Искам да кажа ... (127)_19.06-25.06

  • 74 561
  • 898
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 6 704
Поработих събота и неделя, маалко и поплажувах вчера.Последна учебна седмица остана, на края на седмицата съм на тийм билдинг с колегите.Размазване без лични деца и мъж.Суперско.

# 856
  • Мнения: X
Имам си нов фаворит в личната ми класация  за "проста куха лейка с претенции". Рядко запомням никове, но навре ли ми се някой в полезрението с простотия, не забравям.

Поработих добре днес, почнаха да ми се оформят нещата за изложението. Имам още много работа.

Ходих с децата да погледаме конните състезания в наше село. Изпуснахме препятствията, но хванахме майсторската езда.

Успях и да подстрижа мъжкото население, много си вардят перчемите значи, пък е лято, късичко си трябва.

Оставила съм ги да грилват за вечеря. Голямо църкане се носи, дано не се избият.

# 857
  • Germany
  • Мнения: 7 939
Сбъдваща, мисля, че нямам Т, но не съм я мерила. Дремнах и вече съм сигурна, че не е цистит, а от моите си проблеми. Дано ме отпусне до утре, че иначе пак ще трябва да пия антибиотик..

# 858
  • Мнения: 39 316
Имам си нов фаворит в личната ми класация  за "проста куха лейка с претенции". Рядко запомням никове, но навре ли ми се някой в полезрението с простотия, не забравям.
newsm78
 Сбъдваща, гледай по от горе, от горе. Сама каза, че е лято. Поне няма да се нервираш за глупости.
Мони, дано се разминеш с антибиотика. Има ли вероятност да са някакви песъчинки, камъче, което да се е размърдало и да създава дискомфорт?

# 859
  • София
  • Мнения: 5 959
Ние пък днес решихме да ходим на Лозенската екопътека. И на отиване, и на връщане объркахме пътя. Много сме зле с ориентацията с моя мъж Embarassed Както и да е. Оставихме колата на паркинга пред БЧК и тръгнахме пеша нагоре. Обаче пътят става и за коли въпреки, че е доста неравен и каменист. Направо се нагълтахме с прахоляк от минаващите коли. По едно време мъжът ми вика: Що ли трябваше да бъхтаме до тук? По-добре да се бяхме разходили по Цариградско шосе Close Имаше си и доста хора пешком. На връщане малкият си хареса едно кученце и доста досаждахме на хората, че искаше да го гали и да го води. То пък кучето излезе много добричко и ни изтърпя. И стопаните също много бяха мили с детето.
Мястото много ми хареса за разходка, обаче заради колите не знам дали ще убедя мъжът ми да ходим пак там.
После си поспахме, че да си починем от разходката Laughing Кашкавал туристи сме ние, но сме решили тази година вече да не пропускаме уикенд без разходка сред природата, защото нещо много сме се огражданчили.

# 860
  • Мнения: X
Да бе, ще се нервирам. Тук не е мястото, в което да хабя емоции. Констатирам просто.

# 861
  • Мнения: 5 365
Дами, почерпете се кой с каквото пие, днес празнуваме годишнина от сватбата.

# 862
  • София
  • Мнения: 17 281
Цветенце, от БЧК към манастира има и пътека без коли, чисто планинска, явно някоя друга сте хванали.Точно натам ми се ходеше и на мен днес, ама мъжът ми си наумил да води щерката на София диша и са там сега. Не мога да си представя какво дишат в тая жега, ама... мерак.
Аз си я водих с мен на тренировка на водна аеробика сутринта, да си се пличка в детския басейн - това си е почивка в жегите за мен Simple Smile
Вчера си тръгнахме следобяд от нашите от Пазарджик и айдееее на басейна в Белово, та до вечерта. Големи сме жаби с щерчицата, големи Simple Smile
Синът ми пък от петък насам все по концерти, ей и сега е в Южния парк да слушат някакви групи.
Абе, хубаво си е да си е лято!  Heart Eyes

# 863
  • София
  • Мнения: 5 959
Бърди, моля те обясни от къде и как се минава?
Все по едни и същи места на Витоша ходим от години и всичко ми е втръснало и затова днес тръгнахме натам.

# 864
  • София
  • Мнения: 17 281
Ъъъм, Цветенце, сега ме затрудни. Нека да се прибере мъжа ми и да го питам как би обяснил, на него по му се удава.
Най-грубо казано, ако сте с гръб към БЧК, предполагам сте тръгнали по асфалта надясно. Ако се тръгне наляво, пак е асфалт, но той в един момент свършва и преминава в кална пътека  Laughing Оттам нататък следите маркировката по дърветата, че има един-два разклона.
Ние стигнахме само до манастира, ме беше кално, но ми се щеше и до върха да се качим сега.

# 865
  • София
  • Мнения: 5 959
Бърди, долу-горе разбрах. Точно от дясно минахме и от там минават колите.

# 866
  • Мнения: 17 986
Завърнахме се, хубаво беше, ама малко  Mr. Green За капак ще вечеряме риба и миди, ах как ги мразя  Sick, ама щото нали са пресни. Хареса ми много  плажа на Шабла, ама много пусти тия северни градчета, хич я няма морската атмосфера

# 867
  • Мнения: 6 290
Моята работна седмица приключи и вече официално съм в отпуска Party .Ще я отпразнувам със студена бира,че днес имах чувството, че мозъкът ми се свари  Crazy .

# 868
  • Germany
  • Мнения: 7 939
Лято, честита годишнина!
Мария, мисля, че не е камъче. Ще видим утре.
Ренко, честито! Спокойна и удовлетворяваща почивка ти желая! Simple Smile
Тонка ми се губи... ако чете да драсне как е Кати!

# 869
  • Мнения: 9 571
Аз се прибрах преди малко от работа. Сега пека шишчета на скарата и ви чета за компания Laughing Голяма жега, само на плажа е кеф. Вчера успях да направя първата баня. Heart Eyes Джена, мъчих се вчера да ти снимам една пътна табела, но не успях в движение от колата. Wink

Общи условия

Активация на акаунт