е пълна пародия. Разбирам, че са намалени определени артикули, ама от близо 300 лв. кошница ни един да не е намален е смешно.

# 683
  • София
  • Мнения: 22 947
Вчера бях до Парадайс, за възрастовата група, която ме интересува имаше много малко неща. Все пак взех 3 дълги бодита за 5 лв и едно клинче, имитиращо дънки за 10 лв.

# 684
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
момичета , има ликод за БД .. или някакъв код за нещо ? във Варна в магазина има ли за новородени някакви намаления ? някой хвърлял ли е око ? Heart Eyes

# 685
  • Мнения: 4 380
То за новородени винаги има най-малко неща. Аз в петък гледах, не във Варна, ама все пак, имаше само дълги ръкави и дълги крачоли, само едно лятно костюмче, ама не ми изглеждаше възможно да се облече на новородено. Иначе имаше за 10 лева 2 бодита с копченца отпред и за 10 лева 2 ританки или панталончета. Имаше и някакви костюмчета по-плътнички като за есента, ама бяха много грозни.

# 686
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Малко офф топик. За лятото ви трябват бодита с къс ръкав за бебето и леко тънко памучно чаршафче за завиване. Сеника и чадъра на количката и воала. Синът ми е юнско бебе и така изкарахме първите месеци като се роди. Имах точно два комплекта с дълъг ръкав, за всеки случай с панталонче.

# 687
  • Мнения: 4 380
Ами в хм такива бодита нямаше. Имаше от най-малките размери комплетче тениска с къси гащи, но тениската се обличаше през главата, а аз такъв подвиг не съм правила, новородено през главата не съм обличала. А който е купувал най-малките размери може ли да каже дали си отговарят, защото аз за моето дете не съм пазарувала от хм тези размери. Сега търся за подарък, ама 50 и 56 ми изглеждат много малки, някак ми малеят като си спомням аз какво съм взимала от други магазини.

# 688
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
а пък за вкъщи ви трябват само памперси Mr. Green

# 689
  • Мнения: 2 285
Ами в хм такива бодита нямаше. Имаше от най-малките размери комплетче тениска с къси гащи, но тениската се обличаше през главата, а аз такъв подвиг не съм правила, новородено през главата не съм обличала. А който е купувал най-малките размери може ли да каже дали си отговарят, защото аз за моето дете не съм пазарувала от хм тези размери. Сега търся за подарък, ама 50 и 56 ми изглеждат много малки, някак ми малеят като си спомням аз какво съм взимала от други магазини.

Ами явно си забравила. Mr. Green Със сигурност не са умалени. Друг е въпросът, че размер 50 се носи макс. месец.

Общи условия

Активация на акаунт