Психически тормоз

  • 13 674
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 775
Винаги ми е било интересно чак такива лайна как ги взимате Stop
Едно е несериозник, който се оказва, че не е готов за връзка или женкар, на когото се вижда, че му шарят очите, друго е пълен психопат. Има нещо бъгаво и в тези, които ги привличат, защото такива крайни случаи не се прикриват толкова добре.
Много е гадно, съжалявам, но където има дим, има и огън. Защо на моя баща никой не е ходил да му разказва каква е дъщеря му. Защото съм си стояла на задника. Елементарно е.

Последна редакция: вт, 30 май 2017, 23:13 от The Catcher in the Rye

# 31
  • Мнения: 2 323
Винаги ми е било интересно чак такива лайна как ги взимате Stop
Едно е несериозник, който се оказва, че не е готов за връзка или женкар, на когото се вижда, че му шарят очите, друго е пълен психопат. Има нещо бъгаво и в тези, които ги привличат, защото такива крайни случаи не се прикриват толкова добре.

И на мен това ми е обичайната първа мисъл при такива ситуация, щото нали гърнето и похлупака, обаче няма смисъл да се пита, късно е. Временно умопомрачение е било, любовта й явно е била от най-слепите. Ще си знае вече.

# 32
  • Мнения: 8
Не съм взимала наркотици, той не е на бяло, а на пико. За полицията пак казвам - няма никакви доказателства срещу него, съобщения заплашителни и чатове няма, просто ги обмисля много добре нещата. За другите, където се питат как съм се хванала с такъв - нали се сещате, че в началото всичко е перфектно? Simple Smile След това му излизат косурите и стоях с него от страх, ама и аз имам грешка, че не го оставих като разбрах, че е наркоман и друса яко. Май наистина най-добрият вариант е да му удрям игнор и това е.

# 33
  • София
  • Мнения: 17 775
Всичко е перфектно за далеч по- малки недостатъци Grinning
Но нищо, успех

# 34
  • Мнения: 30 802
Кое му е перфектното на прораснал ергенин, който закача гимназистки? Още тогава трябваше да светне червена лампа...

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
10000 причини си намираш да не се оплачеш в полицията. Еми, стой си и чакай да те заколи...

Нали е тормозил и баща ти и звънял на приятелите ти? Оставил ти е гадна бележка на вратата. Рязал е пръсти (това няма как да мине без медицинско и полиция). Има оръжие (легално ли е изобщо). Наркоман е - сигурно има някъде в себе си наркотици.

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте! Има ли някой, който би се осмелил да разкаже историята си по радиото? На запис, не "на живо". Анонимно. Интересува ме псих.тормоз върху майката и как се отразява това върху детето. Моля, пишете ми на tania4587@yahoo.com

# 37
  • Мнения: 10
Позволиш ли си да покажеш страх Винаги ще те тормози действай докато е време за да не стане късно ! Не ми се вярва да няма никаква защита за жените които са тормозени психически!

# 38
  • Мнения: 223
След като взема наркотици,всеки втори адвокат би го изкарал от всяка ситуация ,,чист,, под предлог за ,,невменяемост,,... За жалост.

# 39
  • София
  • Мнения: 6 308
Като цяло обаче не знам дали има смисъл и дали изобщо ще се вземат някакви мерки. Баща му и леля му имат връзки, така че едва ли ще го отнесе много. След неговото повикване в районното само ще се агресира повече и може и да ме убие, както не е наред с главата. Как бихте ме посъветвали да действам?
Ако приемем, че всичко е истина, за подобни бекове има една-единствена мярка. Събира си зъбите със счупени ръце. Ченгета не са нужни, а роднините му надали могат да му помогнат освен с връзки в спешното.

# 40
  • MT
  • Мнения: 538
Желая само да спомена нещичко, нищо че темата е от преди година.

Имала съм подобен проблем, с психически тормоз предимно. И няколко опита за физически тормоз ( хвърляне на стъклена чаша за уиски към главата ми, стискане на гърлото, та дори и опити за побой от бившия към тогавашният ми партньор). Той беше приключил отношенията с мен, дадох втори шанс, пропиля го и това беше края на първата ми връзка.
След много жалби и опити за ограничителна заповед, разбрах че в България не се издават такива заповеди, освен ако тези двама човека не са живяли под един покрив на "семейни начала". Говорила съм с инспектори, със адвокати, с какви ли не още хора работещи в този бранш. Освен, ако няма доказателства, като медицинско и други официални документи показващи този тормоз, много трудно е да се направи нещо по въпроса.
В моя случай, този човек не спря да ме тормози онлайн, да ми праща цветя и след това да гори нещо пред къщата ми. Преследваше ме навсякъде, където отида (независимо сама или с друг човек), чакаше с часове скрит в храсти/ на пейки пред работата ми. Не спря да звъни със седмици на телефона ми/звънеца вкъщи, и да притеснява баба ми, която е на над 80години. Спря се чак след като заминах в чужбина и баба ми му е казала, че съм омъжена(което не е вярно всъщност) и че не живея в България вече, за да спре да я притеснява. Аз смених номер, блокирах фейсбуци и други акаунти. Така се оттървах най-накрая от тормоз траещ над 2 години и половина след приключена връзка, като преди това за година и половина нямаше наченки за никакви такива истории. Не бях си представяла, че ще ми се случи нещо такова. 
Сега, доколкото са ми казвали, без да питам, е че е станал битов алкохолик и абсолютно пристрастен наркоман(всичко, за което се сещате, без да изпадам в детайли). Слава богу, вече не сме съседи в родния ми град, а се е преместил във един приморски град.
Бъдете внимателни жени и момичета, знам че много мъже са добренамерени към нас, но не винаги след приключена връзка, дори по тяхно желание, успяват да приемат реалността. Особено, ако са недорасли момченца, които не знаят какво се случва в главите им. Естествено същото може и да се получи наобратно и тозмоза да е от женската страна. Много мъже не удрят, ако са били удряни от уважение, което за женското съсловие също не прави чест, ако нашият пол е този предизвикваш тормоза.
Ако има хора в подобни ситуации, бих дала като съвет - споделете с някой, близък или направо към полицията с жалба. Обградете се с приятни хора, които да знаете, че ще ви помогнат, не дай си боже да се случи нещо лошо.

По темата: Успех на авторката, и се надявам всичко да се е наредило до сега. Бих искала да разбера как е успяла да преодолее всичко, ако все още чете темите тук. Ако не, мога само да се надявам за добър край на случката.

Общи условия

Активация на акаунт