Какво е въздействието на аналния секс върху хемороидите?

  • 47 459
  • 53
  •   1
Отговори
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Дали провокира появата им или спомага за изчезването им?
 

# 1
  • Мнения: 1 883
Нямам никаква представа , но сигурно е болезнено - за хемороидите де newsm78

# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Нямам никаква представа , но сигурно е болезнено - за хемороидите де newsm78

Хемороидите нека ги боли Mr. Green, стига да се махат а да не стават повече Cry

# 3
  • Мнения: 116
 Mr. Greenедва ли помага да се махнат,ако е така то хората няма да се подлагат на операция за да ги махнат а ще практикуват три пъти на ден анален секс.

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Гледайки чисто по логика - че аналния секс механично погледнато е като дефекацията,само че в обратна посока -  би трябвало и ефекта да е като от дефекацията, т.е. само разраняване, а не излекуване.
Честно, много се забавлявах от заглавието на темата - макар че то не си е за смях, де... Laughing

# 5
  • Мнения: 7 186
Хемороиди и анален секс са несъвместими според мен. Не само че няма да изчезнат, ами и по- зле може да станат. Който е предразположен към появата на хемороиди трябва да избягва този вид удоволствие. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 39 673
Нямам представа, сигурно боли. Напрао моите хемероиди се уплашиха Simple Smile
По-скоро аналния секс би ги разранил (хемериодите).
И сега малко майтап - с 1вото движение ги прибира, с обратното ги вади.  hahaha

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Хемороиди и анален секс са несъвместими според мен. Не само че няма да изчезнат, ами и по- зле може да станат. Който е предразположен към появата на хемороиди трябва да избягва този вид удоволствие. Peace
И аз така съм чувала.

# 8
  • Мнения: 2 479
Хемороиди и анален секс са несъвместими според мен. Не само че няма да изчезнат, ами и по- зле може да станат. Който е предразположен към появата на хемороиди трябва да избягва този вид удоволствие. Peace
Да,така четох и аз наскоро...Противопоказен е аналният секс за хора с подобни проблеми.

# 9
  • Мнения: 262
Хемороиди и анален секс са несъвместими според мен. Не само че няма да изчезнат, ами и по- зле може да станат. Който е предразположен към появата на хемороиди трябва да избягва този вид удоволствие. Peace
Да,така четох и аз наскоро...Противопоказен е аналният секс за хора с подобни проблеми.
и аз така смятам
между другото чЕСТИТ ИМЕННИК на  martisun да ти е здрав и много да те радва

# 10
  • Мнения: 513
Абе с извинение ама когато ме погнаха и мен Хемороидите аз л....то не исках да пускам да излиза пък камо ли да давам нещо друго да влиза .Най-вероятно аналния секс би ги възпалило допълнително  newsm78

# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Четох една статия за йогите, които всеки ден си масажирали с пръсти ануса отвътре за да нямат хемороиди и за разни други ползи.   Та аналния секс не е ли един вид масаж и няма ли да масажира ануса като по този начин прибере хемороидите? Освен това не се ли пречиства по този начин червото защото изпразването действа като клизма и по този начин не се задържат мръсотии там, от които да се провокира образуването на хемороиди. Освен това си мисля че по този начин се раздвижва най-заседялата част от организма, а пък навсякъде чета че хемороиди се получават и от прекалено заседяване. Та ако се ползват лубриканти и не е на сухо защо да се получат хемороиди при аналния секс?

Хемороиди и анален секс са несъвместими според мен. Не само че няма да изчезнат, ами и по- зле може да станат. Който е предразположен към появата на хемороиди трябва да избягва този вид удоволствие. Peace
Да,така четох и аз наскоро...Противопоказен е аналният секс за хора с подобни проблеми.
и аз така смятам
между другото чЕСТИТ ИМЕННИК на  martisun да ти е здрав и много да те радва

Много благодаря за поздравлението. Почерпи се едно за негово здраве:)

# 12
  • Мнения: 46 403
Четох една статия за йогите, които всеки ден си масажирали с пръсти ануса отвътре за да нямат хемороиди и за разни други ползи.   Та аналния секс не е ли един вид масаж и няма ли да масажира ануса като по този начин прибере хемороидите? ...

