Кауфланд - тема 24

  • 95 050
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • Варна
  • Мнения: 3 363
Къде да ги търся агнешките кепабчета ?  Нашият Кауфланд още е в ремонт, а в другите трудно се ориентирам кое къде е .
Витрината с охладените месни заготовки,моите бяха с допълнително залепен червен етикет,заради промоцията Simple Smile

Мерси, утре ще ходя да пазарувам, и ще ги потърся  Peace

# 601
  • Мнения: 27 905
В някои магазини съм ги виждала в хладилна витрина срещу витрините с обслужване, в  близкия филиал стоят при охладените меса (щанда, не витрина с обслужване).

# 602
  • София
  • Мнения: 4 745
Влизам само да кажа че ролоните на дав са намалени на 3лв !!!

# 603
  • Мнения: 2 786
При нас агнешките кебапчета са при суровите пилешки продукти, хубави са - вземали сме.

# 604
  • Мнения: 35 194
Бебешките кърпички Бебелан в детския сектор ли да ги търся от утре?

# 605
  • Мнения: 1 953
Бебешките кърпички Бебелан в детския сектор ли да ги търся от утре?
Ако не ги намерите отстрани на пътеките, където изваждат нещата на промоция, да, в детския сектор!

Последна редакция: нд, 19 ное 2017, 12:53 от rovaru

# 606
  • Мнения: 27 905
Миналата седмица ли беше, но търсихме розето Етно малко преди касите (имаше извадени кашони), нямаше, нямаше от розето....към края на седмицата бяха сложили от розето близо до пътеката и малко преди хлябовете Crazy А съм сигурна, че там нямаше в началото на седмицата. Дразнещо ми е това постоянно местене на промо стоки. Rolling Eyes
Вчера търсех едни пластмасови "пръчици", такива които се затягат, ремонтни и не намерих. А колко обикалях само. #Cussing out Наскоро пък ги бях видяла съвсем случайно когато изобщо не ми бяха нужни- сега не бяха на същото място. ooooh!

# 607
  • Мнения: 3 199
А тези кърпички хубави ли са, плътни и големи или са някакви рехави? Аз харесвам Toujours от Лидл и ако са със сходно качество бих купила, заради цената.

# 608
  • Мнения: X
Мокри кърпички за лице femole от К,пропуснах вчера да кажа-за 1.25лв. са с уникално качество,омекотяват кожата и миришат много хубаво-сладко Simple Smile 20бр. са

# 609
  • Мнения: 35 194
А тези кърпички хубави ли са, плътни и големи или са някакви рехави? Аз харесвам Toujours от Лидл и ако са със сходно качество бих купила, заради цената.
На мен повече ми харесват от лидълските . По- плътни са

# 610
  • Мнения: 3 199
Значи ще ги пробвам задължително. А лидълските надявам се имаш предвид Тожур от 2,29, а не малките пакети от 1,29 Simple Smile

# 611
  • Мнения: 35 194
Да, да, тях. Аз преди ползвах не за бебешки цели на Софтино, но ги спряха. Сега бебешките им кърпички на Л. Не ми харесват. Но тези на Бебелан ми харесват, че са плътни и не ужасно мокри.

# 612
  • Пловдив
  • Мнения: 41 006
Възглавниците на Тед с алое читави ли бяха?
При нас откриват филиала на 23ти...има спец.брошура.

# 613
  • София
  • Мнения: 23 077
От миналата година ползваме възглавниците с алое. Харесваме ги. Пера ги в пералнята,
 с центрафуга. Няма им нищо.

# 614
  • Мнения: 199
А тези кърпички хубави ли са, плътни и големи или са някакви рехави? Аз харесвам Toujours от Лидл и ако са със сходно качество бих купила, заради цената.

Много са хубави кърпичките, плътни са и не много мокри както някой други. Аз от както съм ги открила от около две години вече други не купувам.

Общи условия

Активация на акаунт