Звездни компромати - 329 част

  • 121 559
  • 744
  •   1
Отговори
# 120
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Явно доста отдавна. Най-старият и филм, в който съм я гледала е "Пеперудите са свободни" от 1972 и там е с носленце. Може би е пипан и доста преди това...

# 121
  • Мнения: 2 897
Кейт Мидълтън на лявата снимка прилича на Джордж Клуни. Всъщност, тя изобщо наистина прилича на него!
hahaha Joy Joy
Аз пък в нея виждам щрихи от Селин Дион  Crazy
😂
Нито на Джордж, нито на С.Дион ми прилича.

# 122
  • Мнения: 19 687
Тази снимка на Клуни ме накара да се смея с глас  Joy

# 123
  • Мнения: 14 489
Аз мисля, че Радева не е толкова зле в Гърция. Разкроената тъмносиня рокля стои много добре, защото разширява долната част и така уравновесява широките рамене и големия бюст.

Бай дъ уей, понеже стана дума кой колко е умен и какво е учил -така и не се разбра тя какво образование има, нито средно, нито висше Thinking

# 124
  • Мнения: 17 546
Никого не го касае образованието ѝ към настоящия момент. Тя не заема длъжност, при която е длъжна да отговаря на критерии за ценз. Във ВВС не знам с какво образование е заемала длъжността PR. Спомена се, че е завършила езикова гимназия в Бургас. Какво висше - никакво инфо.

# 125
  • Мнения: 2 114
За Радева не знам, но мъжът и е интелигентен. Слушах го в дебатите с Цачева, умен мъж е, просто е военен и с това си обяснявам сковаността му, която някои хора си обясняват като липса на интелигентност hahaha 
Мен от Гърция не ми харесва особено рокличката и. Тя може да си позволи прилепнали тоалети надолу, защото е слаба. Просто ако може да имаъ ръкави. Стига е ходила само по "потници" нагоре.

# 126
  • Мнения: 14 489
Никого не го касае образованието ѝ към настоящия момент. Тя не заема длъжност, при която е длъжна да отговаря на критерии за ценз. Във ВВС не знам с какво образование е заемала длъжността PR. Спомена се, че е завършила езикова гимназия в Бургас. Какво висше - никакво инфо.

Ама мен и дрехите й не ме касаят ама си ги обсъждам Tired Спомена се, че е започнала да учи езиковата в Бургас, но не е известно да я е завършвала...

# 127
  • Мнения: 17 546
Аз само отговорих какво мисля за момента и какво съм прочела, нямам претенции да знам лично. Нито имам претенции към твоето мнение по въпроса. Peace

# 128
  • Мнения: 5 998
То остава и средното да не е завършила.. Първо английската в Бургас, след това е следвала Маркетинг и Финанси.

# 129
  • Мнения: 6 301
Ах тази Десита Crazy

# 130
  • Мнения: 24 332
То остава и средното да не е завършила.. Първо английската в Бургас, след това е следвала Маркетинг и Финанси.
Учила е в Английската в Бургас, но дали я е завършила Thinking

# 131
  • Мнения: 2 114
То остава и средното да не е завършила.. Първо английската в Бургас, след това е следвала Маркетинг и Финанси.
Учила е в Английската в Бургас, но дали я е завършила Thinking

Сигурно. Нали владее чужд език - by the way  hahaha

# 132
  • Мнения: 952
То остава и средното да не е завършила.. Първо английската в Бургас, след това е следвала Маркетинг и Финанси.
Учила е в Английската в Бургас, но дали я е завършила Thinking

Завършила е английската с отличен.. Peace

Кейт Бекинсеил
https://www.instagram.com/p/BVwGkvGF01C/?taken-by=gossipsoff
Пенелопе Круз като Донатела Версаче
https://www.instagram.com/p/BVvGoo_lml9/?taken-by=gossipsoff

Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 10:34 от Stellaaa

# 133
  • Мнения: 39 330
 Mr. Green Бижу, усещам, че се цаниш за работа към екипът на Десита! Ще ти подхожда.....хм...едно президенство.
После теб ще разкостваме в темата! Да си знайш! Wink

# 134
  • София
  • Мнения: 12 103
Темата е за естетика, нали, дрехи, лица, тела, а и етика – кой с кого. Не виждам драма да обсъждаме всеки известен. Няма как всички да сме на едно мнение, нека не драматизираме излишно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт