Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 281
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 1 530
  • Мнения: 14 654
Тая болест с истеричното четене на етикети на храни и козметика я преболедувах вече, смятам без усложнения. Много по-приятно живея без да задълбавам толкова във вредните съставки, но наистина имах период на леко мръдване, когато много внимавах какво купувам.

# 1 531
  • Мнения: 19 104

Днес ще търся изчистен крем против слънце, защото пуснаха голяма статия с вредните (причиняващи кожни реакции) слънце-защитни кремове) и изхвърлих де що имах у дома.



Ако са ти били останали от миналата година, и без това е трябвало да ги хвърлиш, а не да ги пазиш, дори и да са били много качествени.

# 1 532
  • Мнения: X

Днес ще търся изчистен крем против слънце, защото пуснаха голяма статия с вредните (причиняващи кожни реакции) слънце-защитни кремове) и изхвърлих де що имах у дома.



Ако са ти били останали от миналата година, и без това е трябвало да ги хвърлиш, а не да ги пазиш, дори и да са били много качествени.
Това е ясно. Тези бяха купени нови преди месец и половина.

Янечек, и аз не чета чак толкова прецизно какви са съставките на всичко (доста през просото даже си карам), но съм абонирана за страници и журнали за детска грижа и здраве и там най-новите изследвания се публикуват и оттам разбирам за изтеглени продукти като заразаното брашно, кремовете предизвикващи кожни реакции, серията с Нюрофен изтеглена от пазара и т.н.

Последна редакция: сб, 24 юни 2017, 20:40 от Анонимен

# 1 533
  • София
  • Мнения: 12 250
Тая болест с истеричното четене на етикети на храни и козметика я преболедувах вече, смятам без усложнения. Много по-приятно живея без да задълбавам толкова във вредните съставки, но наистина имах период на леко мръдване, когато много внимавах какво купувам.
А, изобщо нямам това предвид. Просто има по-качествени, т.е. по-добри за здравето продукти, включително дрехи. Не говоря за био. Просто е едно якето да има индекс 15 за непромокаемост и топлина, друго е да няма никакъв индекс за нищо и при две снежинки да си премръзнал и мокър. Същото е за зимните обувки, а и за летните дрехи, които могат да са достатъчно плътни и с УВ защита или без.
А има и нещо друго като опция. По-качествените дрехи са по-здрави и ако имаш сушилня можеш да имаш малко по-качествени, по-практично е. Изобщо не говоря за някакви популярни марки тук, които и за 100 лв след две пранета изглеждат като носени от трима по-големи братя.

Ама това не е необходимо. Просто ако го правиш за себе си и стандарта ти го позволява, не виждам логика децата да се обличат по-зле. Не говорим да им се купуват костюми Ив Сен Лоран, просто адекватни на същите дрехи за възрастните в семейството. Това по повод поста на кукумицинка. Иначе тези въпроси не ме занимават, имам си навици и пазаруването ми е безумна досада, затова не разсъждавам много.

# 1 534
  • Мнения: X
..Иначе тези въпроси не ме занимават, имам си навици и пазаруването ми е безумна досада, затова не разсъждавам много.
+1
И затова се дразня когато трябва да се замислям и да се вторачвам и в това. Пусти учени, сън не спят да изнамират нови вредности! Толкова мразя шопинга, че или го избягвам до последно (като сега) или си поръчвам всичко онлайн   Simple Smile

# 1 535
  • Мнения: 7 519
Глупости, Куку. Отпуските са 4, 5 седмици. Има достатъчно и за малки и за големи.
Моята е 7 WinkMr. Green

# 1 536
  • София
  • Мнения: 2 995
Аз говоря за масовите, разбира се. Но поздравления Simple Smile

# 1 537
  • Мнения: 2 016
Слънчасали ли сте днес?
Аз в крайна сметка взех и се престраших с какаово масло да се пека, резултата ме учуди, доста почернях.
Не ходихме на басейн обаче, с две дружки си спретнахме градинско парти.
Ремонтирам една къща наблизо до София, има голям двор, макар и все още неоправен. То и вътре има доста за работа, но поне банята и две стаи са почти готови.
Аватарчето ми е оттам, от днес. С нови VS гащи  Mr. Green

# 1 538
  • Мнения: 2 099
Пак се домъкнаха кифлата и мъжа й.Много ми е тъпо.Те са единствените българи и защо се лепнаха за нас.Досадно е.Тоя лак от къде ми бил,издръжлив ли е,а роклята била разкошна.Бля бля, какво съм тренирала,с треньор ли работя,все по толкова ли ям,щото съм била много слаба,пък съм ядяла доста.От кога се гмуркам,всеки ден ли ще плувам,тя не можела.Честно ,дразни ме,пък ми е съвестно да я отрежа.Изглежда глуповата,ама не е злобна и не ми се ще да я сдъвча.Честити гащи Ша,секси си с тях.Мирише ли гадно какаовото масло?Аз след два плажа и съм като от махалата.Голямото дете и то,малкото и мъжа ми са бели и стават червени,после се белят😚

Последна редакция: сб, 24 юни 2017, 21:35 от Рибозом

# 1 539
  • Мнения: 30 802
О, минали сте на козметика. Децата ми са лесни- един крем за подсичане, едно измивно средство на Хипп. Имат хубава кожа- това е. Слънцезащита в града не използвам- дрехи, сянка и малко излагане на слънце, защото все пак е полезно донякъде.

Между другото, и най-скъпите, и по-евтините шампоани общо взето имат еднакви основни съставки. Разликата е в силиконите, но на практика всички са със силикони.

А при мен най-ефективното козметично средство също е много евтино. Доста жени вече са го усетили- няма смисъл да дадеш 100 лева за надежда в кутийка, която на практика няма активно вещество. А има само едно активно вещество, което доказано и значително подобрява структурата на кожата. За нещастие е забранено в повечето страни, защото ако го открият хората, никой няма да купува надежда в кутийка за 100 лева.

# 1 540
  • Мнения: 19 104

Аватарчето ми е оттам, от днес. С нови VS гащи  Mr. Green

E, хубаво, харесваш ли се наистина, или си слънчасала?

Аз се стресирах леко от снимката. Имам чувството, че всеки момент ще набиеш някого.

# 1 541
  • Мнения: 2 016
Ами да, ше те  напляскам  Laughing
Да, разбира се. А ти харесваш ли се, защо постоянно мериш и гледаш другите жени?

# 1 542
  • Мнения: 2 099
Куку,на мен ми харесва Ша.Намирам я за стегната и секси.Надежди в кутии никога не съм купувала.Просто се чудя на хората,че не остаряват с достойнство ,ами се правят на гротески.На 50 с 5 години по млад като изглеждаш,та голяма файда!

# 1 543
  • Мнения: 19 104
Ами да, ше те  напляскам  Laughing
Да, разбира се. А ти харесваш ли се, защо постоянно мериш и гледаш другите жени?

Харесвам се, да, макар и не безкрайно. Ако изглеждах така, щеше да е по-малко самохаресването ми и хич нямаше да смея да показвам подобни снимки.

# 1 544
  • Мнения: 2 016
Ти имаш много прецакала представа, убеждавам се. Човек е такъв, какъвто е, тук само модели ли трябва да се показват? Какво значи не бих показвала такива снимки, ми те другите да се застрелят по твоята логика.
Я  слез на земята Wink

Общи условия

Активация на акаунт