Глиган или кифла - Summer edition 2017

  • 454 117
  • 6 005
  •   1
Отговори
# 2 535
  • София
  • Мнения: 3 833
Акашче това е снимка от една среща в Заимов преди 8 години някъде Whistling  Може верно да ти напомням на някой, защото аз много помня физиономии Crazy

Аааа Таис аз съм наготвила едни контра филенца.  Laughing То на салата не може само да се живее Rolling Eyes

# 2 536
  • София
  • Мнения: 12 374
Ей, тъкмо се замислих дали да не си покажа и аз кълките, ама след тази снимка на Ша нищо не мога да пусна вече. Laughing Shocked
Глупости, това да не е конкурс. На мен например ми е сто пъти по-интересно и мило да видя теб, Мамасита, Мори, Разходката и всякакви други съфорумки, отколкото едно и също дупе в (почти) едни и същи гащи  Laughing Пускай смело!

# 2 537
  • Мнения: 9 571
Ей, тъкмо се замислих дали да не си покажа и аз кълките, ама след тази снимка на Ша нищо не мога да пусна вече. Laughing Shocked
Глупости, това да не е конкурс. На мен например ми е сто пъти по-интересно и мило да видя теб, Мамасита, Мори, Разходката и всякакви други съфорумки, отколкото едно и също дупе в (почти) едни и същи гащи  Laughing Пускай смело!
Аз не се показвам по принцип, ама сега изрязох едни крака да върна уж темата в тона. Но след средния пръст някак ми се отщя Laughing

# 2 538
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Скрит текст:
С това меню, което изброявате да се чуди човек как не сте зачезнали  Rolling Eyes.
Аз съм постоянно гладна, обичам да ям и го правя с апетит. Без значение сезона .
След 40 и с Хашимото ако имам друго меню ще ме изкарват от нас с кран само след няколко години.
Аз пък щитовидна жлеза грам нямам  Rolling Eyes

пиеш ли нещо ?
аз съм с половин и още не пия хормони  Rolling Eyes


Да разбира се, до живот съм на Ел тироксин. Сега се прибирам и гледам пак 75 страници изписани, връщам се да чета.

# 2 539
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Tаис , да нямаш скоро РД  Wink
сЕ едно си в Сатурнова ДУПка  Simple Smile

Уж не вярвам много на тези неща ама обикновенно около РД и малко след тях ми е едно .....  

# 2 540
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Аз не се показвам по принцип, ама сега изрязох едни крака да върна уж темата в тона. Но след средния пръст някак ми се отщя Laughing
Има, има какво да покажеш, аз знам. Недей да скромничиш  Grinning.

# 2 541
  • Мнения: 30 802
Таис, мъжете ни са клонинги...или поне са сглобявани по едни и същи спецификации...

А Пловдив е град на медицината, за което имам голям късмет. Човек трябва да се проверява и да е грамотен за фини, но важни неща, иначе излизат от контрол и се получават много неприятни резултати.

# 2 542
  • София
  • Мнения: 12 374
Tаис , да нямаш скоро РД  Wink
сЕ едно си в Сатурнова ДУПка  Simple Smile

Уж не вярвам много на тези неща ама обикновенно около РД и малко след тях ми е едно .....  

Дес, не. Аз съм коза, на 1 януари  Simple Smile Вкиснала съм се тия дни, но иначе съм ОК. След 10 дни като се опъна на плажа, ще светна като крушка от кеф.

Мамасита, имаме добър вкус. Brains aside, моят е със сиво-сини очи, с дълги мигли. Има и много хубави зъби. Твоят?

# 2 543
  • Мнения: 5 333
Няма ли някоя на почивка,да оплакнем окото и ние с моренце.. Flutter

# 2 544
  • Мнения: X
Таис и Сирен с еднакъв вкус за мъже. Това не мога да го повярвам!
Tаис , да нямаш скоро РД  Wink
сЕ едно си в Сатурнова ДУПка  Simple Smile

Уж не вярвам много на тези неща ама обикновенно около РД и малко след тях ми е едно ..... 

Дес, не. Аз съм коза, на 1 януари  Simple Smile Вкиснала съм се тия дни, но иначе съм ОК. След 10 дни като се опъна на плажа, ще светна като крушка от кеф.

Мамасита, имаме добър вкус. Brains aside, моят е със сиво-сини очи, с дълги мигли. Има и много хубави зъби. Твоят?
  И аз съм между коза и вода и нямам търпение вече да се опъна на плажа и да чувам вълните..

# 2 545
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Няма ли някоя на почивка,да оплакнем окото и ние с моренце.. Flutter
Плаж, ама не морски:

# 2 546
  • Мнения: 5 333
Няма значение,плаж да е! Grinning Heart Eyes

# 2 547
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Като сте почнали ретро, ето и от мен отпреди около 9 години, хем и лятна
Скрит текст:
(не съм стопроцентово сигурна, но сякаш това е най-първата снимка, която съм показвала в Мама-та Thinking)

# 2 548
  • Мнения: X
А Walk...  много ми харесваш!

Захарче, тия работи "по принцип..." не ги разбираш баш. Хоризонтът ограничава.

# 2 549
  • София
  • Мнения: 12 103
Много хубава снимка, Джо.

Другите – нямате изчитане.

Общи условия

Активация на акаунт