ДНК тест за потекло

  • 35 345
  • 179
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 325
Добре де, ми не си давайте данните на магазините заради намаления, колко му е. Всеки идиот пише във фейса къде ходи, какво си купил, какво станало, сам, доброволно. Ако някой се интересува, ще разбере за две минути, няма нужда да плаща на някого, да му предостави информация. В тази връзка има милиони профили във фейсбук, които да претърсват, аз нямам. Не ми пречи да си дам име и телефон да гугъл.
А ако се стигне дотам да убиват някого по поръчка за органи, това дали си си дал ДНКто за изследвания ще ти е най-малкия проблем.

# 136
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Превъртам назад, за да отговоря на едно „защо“:
... защо Гугъл ти предлага точно определени резултати, а и двете с фейса определени реклами или хора за сприятеляване или страници за показване...
Реално по този въпрос няма какво да се мисли, т.к. отговорът е ясен и съвсем легален. Наричат се „бисквитки“ (cookies) и, посещавайки даден сайт, всеки от нас се съгласява с използването им занапред, точно за упоменатите цели. Никва конспирация не е. Просто в консуматорското общество нещата се развиват така. И впрочем бисквитките могат да се трият, заедно с цялата история на посетените сайтове. Изтриеш ли ги, спираш да получаваш насочените рекламки, но пък може ад загубиш др. важни информации.

# 137
  • София
  • Мнения: 62 595
В такъв случай защо си заключваш колата и жилището - ако някой реши да краде, нищо няма да го спре, нали така! Направо и инструкция можеш да оставиш на вратата кое къде стои. Не го правиш, нали? Е, същото е и с данните, които човек дава за себе си. Написаното от теб е идеален пример, дори се цитира като най-честа реакция на хората. Не че нещо, ама мерси, де, беше интересно и полезно.

# 138
  • Мнения: 17 546
Начи, нещата не са сложни в това отношение откакто има интернет, откакто дават карти за намалении в разни магазини, а откакто ни новерираха някога. Т.е. късно е...
Ето, прочетете
https://www.24chasa.bg/Article/622449

# 139
  • България
  • Мнения: 6 211
От вчера се каня да го напиша и ще си го напиша, да ми олекне.
За органи значи.
Ами от години към Европа прииждат безплатни органи- милиони.
За САЩ от още повече години заминават през мексиканската граница.
За по-капризните богаташи, в Украйна се осигуриха органи от хубави, бели хора.  Cry
Да не пиша, че и от Китай направо с контейнери го стоварвали в САЩ- поне така чета тук-там.
    И ще тръгне някой, да отвлича хора с някакви финансови възможности за органи. Че да настъпи някъде котето.  Crazy
   Моят комплект за проби тръгна от САЩ.
Ако спра да пиша във форума, да знаете, отвлечена съм за органи. Grinning

# 140
  • София
  • Мнения: 10 825
MoiraineD, от къде си поръча?
Защото на сайта на 23andMe пишеше, че е предназначен за използване само на територията на САЩ. ЕВропейският им комплект беше само за северна Европа - Норвегия, Дания и още някой мисля  Confused

# 141
  • Мнения: 4 312
MoiraineD, от къде си поръча?
Защото на сайта на 23andMe пишеше, че е предназначен за използване само на територията на САЩ. ЕВропейският им комплект беше само за северна Европа - Норвегия, Дания и още някой мисля  Confused

и Холандия също Peace

# 142
  • България
  • Мнения: 6 211
MoiraineD, от къде си поръча?
Защото на сайта на 23andMe пишеше, че е предназначен за използване само на територията на САЩ. ЕВропейският им комплект беше само за северна Европа - Норвегия, Дания и още някой мисля  Confused
https://www.familytreedna.com/groups/bulgariandna/about/results
По разбираеми причини пуснах mt-DNA- анализ изследващ митохондриите, намиращи се в цитоплазмата на клетките. Този тип анализ проследява пряката майчина линия и се прави както на мъже, така и на жени.
  И да бях мъж, пак щях да пусна този вид, защото имам интерес към рода на майка си без да съм еврейка  Grinning