При вече налични хемороиди, знам, че е противопоказно, ако нямаш  newsm78 не знам, може да пробваш за профилактика, но не ми се вярва много  Confused

# 13
  • Мнения: 7 640
не ми се вярва да се махат, травмират се и то здраво.
Не искам да си представя с възпалени хемороиди да ми го вкакат отзад #Crazy.
Иначе хирурзите казват, че педераст с хемороиди нямало newsm78

# 14
  • Мнения: 4 414
Иначе хирурзите казват, че педераст с хемороиди нямало newsm78
е как ще има?! ако ги гепнат хемороидите обръщат пак резбата...явно се стават за за тая работа Joy Joy Joy

# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Въздействието е същото, като от по-дебеличко ла*но  Tired

Мартисън, как ти хрумва подобна мисъл, се чудя  Thinking

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Въздействието е същото, като от по-дебеличко ла*но  Tired

Мартисън, как ти хрумва подобна мисъл, се чудя  Thinking

Шани, смях да става в залата, скъпа Laughing От раждането насам съм с такива неприятни хемороиди и с толкова мазила вече пробвах че ако това ще помогне да ми минат ще си пъхна и кол вътре. Twisted Evil  Mr. Green

Съжалявам за загубата ти. Ще съм щастлива ако с тази тема поне малко те отвлека от тъгата ти.

# 17
  • София
  • Мнения: 39 673
Марти според мен нема стане, ама ако си навитак, нема ти спираме мераците Simple Smile

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...От раждането насам съм с такива неприятни хемороиди и с толкова мазила вече пробвах че ако това ще помогне да ми минат ще си пъхна и кол вътре...

разбирам те напълно, обаче...
Аз друго си мисля, че ще помогне, а то е ако отвора не се ползва никога  Crazy

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Марти според мен нема стане, ама ако си навитак, нема ти спираме мераците Simple Smile

Точно за този вид секс не съм много навитак, просто си търся нетрадиционна медицина Mr. Green

# 20
  • Мнения: 102

 е как ще има?! ако ги гепнат хемороидите обръщат пак резбата...явно се стават за за тая работа Joy Joy Joy
[/quote]
 Joy Joy Joy Joy
martisun а дали си пробвала да се мажеш с Антифлегмин?

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
martisun а дали си пробвала да се мажеш с Антифлегмин?

за нея не знам, но аз да. За жалост ми действаше само 1м. и вече спря Tired

# 22
  • Мнения: 2 177
Със сигурност няма да помогне аналния секс.Хемороидите представляват разширени вени и се премахват само оперативно.Друг е въпроса,че после пак излизат и е напразна интервенцията. Аз съм чувала,че при жени с хемороиди се прави секцио,щото при напъването излизат още повече. Tired

# 23
  • София
  • Мнения: 39 673
Джини значи ли, че 2рото трябва да го раждам секцио?

# 24
  • Мнения: 2 177
Джини значи ли, че 2рото трябва да го раждам секцио?
Така съм чувала,въпрос на личен избор все пак. Доста жени казват,че са им излезли след раждане,а аз на какъвто хал съм без да съм раждала още, знам че ще предпочита секцио /а и заради астегматизма/.Не ми се ходи после постоянно с превръзки и да мисля дали няма да се е пукнал и да кърви,дали не съм оцапана и т.н. /сори за гнусното описание/

# 25
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574


martisun а дали си пробвала да се мажеш с Антифлегмин?

Това ми звучи като нещо за флегматици Laughing А аз съм точно това в момента. Не, не съм пробвала.

Със сигурност няма да помогне аналния секс.Хемороидите представляват разширени вени и се премахват само оперативно.Друг е въпроса,че после пак излизат и е напразна интервенцията. Аз съм чувала,че при жени с хемороиди се прави секцио,щото при напъването излизат още повече. Tired

Ами аз първото го родих нормално а второто секцио и въпреки това след второто раждане имам повече проблеми. А ражданията са ми доста отдалечени едно от друго така че не може да е нещо останало от първото и да се е задълбочило.

# 26
  • Мнения: 764
Направо ме разбихте с тази тема,умрях от смях.М/у другото останало ми е в главата отнякъде,че аналния секс помага ....ама не съм сигурна.

# 27
  • Мнения: 102
Шани, от доста хора знам, а и на това се надявам, че Антифлегмина действа, но трябва да се използва системно ( всеки ден) дълго време. Аз се мажа вече 10 мес. с него - да не дърпам дявола за опашката, но до сега от раждането не са се възпалявали. Иначе гадовете са си още там, но не са болезнени.
martisun   пробвай, няма да стане по-зле със сигурност! Това лекарство можеш да си го купиш само от ветеринарна аптека, защото всъщност е против мастит при кравите  Mr. Green И имай предвид, че то не обезболява като другите мазила за хемороиди - те имат в повчето случаи лидокаин, та ако в момента си в криза  първо я потуши и тогава почни с това.

# 28
  • Мнения: 1 680
Не е смешно ама хи-хи-хи

# 29
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Направо ме разбихте с тази тема,умрях от смях.М/у другото останало ми е в главата отнякъде,че аналния секс помага ....ама не съм сигурна.

Еееее най-после да се намери един дето да ми подкрепи тезата smile3501

Мишиь аз и без това търся сега ветеринарна аптека да си купя някакво мазило за коса, което препоръчват в красива мама, ще си взема и това за хемороидите.
Само да не замуча накрая от толкова кравешки мазила Mr. Green

# 30
  • София
  • Мнения: 39 673
Само да не замуча накрая от толкова кравешки мазила Mr. Green
Не се знае, знае ли се Simple Smile
Аз преди ползвах Проктогивенол, май се казваше, после пих някакви билкови на Тошков. Наскоро пак пристъпих с трепет към заветната тубичка.
Мен ме боли кат мажа... като ли да пусна някой отзад  Joy

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Шани, от доста хора знам, а и на това се надявам, че Антифлегмина действа, но трябва да се използва системно ( всеки ден) дълго време. Аз се мажа вече 10 мес. с него - да не дърпам дявола за опашката, но до сега от раждането не са се възпалявали. Иначе гадовете са си още там, но не са болезнени...

ами аз мазах, мазах и като спря да ми действа, спрях да се мажа  Tired А и когато не ме болят - пак не мажа, а явно трЕбе Thinking

# 32
  • Мнения: 1 410
Аз имах доста болезнени хемороиди след раждането и мазах с какво ли не. Накрая някой ми каза три пъти на ден по една чаена лъжичка (равна) настъргано индииско орехче и след него виднага чаша студено прясно мляко. След три дни ми минаха. Незная дали е било от това, но един месец с нищо не можах да ги махна и бях спряла вече всичко останало. Пробвай, нищо не ти коства.

Пък после и анален секс ще можеш спокойно да си практикуваш за профилактика. Wink

# 33
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз имах доста болезнени хемороиди след раждането и мазах с какво ли не. Накрая някой ми каза три пъти на ден по една чаена лъжичка (равна) настъргано индииско орехче и след него виднага чаша студено прясно мляко. След три дни ми минаха. Незная дали е било от това, но един месец с нищо не можах да ги махна и бях спряла вече всичко останало. Пробвай, нищо не ти коства.

Пък после и анален секс ще можеш спокойно да си практикуваш за профилактика. Wink

Ми с тази рецепта така и ще стане Mr. Green Не знам дали си чувала че индииското орехче е голям афродизиак Laughing

# 34
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
А я да питам още нещо. как разбирате дали имате вътрешни хемороиди? Аз отвън ги напипвам ама вътрешните.....

# 35
  • София
  • Мнения: 39 673
Марти брат ми беше с вътрешни. Не знам болка дали има, сигурно има. Но много често има кървави следи в изпражненията.
Мама се беше притеснила преди време. Води брат ми на какви ли не изследвания. И накрая май му навряха маркуча.

# 36
  • Мнения: 2 177
На мен много ми помогна едно мазило "Пайлекс".Май е на билкова основа и е много ментово-свива ги бързо-бързо. Само то ме оправи преди години,когато ревях от болка и не можех да си седна на д-то. Страшна хигиена му е майката-след ходене по нужда ЗАДЪЛЖИТЕЛНО измиване.Иначе се възпаляват страшно! Хванах им цаката, ама сега с лютите чушки дето си хапвам постоянно не можем да се разберем. Thinking

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Същото кат' на АнМари-то.
И брат ми е с вътрешни, но не го болят. Обаче всичко се разбра след ректоскопията (само 60см.  Flutter)

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
То на едно девойче нали приятеля и казал, че аналния секс лекувал хемороиди и тя милата се чудеше, ама то момчето добре е измислио чисто здравословната страна на нещата  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 255
Martisun, аз с закъснение ... по статията за йогите. Те вероятно бъркат с един пръст (по-тъничък е) и стигат само на 5-7 см. навътре.  Освен това прочистване се прави с изхвърляне на л..на, не с прибирането им навътре. 
Иначе от хемороиди не разбирам нищо.. само малко от йога Simple Smile

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...Иначе от хемороиди не разбирам нищо...

