Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари 6

  • 184 053
  • 728
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 11 737
Много вкусно при всички. Надникнах за идеи за готвене.
Аз само дробчетата си май не съм показвала.
Пилешки дробчета с домати, моцарела и кашкавал

# 151
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 499
 Печени пиперки със сирене и маслинов хляб

 Патешко конфи(снимката е стара,защото изядоха новата продукция,докато заснема)

 Торта Павлова

# 152
# 153
  • Мнения: 444
Хора какво готвите в тези жеги,ужас все немога да го измисля newsm78 newsm78 newsm78

# 154
  • София
  • Мнения: 15 463
Хора какво готвите в тези жеги,ужас все немога да го измисля newsm78 newsm78 newsm78
Разгледай темата, нали е за това, да дава идеи. PeaceВиж и в другата, кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес.

# 155
  • София-Младост
  • Мнения: 23 347
Хора какво готвите в тези жеги,ужас все немога да го измисля newsm78 newsm78 newsm78
Ако трябва да съм честна купувам от топъл щанд по нещо месно. Иначе салата във всякакви варианти, като и довабиш сирене или моцарела аз лично се наяждам. Пека тиквички във фурната, че има много домашни. Таратор, някакви разядки...с препечена филийка и ми е екстра.

# 156
  • София
  • Мнения: 11 704
Ами... почти нищо, но от утре съм в кухнята отново, Марчев се прибира,  на сандвичи няма  да стане.  Ще съм направо във фурната. Mr. Green

# 157
  • Мнения: 444
Вчера докато умувах се прибрах и отваряйки хладилника се почна направих :мусака,таратор за пиене,бързи спагети и ориз със зеленчуци,а и бисквитена торта спретнах.Та днес почивка няма да пускам печката след работа на филмов маратон. Mr. Green

# 158
  • Мнения: 1 265
Вчера докато умувах се прибрах и отваряйки хладилника се почна направих :мусака,таратор за пиене,бързи спагети и ориз със зеленчуци,а и бисквитена торта спретнах.Та днес почивка няма да пускам печката след работа на филмов маратон. Mr. Green

Kristalin - добре дошла във темата  bouquet; пусни и снимчици - да ти се радваме. Grinning Shocked

# 159
  • Мнения: 14 078
Шоколадово кремче с малини.



# 160
# 161
  • Norge
  • Мнения: 2 311
                           

 ще ме накарате и аз да си купя машинка за паста; моя син я обожава и....все ме пита защо и аз не правя. Но казвате, че цялата кухня се обрашнява -.......


Eй, СЕМ-че  Hug Изобщо не го мислѝ, ами купувай машинка, та да зарадваше сина.
Брашното за паста съвсем не цапа по същия начин както бялото (брашно).
Не знам обаче дали го има навсякъде.


 Hug

# 162
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Здравейте,  bouquet
Отдавна не съм се разписвала,  Flutter



И злощастната ми карамелена "Павлова" , която как ли не й баех, но не стана така, както трябваше. Но е вкусна.

Скрит текст:

# 163
  • Мнения: 9 108
Juls14,  нещо с Т* си я объркала, но важното е, че е била вкусна Simple Smile Като отминат жегите - поправка.

Орзо (критараки) с пилешко и тиквички  при нас за вечеря http://pep-4o.blogspot.bg/2017/06/blog-post_30.html



и шкембе чорба  на обяд  Grinning който  е на жега, да му мисли. Аз утре, те днес - ще.

# 164
  • София
  • Мнения: 11 704
.................................

И злощастната ми карамелена "Павлова" , която как ли не й баех, но не стана така, както трябваше. Но е вкусна.
............................
Фурната , там са проблемите. Добавих отговор в "Бързи кулинарни въпроси..." прочети и ще разбереш как ги изпекох най-накрая, по моя си начин.

Общи условия

Активация на акаунт