Секс с външен хемороид ?

  • 4 958
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 390
Според мен това, което имате не са външни хемороиди, а хемородиални кожички. Обаче щом има такива кожички, най-вероятно имате вътрешни хемороиди и не съм сигурна дали те няма да създадат болка и дискомфорт в някакъв момент. Аз също имам това, което описвате външно и 4 големи вътрешни хемороида, вече два, защото премахнах половината😅 с така нареченото банд легиране или по-точно връзване в основата с пръстен, което разбира се направих при хирург проктолог. Моят съвет е да отидете на проктолог и да ви прегледа и вътрешно преди да се решите на забавления.Simple Smile

Ами нали тези кожички,които висят като стафиди от ануса са спихналите външни хемороиди ,които като се възпалят и надуят стават като череши?

Там няма оправия,трябва рязане и много бавно и трудно зарастват,нямат общо с вътрешните обаче и не е задължително да има такива .

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
Според рекламата и тях лекуват,тези външните...

# 17
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 390
Според рекламата и тях лекуват,тези външните...

Да се свият и да останат  под формата на виснали стафиди -ОК,но да изчезнат от мазила-къде ще отиде тая кожа-в ануса обратно ли да влезе? Абсурд! Ножа или там стягания с ластици -да изсъхнат и паднат ,незнам  и аз ..

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 12 814
Аз не говоря за мазилата,а за стягане с ластици.
Мазилата е ясно,че не могат да премахнат проблема.
Аз пия Флебодия/Детралекс при кризи,временно помагат...

# 19
  • Мнения: 121
Според мен това, което имате не са външни хемороиди, а хемородиални кожички. Обаче щом има такива кожички, най-вероятно имате вътрешни хемороиди и не съм сигурна дали те няма да създадат болка и дискомфорт в някакъв момент. Аз също имам това, което описвате външно и 4 големи вътрешни хемороида, вече два, защото премахнах половината😅 с така нареченото банд легиране или по-точно връзване в основата с пръстен, което разбира се направих при хирург проктолог. Моят съвет е да отидете на проктолог и да ви прегледа и вътрешно преди да се решите на забавления.Simple Smile

Ами нали тези кожички,които висят като стафиди от ануса са спихналите външни хемороиди ,които като се възпалят и надуят стават като череши?

Там няма оправия,трябва рязане и много бавно и трудно зарастват,нямат общо с вътрешните обаче и не е задължително да има такива .

Моите кожички не са хемороиди, а са в следствие на вътрешните- нещо като разтегната кожа. Може и при дамата да е същото, но това трябва да го каже специалист в тази област след преглед. Иначе относно премахването на всичко, което е извън ануса си е само хирургически. То реално ако е само кожа не е здравословен проблем, но мен лично ме дразни чисто физически, че е там😀.

Общи условия

Активация на акаунт