ми що се изказваш по темата, тогаз?  Thinking

# 41
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
...Иначе от хемороиди не разбирам нищо...

ми що се изказваш по темата, тогаз?  Thinking

Вероятно заради пръста и задника Mr. Green

# 42
  • Варна
  • Мнения: 567
На мен ми помагаше  Detralex, това са таблетки,в началото се пият две таблетки по 3 пъти на ден, общо 6 за деня, след като премине кризата, дозата се намалява. А се мажех и Ultraprokt i Proktoglyvenol.  В крайна сметка се оперирах, след това съм нямала проблеми, но май ще ми се наложи секцио. 

# 43
  • Мнения: 660
Освен това не се ли пречиства по този начин червото защото изпразването действа като клизма и по този начин не се задържат мръсотии там

Ама, Съкровище, ква клизма, кви 5 лева - ти ако си уважаваш партньора, няма да го пуснеш там без презерватив, щото Ешерихия-баланитът е една от най-мизерните екстри, с които би могъл да се сдобие...Ти не гледай арабите, те затуй ходят обрязани... hahaha

# 44
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Освен това не се ли пречиства по този начин червото защото изпразването действа като клизма и по този начин не се задържат мръсотии там

Ама, Съкровище, ква клизма, кви 5 лева - ти ако си уважаваш партньора, няма да го пуснеш там без презерватив, щото Ешерихия-баланитът е една от най-мизерните екстри, с които би могъл да се сдобие...Ти не гледай арабите, те затуй ходят обрязани... hahaha

Аз там засега изобщо не го пускам Naughty. Проучвам въпроса по принцип Crazy

# 45
Дали провокира появата им или спомага за изчезването им?
 
ако не ги дразниш от секса го прави,но ако ги дразниш после ще е болезнено.а да ги лекува едва ли. newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 39 673
Не виждам как аналния секс няма да дразни хемероидите. Няма да ги дразни ако ги няма Simple Smile

# 47
  • Мнения: 7 186
То на едно девойче нали приятеля и казал, че аналния секс лекувал хемороиди и тя милата се чудеше, ама то момчето добре е измислио чисто здравословната страна на нещата  Mr. Green

Хехех, верно че такова "лечение" само мъж може да го измисли. Mr. Green

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...В крайна сметка се оперирах, след това съм нямала проблеми,...

 Sick не е ли много гадно и унизително...  newsm78 Аз изпитвам ужас, само като си помисля, обаче май това е най-правилното лечение... (от друга страна, нали рецидивират Close)
Би ли споделила подробности, ако тук не искаш, дай на ЛС.
Но може на мартисън да й стане любопитно "това средство" за освобождаване от гадните хемороиди!

# 49
  • Мнения: 7 640
На мен много ми помогна едно мазило "Пайлекс".Май е на билкова основа и е много ментово-свива ги бързо-бързо. Само то ме оправи преди години,когато ревях от болка и не можех да си седна на д-то. Страшна хигиена му е майката-след ходене по нужда ЗАДЪЛЖИТЕЛНО измиване.Иначе се възпаляват страшно! Хванах им цаката, ама сега с лютите чушки дето си хапвам постоянно не можем да се разберем. Thinking
подкрепям, има и таблетки- страхотни са, казват препатили.

# 50
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
На мен много ми помогна едно мазило "Пайлекс".Май е на билкова основа и е много ментово-свива ги бързо-бързо. Само то ме оправи преди години,когато ревях от болка и не можех да си седна на д-то. Страшна хигиена му е майката-след ходене по нужда ЗАДЪЛЖИТЕЛНО измиване.Иначе се възпаляват страшно! Хванах им цаката, ама сега с лютите чушки дето си хапвам постоянно не можем да се разберем. Thinking
подкрепям, има и таблетки- страхотни са, казват препатили.

И откъде да си купя тези чудеса?

# 51
  • Мнения: 7 640
продукти на Хималая дръгс са, има ги във всички аптеки. Цената е около 3-5 лв.
А таблетките са много ефективни при разширени вени. Пробвайь, поне нямат противопоказания, не са скъпи и не се пълнее от тях.

# 52
  • Мнения: 1 866
Не мен ми помогна хомеопатията. Но в моя случай имаше само вътрешни и не беше още станал много тежък случая.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Вий направо ме утепАхте...
Ей сега ке падна...
От смях...
Туп...!
smile3532

Общи условия

Активация на акаунт