Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 201
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Мнения: 7 519
Нищо и няма на Ша! Знаеш ли колко жени биха убили за да имат нейната фигура? Simple Smile
Обаче стойкат наистина е плашеща, липсва и само камшика и кожените дрехи Simple Smile.

# 1 546
  • Мнения: 2 323
Ами да, ше те  напляскам  Laughing
Да, разбира се. А ти харесваш ли се, защо постоянно мериш и гледаш другите жени?

Харесвам се, да, макар и не безкрайно. Ако изглеждах така, щеше да е по-малко самохаресването ми и хич нямаше да смея да показвам подобни снимки.

Какво имаш предвид?

# 1 547
  • Мнения: 4 188
Коя е безценната съставка - цинк ли, че ми се межделее нещо от химията newsm78. Ша, и аз съм бил модел на млади години. Днес тъй слънчасах на наше село, че се изплющях насред басейна, бетер от бай ти Ганя, хохохх
http://media.snimka.bg/s1/5929/038101494.jpg?r=0

# 1 548
  • Мнения: 2 016
Това Велинград ли е?
Айде потрисай се, куку, там каквото ще се потрисаш. Mr. Green

# 1 549
  • Мнения: X
Ша, честити ти нови гащи  Laughing, но моля те не рекламирай кокосовото масло като добро за плаж. Слънце-защитните му свойства са ниски и води до изгаряне на кожата  Stop

Наизвадих си куфарите и сега ще оправям багажи и ще резервирам колко куфара ще ни трябват, защото в събота рано сутрин другата седмица потегляме.

В какво си носите багажите ако летите?

Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 17:16 от Анонимен

# 1 550
  • Мнения: 19 075
Ти имаш много прецакала представа, убеждавам се. Човек е такъв, какъвто е, тук само модели ли трябва да се показват? Какво значи не бих показвала такива снимки, ми те другите да се застрелят по твоята логика.
Я  слез на земята Wink


Ами да, ако ще снимаш само тяло до стена, трябва има някаква естетика, моделско излъчване. Цветна сигурно е още по-плащеша снимката. Поне да имаше някакъв друг фокус снимката, нещо да разсейва - я пейзажче, я водичка, я надуваемо конче, чашка с нещо...

# 1 551
  • Мнения: 2 016
Ми де да знам, виж.
Скрит текст:
Махнах ф-то да не те плаши  Wink

# 1 552
  • Мнения: 14 654
Не мога да преценя парцаливо ли е облечена Ша или такъв е моделът на бюстието... Пнеже си говорехме за парцаливо облечени деца преди малко, та затова повдигам въпроса.
Дете с парцалива дрешка изглежда жално, но за блондинка с изпокъсани дрешки не може да се каже точно същото.

# 1 553
  • Мнения: 30 802
За малки и цапащи се деца наистина взимам друга категория дрехи- наливни от Лидл, разни серийни производства, на промоция, абе да не ме е жал, да не иска гладене и да се пере на висока температура. Имам си и цял набор от ужасяващи, вече прецакани дрешки, които се носят само на вилата, защото пък там въргалянето е още по-голямо.

А другата крайност е въргаляне в пясъчника, но задължително с чисто нов Адидас и Бенетон.

# 1 554
  • Мнения: X
Купувам всякакви дрехи на детето, но ние не сме маниаци на дрехи и марки.

Гледам да е удобно, от добра материя за сезoна и да е приятно и свързващо се с гаредороба до момента.

Пера и ако не излезе петното го изхвърлям и дотам.


Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 18:48 от Анонимен

# 1 555
  • Мнения: 14 654
Аз пък не си спомням да съм се борила с петна по дрехите, хем моите са момчета. Чак такова цапане, че да не се изпере в пералнята, никога не е било.

# 1 556
  • Мнения: 30 802
А, има с какво да се изцапа, плодове най-вече. И пюретата са кошмарни. На вилата се отъркаля върху нападали плодове и унищожи блузата- няма изпиране.

Има хубави, но претенциозни дрехи, които не могат да се перат често- тях ги взимам след определена възраст.

За обувките държа много на качество, но дрехите са наистина максимално наливни до 3-4 годинки.

# 1 557
  • Мнения: X
Янечек, много е находчива Simple Smile Но аз купувам предимно светли дрехи в светло синьо, бяло, кремаво, сиво, светло лилаво, слонова кост, жълто, зелено, червено и морско синьо. Та петната си личат.
Особено от плодове, сос от домати, сок, трева и някои типове бои.

Иначе дрехите й са доста запазени и много деца ги носят и след нея. Другите със скъсани колена и с петна от трева ги изхвърлям.
Обувките си ги носи няколко сезона и когато купим обувки в началото на учебната година (тогава купуваме по 13-14 чифта за спорт и за всички сезони) до другата учебна година си ги носи без проблеми. Даже някои и по две години и носи.
 Има клинове, които си ги носи от 4-5 годишна до сега, само където са й къси, а не дълги както в началото.

# 1 558
  • Мнения: 14 654
Сега сред тийновете са модерни точно бели панталонки. Уж не се въргалят по пясъчниците, но изглежда, че все още някъде се въргалят, защото ги намирам за пране в ужасен вид. Като пазарувахме, намекнах, че е по-добре тъмносини да вземем, но не, белите.

# 1 559
  • Мнения: 5 060

Само една ли е ризата? Не виждам проблем и на детето да се купи някоя специална дрешка за празненство, независимо, че ще я израсте бързо и ще я облече 1 път.

Не една.


Аз пък не разбирам онези, които купуват скъпи дрехи за дете, които не биха служили повече от 3-4 месеца.
Скъпи според кого? Всеки мери според своя стандарт.

Именно, скъпи за мен. Не от гледна точка на това, че не мога да си позволя, а от тази на разума.
И ако моето зимно яке струва 500 лв. (примерно) не намирам за рационално да купувам на детето такова за 250 лв.(пак примерно), защото не само, че ще има повече якета, а и ще ги носи един сезон. Говоря за едногодишно, не за дете в училищна възраст. Със същия успех може да носи яке за 100 лв., дори и по малко.

Общи условия

Активация на акаунт