Секс с външен хемороид ?

  • 4 871
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 350
Здравейте !
След раждането се сдобих с хемороиди. Мазах с какво ли не ,но не се махнаха . Външни са . Едното мисля дори ,че е фисура . Проблемът е ,че самата кожа е разтегната в предния и задния край . Дори когато са в покой не се прибира .Нямам болка и кръв . Но след изхождане се надува . При секс и възбуда -също Sad много искам да опитам анален секс , не говоря за системност ,защото не знам дали въобще е добра идея да го правя , но някой правил ли е секс с подобен проблем ? Страх ме е да не се задълбочи проблема . Проктолог ми каза въобще и да не си помислям за операция щом нямам болка и т . Н . Но аз съм млад човек и ми създава комплекс пред мъжа ми и самата мен.

# 1
  • Мнения: 13 552
Кажи, ама честно. Искаш да правиш анален секс и те интересува дали ще се влоши положението?

# 2
  • Мнения: 350
Просто ,малко ме е яд ,че няма да го направя никога хах .... Логично ,ако мисля ,знам отговора .не ми е на живот и смърт ,но наистина винаги съм искала да опитам дори за малко , а и като знам ,че лишавам и мъжа ми от това удоволствие ми е много гадно ... и просто напоследък си мисля ще направя ли беля ,ако опитаме ,макар не продължително ,но като знам ,че при възбуда директно се пълнят с кръв ,дори през другото време нищо да ми няма ,се отказвам ...

# 3
  • Мнения: 19 028
Ами, прави, щом ти се прави. Най-много да ти се влоши, да те заболи и да трябва да те оперират. Те, лекарите, всичко са виждали. Няма да си първата ентусиастка.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 255
Проба грешка 😁 Аз имам подобни оплаквания, но с вътрешни и то рядко. Това не ме спира за другото... Но, ако те боли - недей! Защо не отидеш на лекар и не го махнеш?

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Единственото ти спасение е много лубрикант и опитен мъж. Ако едното липсва, няма да е удоволствие. Щом при изхождане нямаш никакъв проблем, сигурно е само хемороидална тъкан, която почти всяка раждала жена, а и не само, има. Хигиена и нещо за мазане след секса ще свършат работаа. Успех в начинанието!

# 6
  • Мнения: 672
Винаги искала да пробва, пък чак след раждането и хемороида ще се решава на начинанието...

# 7
  • Мнения: 379
Винаги искала да пробва, пък чак след раждането и хемороида ще се решава на начинанието...

Може би имат годишнина и това ще е специален подарък Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 8
  • Мнения: 707
Пробвай, може пък да се оправи. От лекар съм чувала, че няма нито един гей с хемороиди и (цитирам): "По утъпкан път трева не никне"

# 9
  • Мнения: 350
Xaxaxa
Благодаря за коментарите . Simple Smile
Понеже един от тях много ме разсмя ,искам да кажа ,че имам чувство за естетика и няма да се изложа с нещо противно за очите .Спазвам лична хигиена , но тази тъкан ,дори не знам как да го обясня, не се прибира напълно и е като стафида(там където са били хемороидите е по разтегната кожата,при последващото свиване не е напълно прибрана)Не Кървя ,не боли ,пак се повтарям , но наистина не знам дали няма да започне след това . Просто информативно попитах ,за да знам има ли някой с подобен опит ,ако реша да го направя ,но си ми е е страх . Преди бременността ми ,аз съм нямала друг сексуален партньор и връзката ми преди забременяването е била лишена от този вид удовоствие . Винаги съм мислела ,че за  има време . Не съм бързала да опитам от всичко . Но ето ,че когато се чувствам готова няма и да мога. Благодаря все пак . Това е то недостатъка ,при някои ,от нормални раждания . Това за годишнината беше смешно.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 255
Давай смело, щом имаш желание, ще стане.

# 11
  • Мнения: 13 552
Ще стане, ама после ще я боли яко.

# 12
  • Мнения: 12 798
Попаднах преди време на обява в някакъв форум, от мъж с хемороиди, които си търсеше приятел за "масаж", защото му казали, че много помагал "масажът".
Не знам да ли си е намерил, горкият, ама ето, хората даже по такъв начин се лекуват. Wink

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Хемороидите се стягат със специални пръстенчета,без операция,без болка(според рекламата),без упойка и болничен престой.
За другото-много лубрикант,малко си поиграйте с пръсти...Опитен мъж трябва за да.
На някои хора им харесва,на някои не.
Мъжът няма да е лишен кой знае колко,но
...
Аз лично анален секс не правя,имам възпалително автоимунно чревно заболяване.
Който толкова примира-да си намира любовница,любовник...
Ама честно,прави се много внимателно и в никакъв случай рязко,че...е ужас.

# 14
  • Мнения: 121
Според мен това, което имате не са външни хемороиди, а хемородиални кожички. Обаче щом има такива кожички, най-вероятно имате вътрешни хемороиди и не съм сигурна дали те няма да създадат болка и дискомфорт в някакъв момент. Аз също имам това, което описвате външно и 4 големи вътрешни хемороида, вече два, защото премахнах половината😅 с така нареченото банд легиране или по-точно връзване в основата с пръстен, което разбира се направих при хирург проктолог. Моят съвет е да отидете на проктолог и да ви прегледа и вътрешно преди да се решите на забавления.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт