Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 920
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 960
  • София
  • Мнения: 461
От мъжките дънкови гащи имаше ли изобщо? Пращах моя мъж да търси в Добрич нищо не е останало.
А на дамските дълги панталони каква точно е материята?
Имаше, но много бързо се разграбиха, а синът ми днес се сети да пита, дали в близкия до нас Лидъл има. Имаше. Е! днес няма.

Да имате инфо някъде да да се намират? За София питам.
Още вчера са ги махнали от сайта като предложение, което означава, че едва ли е останало нещо. Предполагам, че в понеделник са ги разграбили рано сутрин. Има вариант някой да върне закупена стока.

# 961
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Здравейте , в английския Лидъл от другата седмица ще има този Акти фрайър ,
дали някой случайно го има , и ако да - отзиви моля
https://www.lidl.co.uk/en/Non-Food-Offers.htm?articleId=4075
 

Това нещо не съм сигурна дали към момента е пускано в БГ за продажба.

Мерси все пак , ако успея да го докопам ще взема Simple Smile

# 962
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Зехтин за готвене да сте виждали по вашите магазини? В нашия трета седмица няма, вече се чудя дали не са го спряли. А беше толкова хубав ...

От щорите за кола аз не съм доволна. Купих миналата година, все се отлепят и падат. И стъкла мих и плюнчих, все си падат. Накрая ги изхвърлих, че ме дразнеха.

# 963
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 270
На мен кашкавала на Блуедино от 750 гр ми харесва много и благодаря на хората които го препоръчаха Simple Smile

# 964
  • Мнения: 3 199
Детските клинчета от утре според вас дълги ли са или 3/4?

# 965
  • София
  • Мнения: 2 630
Здравейте, някой може ли да даде мнение за плажните палатки? Здрави ли са, предпазват ли достатъчно от слънцето...? Чудя се дали да не взема за детето за плажа, но ми се иска да не се изпържи вътре, докато спи.

# 966
  • София
  • Мнения: 6 071
Детските клинчета от утре според вас дълги ли са или 3/4?
Къси са.

# 967
  • Мнения: 68 795
Голди, пробва ли да панираш кашкавала по метода завит в кора за баница? Ако проблемът е в разтичането де Rolling Eyes
Не, не, аз изобщо не съм пробвала да го правя каквото и да било. Просто не ни хареса на вкус и се чудех дали става за паниране, че да го пробутам Mr. Green

Пращам ти адреса си. Не се мъчи с кашкавалчето. Прати ми го... Mr. Green
Милинкото...тъй отритнато. Rolling Eyes

# 968
  • Мнения: 46
Здравейте! Препоръчайте ми хубаво червено вино от постоянния асортимент.

# 969
  • Мнения: 2 262
Здравейте, в някой от Лидълите на Черни връх или Тодор Каблешков дали изкарват утрешните неща тази вечер? И да могат да се купят естествено? Че утре май  няма да успеем да се доредим до детските дрешки.

Последна редакция: ср, 28 юни 2017, 18:46 от vaychka

# 970
  • Русе
  • Мнения: 8 802
Здравейте! Препоръчайте ми хубаво червено вино от постоянния асортимент.
Виждала съм вината на Мезек и Черга там. Препоръчвам ги горещо.

# 971
  • Мнения: 7 848
От мъжките дънкови гащи имаше ли изобщо? Пращах моя мъж да търси в Добрич нищо не е останало.
А на дамските дълги панталони каква точно е материята?
Имаше, но много бързо се разграбиха, а синът ми днес се сети да пита, дали в близкия до нас Лидъл има. Имаше. Е! днес няма.

Да имате инфо някъде да да се намират? За София питам.
Още вчера са ги махнали от сайта като предложение, което означава, че едва ли е останало нещо. Предполагам, че в понеделник са ги разграбили рано сутрин. Има вариант някой да върне закупена стока.

Да,  снощи е нямало в Ринг мол, и в Дружба, където , казват се задържала по- дълго време стока.
Има същите LC Waikiki. Да си купува от там, има телефони в крайна сметка... ooooh! Голям мъж да се оправя. Благодаря KristalHug

# 972
  • shumen
  • Мнения: 18 102
При нас също днеска е нямало мъжки панталони.

# 973
  • Мнения: 46
Здравейте! Препоръчайте ми хубаво червено вино от постоянния асортимент.
Виждала съм вината на Мезек и Черга там. Препоръчвам ги горещо.
Благодаря, утре ще купя да ги пробвам.

# 974
  • София
  • Мнения: 14 728
За другата седмица - детски дрехи с миньоните, американска седмица и мъжки и дамски ризи, бермуди.

Общи условия

Активация на акаунт