Черешката на тортата - сезон 9 (Тема #3)

  • 152 247
  • 1 132
  •   1
Отговори
  • USA
  • Мнения: 7 299

Обичаното кулинарно шоу "Черешката на тортата" се завръща с нови звезди, нови емоции и по нови правила – от 30 май по NOVA. 7 седмици 7 звездни групи ще изненадват с изкушения в кухнята, за да се преборят за титлата "Най-добър домакин" в деветия сезон на предаването.

"Всяка седмица е подчинена на различна тема, по която участниците готвят и посрещат своите гости", издава в аванс шеф Манчев. Кулинарният експерт отново ще вдъхновява звездните домакини с ценни професионални съвети и свежи идеи всяка делнична вечер от 20.00 ч. по NOVA.

Наталия Кобилкина, Орлин Горанов, Кали, Евгени Минчев, Мариана Попова, Веселин Плачков, Гери Турийска, Денди и Сашка Васева са само част от участниците, които ще приготвят любими специалитети в новите епизоди на "Черешката на тортата". Много кулинарно настроение ще предложи на зрителите още първата седмица от новия сезон на предаването. Кои са първите звезди, които ще се представят като топ кулинари и ще си оспорват титлата "Най-добър домакин"?

Не пропускайте новия сезон на "Черешката на тортата" от 30 май – всяка делнична вечер от 20.00 ч. по NOVA.

# 1
  • Мнения: 17 546
Мерси за новата тема! bouquet Може ли да добавите участниците в новия сезон? Blush

# 2
  • Мнения: 20 172
Уаау, Beautyholicа, светкавична си  newsm10

# 3
  • addicted
  • Мнения: 1 083
Кажете ми, че Сашка Васева и Евгени Минчев, ще са в една група Simple Smile Това ще е знаменито.  Laughing

# 4
  • Мнения: 7 057
Ах, Кабилкина, ах!!!  Party Laughing Laughing
Чакам с нетърпение!

# 5
  • Мнения: 4 864
Дано е интересен сезона!

# 6
  • USA
  • Мнения: 7 299
Уаау, Beautyholicа, светкавична си  newsm10

Ами аз толкова се зарадвах(любимото ми предаване).Където има манджа,там съм и аз. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 143
30 май не е ли вторник. Мислех че от понеделник започват.

# 8
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
дано  този сезон  да е интересен, макар, че много бих искала вместо  виповете да  пуснат  хора от народа

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Благодаря за темата bouquet
С обикновени хора ще им се наложи да показват готвене. Или поне повече готвене. Пък с виповете - бла бла бла глупости, лъскане на имидж и стойки и фасони. Което не значи, че няма да го гледам де - и аз като Beautyholicа
Цитат
Където има манджа,там съм и аз.

# 10
  • USA
  • Мнения: 7 299
След краткотрайния сезон 8 от 4 седмици,помислих,че са се отказали от идеята.Наистина се зарадвах.
Идеята за такъв тип предаване е страхотна(не одобрявам само,когато готвят и посрещат в ресторанти).Фен съм от поне 10г,когато гледах френския вариант.

Мерси за новата тема! bouquet Може ли да добавите участниците в новия сезон? Blush

Ако имате повече инфо от това,което аз открих,разбира се.
Аз разполагам само с този линк ,а там само споменават някои.

# 11
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И аз тук Simple Smile
Харесва ми предаването и го гледаме с кеф у дома.

Това значи ли, че свършват Кошмарите?

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Я като сме в новата тема за Черешката да ви питам, нали миналия сезон една „звезда“ прави някаква салата от чери домати и крутони. Някой помни ли подробностите - аз си спомням само, че салатата беше направена малко по-рано, за да поемат сосчето от доматите.

# 13
  • Мнения: 2 708
Със смесени чувства, и за да следя Simple Smile. Много ме дразнят разни фолк певици, като една от последния сезон, дето се правеше уж на разбирачка, имала видиш ли ти уред за су вид  hahaha а само раздаваше нареждания на готвачите от ресторанта, в който се снимаше нейната вечер, да побързат.
Не знам дали ще доживея вечери като при Воче, Мира Янова и от тяхната класа. Praynig

# 14
  • Мнения: 20 172
О, Воче ми е фаворита в това предаване, а на Мира вилата ми беше много на сърце.

Общи условия

Активация на акаунт