DOLUNAY - ПЪЛНОЛУНИЕ- С участието на Йозге Гюрел и Джан Яман.ТЕМА 6

  • 66 067
  • 737
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: X
https://www.instagram.com/p/BaeJnielHJd/?taken-by=editorengin
Момичета,не мога се стърпя,на работа ли съм или не...Бате Енгин вижте какво качи...
Супееер!!!
Йес, йес, йес. In your face, Демет!!! Както казват американците. Бате Енгин знае как да поддържа интереса. Някой може ли да качи скрийн шот на брачното свидетелство дето го подписваха? Там пише датите на раждане и на Ферит и на Назлъ.

# 646
  • Враца
  • Мнения: 791
https://www.instagram.com/p/BaeJnielHJd/?taken-by=editorengin
Момичета,не мога се стърпя,на работа ли съм или не...Бате Енгин вижте какво качи...
Супееер!!!
Йес, йес, йес. In your face, Демет!!! Както казват американците. Бате Енгин знае как да поддържа интереса. Някой може ли да качи скрийн шот на брачното свидетелство дето го подписваха? Там пише датите на раждане и на Ферит и на Назлъ.
Аз го бях качвала тук някъде .. сега отивам да го потърся  Hug

Ето гоо  Party Party
Ако виждам добре, то Назлъ е родена на 22.07.1992 и няма как да е близнаци, ами е на границата между рак и лъв  Crazy , а Ферит си е чисто лъвче (като мен  Flutter ) той е на 8.08.1987 , може и да греша но това виждам  Hug

Последна редакция: пт, 20 окт 2017, 17:00 от Иглика :)

# 647
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Мале,момичета,влизам за малко и какво да видя-ПРЕЛЕСТ!!!
Много съм доволна,как ще изтрая до 29 незнам Joy

# 648
  • София
  • Мнения: 30 272
Знаех си аз, че няма да издържат дълго да са под един покрив и да не са един до друг физически. Heart Eyes

Здравейте! wavey

# 649
  • Мнения: X
https://www.instagram.com/p/BaeJnielHJd/?taken-by=editorengin
Момичета,не мога се стърпя,на работа ли съм или не...Бате Енгин вижте какво качи...
Супееер!!!
Йес, йес, йес. In your face, Демет!!! Както казват американците. Бате Енгин знае как да поддържа интереса. Някой може ли да качи скрийн шот на брачното свидетелство дето го подписваха? Там пише датите на раждане и на Ферит и на Назлъ.
Аз го бях качвала тук някъде .. сега отивам да го потърся  Hug

Ето гоо  Party Party
Ако виждам добре, то Назлъ е родена на 22.07.1992 и няма как да е близнаци, ами е на границата между рак и лъв  Crazy , а Ферит си е чисто лъвче (като мен  Flutter ) той е на 8.08.1987 , може и да греша но това виждам  Hug
Хм, СЦ са сменили датата на Назлъ - преди беше 28.01.1988. То сигурно за по-голяма съвместимост в брака Joy

# 650
  • София
  • Мнения: 30 272
Значи Назлъ е на 25, а Ферит на 30г. Така вече съм съгласна.

Хакан и Демет колкото повече проблеми правят на нашите, толкова повече ги сближават. Досега се заяждаха и си бяха сърдити, сега изживяват стрес от ареста на Ферит и съвсем нормално това ги е сближило. Нищо чудно снимката в леглото да е от деня, в който Ферит се е прибрал вкъщи след ареста. Peace

# 651
  • Враца
  • Мнения: 791
Охх бее  Joy Joy Joy
Тези в туитър ме убиват  hahaha
Има коментари, че Ферит тайно се е вмъкнал в леглото до Назлъ  rotfImao rotfImao rotfImao
Според мен е точно така както е писала missence  Peace
 

# 652
  • Мнения: X

Има коментари, че Ферит тайно се е вмъкнал в леглото до Назлъ  rotfImao rotfImao rotfImao

 
Надали.  Laughing Чарът му сам ще свърши тази работа и то съвсем открито. Мисля, че преди това ще има много гушкане и успокоение от страна на Феритчо, а после двамата ще заспят в едно легло и Ферит ще я "залости" в съня си. Ама аз целувка искам, целувка. При това толкова страстна, колкото първата и най-вече НЕОРЯЗАНА (чуваш ли, Енгинчо?!)  Naughty Crossing Arms

# 653
  • София
  • Мнения: 30 272
И според мен няма да има нищо тайно. Арестът им е образувал огромен стрес. Ако се е наложило той да прекара една нощ вътре, а тя да се чуди как да му помогне, на следващия ден са били ужасно уморени, а тя е била изплашена. Не ми се вярва мъж като Ферит да има нужда от такива потайности. Първо му е жена, второ това си е неговото легло и трето стресът сближава хората. Не случайно целувката беше след изживян подобен стрес и желанието на Назлъ да бъде до него в такъв момент. Peace

# 654
  • Враца
  • Мнения: 791
Точно заради това казвам, че ме убиват  Joy Joy не мога да си представя как Фериг тайно се вмъква в леглото, избушва ме на смях всеки път като си го помисля Joy Joy
Аз също вече искам целувка  Crossing Arms след толкова много Демет и Дениз , имаме нужда и от малко любов от страна на НазФер  Whistling

# 655
# 656
  • Мнения: 41 958
От  Йозге в Кьолн(Германия) за премиерата на ''Първа целувка''...


От 17,30ч. даваха Йозге и Мурат в предаването -''Ден и нощ'' по NTV!Аз хванах края! Peace




# 657
  • Враца
  • Мнения: 791
Момичета  Hug бате Енгин се е разписал отново и казва, че фрага ни е готов и че ще  излезе днес  Party Party Party Party
Който гледа ИН може да сподели дали са го пуснали  Hug

# 658
  • Мнения: 5 591
Özge Gürel&Murat Yıldırım (İlk Öpücük)/NTV -Gece Gündüz |20.10.2017|

# 659
  • Мнения: 1 208
Здравейтеееее!
Ммммм, мноого се зарадвах този път на "сухата " снимка.Мократа мина по реда си,възхищавахме се, ха дано след сухата да има повечко романтика...........
Благодаря на всички за споделеното и интересните коментари.Чудесни сте!
Бате Енгинчо със сигурност ни чете?!
Чакаме си фрага.....................
Приятна вечер на всички!

Общи условия

Активация на акаунт