# 143
  • Мнения: 25 610
Ако спра да пиша във форума, да знаете, отвлечена съм за органи. Grinning

Да бе, то така става – от първия срещнат.
Чакай да ти изследват ДНК-то, да ти проучат заболяванията и фамилната обремененост, да те вкарат в списъка с донорите, пък тепърва да те потърсят, ако има достатъчна съвместимост с някой нуждаещ се.  Mr. Green
Мога и друго филмче да ти предложа – някой слънчев ден да те арестуват за тежко престъпление. А-а-а, няма "не съм аз". Ето, има ДНК доказателства, че ти си извършителят и точка. И свидетели ще се намерят.  Mr. Green

# 144
  • Мнения: 4 325
Ако спра да пиша във форума, да знаете, отвлечена съм за органи. Grinning

Да бе, то така става – от първия срещнат.
Чакай да ти изследват ДНК-то, да ти проучат заболяванията и фамилната обремененост, да те вкарат в списъка с донорите, пък тепърва да те потърсят, ако има достатъчна съвместимост с някой нуждаещ се.  Mr. Green
Мога и друго филмче да ти предложа – някой слънчев ден да те арестуват за тежко престъпление. А-а-а, няма "не съм аз". Ето, има ДНК доказателства, че ти си извършителят и точка. И свидетели ще се намерят.  Mr. Green



Айде моля ти се, при нацизма, комунизма и разни други диктатури нямаше нужда от ДНК тест, за да изчезват безследно хора. Пак казвам, ако се стигне до там, това е никакъв проблем, има сто по-прости начина да се отърват от вас.

Начи, нещата не са сложни в това отношение откакто има интернет, откакто дават карти за намалении в разни магазини, а откакто ни новерираха някога. Т.е. късно е...
Ето, прочетете
https://www.24chasa.bg/Article/622449

На тази като и прочетеш аргументите ти става ясно, че дъските в главата и са се разковали отдавна.

# 145
  • България
  • Мнения: 6 211
Ако спра да пиша във форума, да знаете, отвлечена съм за органи. Grinning

Да бе, то така става – от първия срещнат.
Чакай да ти изследват ДНК-то, да ти проучат заболяванията и фамилната обремененост, да те вкарат в списъка с донорите, пък тепърва да те потърсят, ако има достатъчна съвместимост с някой нуждаещ се.  Mr. Green
Мога и друго филмче да ти предложа – някой слънчев ден да те арестуват за тежко престъпление. А-а-а, няма "не съм аз". Ето, има ДНК доказателства, че ти си извършителят и точка. И свидетели ще се намерят.  Mr. Green


Фамилни обременености имам, така че да заповядат  Grinning.
А Fox Crime и аз гледам, но май по-внимателно от теб  Wink.
Достатъчно ДНК ръсим навсякъде, така че който го е искал, вече ми го е взел.
Да не споменавам, че от време на време участвам и в дарителски кампании- за кръв.  Hug

А, да, чудя се някои хора как вървят по улицата?
Достатъчни са няколко косми с корен и ДНК е взет.
Дръпват ви леко от косата, отпечатъците на всички вече са в базата данни и си готов осъден.  Crazy
И още сценарии мога да напиша, но в момента, както се казва не съм на кеф.  Grinning

Последна редакция: вт, 27 юни 2017, 14:52 от MoiraineD

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 14 405
Цитат
А, да, чудя се някои хора как вървят по улицата?
Достатъчни са няколко косми с корен и ДНК е взет.
Ще усетиш дръпването, оттам - и пъклените им цели, пък и на улицата нямат данни за самоличността ти и къде да те търсят после. Wink

# 147
  • София
  • Мнения: 62 595
Ми, как вървят по улицата - с крака! Това не го ли знаеше?

# 148
  • Мнения: 25 610
Дръпват ви леко от косата, отпечатъците на всички вече са в базата данни и си готов осъден.  Crazy

И от какъв зор да ходят да скубят хора по улиците, та да си отварят и допълнителна работа да ги издирват кои са, когато същите тези хора могат съвсем доброволно да си предоставят ДНК материала и личните данни, че и да си платят щедро за това?  Laughing

# 149
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Как 23andMe е само за САЩ и някои части на Европа като и ние ги правихме(сега нямам време да проверя,че съм на почивка,но като се прибера ще изчета всичко до край).Почти всяка седмица получавам някакви писма от тях,но не ги чета,ако има нещо интересно ММ ми казва(той също ги получава).

Общи условия

Активация на акаунт