Отговори
# 75
  • Сливен
  • Мнения: 245
Момичета бихте ли дали линк за дрешките на George и трябва ли да нещо по-специално при регистрация и поръчка? Колко време се бавят нещата от там, за да си наоравя сметка кога ще е удобно да поръчам?
Тъкмо и аз исках да попитам същото. Не съм поръчвала от там и не знам как става.


# 76
  • Мнения: 754
Аз също се изкуших и купих няколко бодита със шапчици и чорапки,та те са толкова малки и сладки и само ми викат купи ни купи ни и аз страх не страх какво да направя,купих ги Smile
От по големите неща купих вана,защото страшно много ми хареса и е намалена,но за другите неща колкото и да ми се иска да започна още от сега,ще изчакам до декември.

So Lucky*Много е сладурска кошарата coolcool,аз също се двоумех между такава и дървена,но накрая реших,че искам дървена.

# 77
  • Мнения: X
Бодитата на Лидл никак не са лоши, аз взех от предната промоция и материята е мекичка, хубава. Тези сега виждам, че започват от по-голям размер и засега май ще ги пропусна. Не че няма да ми потрябват и по-голям размер, но ми се струва, че отивам твърде далеч във времето. Аз си пазарувам каквото харесам, набелязвам си някакви неща и гледам промоциите, постоянно има разни намаления по сайтовете и така започнах да купувам. Така ми се струва и по-лесно, защото наистина са доста неща, на части е по-лесно, а и не ми се занимава с това в 9-ти месец честно казано. Тогава ми се ще да съм си спретнала багажчето до вратата и само да почивам, докато дойде време Simple Smile Това със топчетата за ваничката и аз много съм го харесала, най-вероятно него ще взема, но все пак първо ваничка да избера де Grinning

# 78
  • Благоевград
  • Мнения: 98
Аз обмислям почти всички дрешки да ги взема от George. Има голямо разнообразие на модели и размери, а и качеството е много добро. Не мога обаче да коментирам как стоят нещата с поръчките, тъй като майка ми живее в Лондон и тя ще ни изпрати това, което съм си харесала.

# 79
  • Мнения: 592
Относно поръчките от george- аз не съм правила регистрация защото не ми се занимаваше. При поръчката използвах услугите на едно момиче което таксува паунда на 2.70лв и в това влиза доставка до пловдив ( за останалите градове се доплаща еконт)

https://www.facebook.com/groups/1357975024238065/

Пращам й линк с дрешките и размерите на лично съобщение, доставката зависи от това кога ще пуска поръчка. Моите дрешки дойдоха за две седмици.
Може да пробвате с регистрация и сами да поръчате и паунда мисля че е около 2.20лв и да ви излезе по- изгодно, но аз направих поръчка за около 100лв и оскъпяването ми беше между 10-15лв за това че използвах услугите на друг.

За тези които искат линк на дрешките:

https://direct.asda.com/george/baby/view-all/D5M21G1C1,default,sc.html

Това са мултипак, иначе може да си изберете момиче, момче от менюто.

# 80
  • Мнения: 440
Раче, как така ще ти ги донесат?Тоест поръчката се доставя там в Англия?Колко горе-долу се спестява?Аз имам приятел,който ще си идва по Коледа.

# 81
  • София
  • Мнения: 522
assija_s, моя позната ще си идва по Коледа и се разбрах с нея да си избера, да пратя парички и тя ще ми ги поръча и донесе.
Знам иначе, че има фирми за около 2-3 лв. на килограм доставят до България - гъбко, габко или нещо подобно мисля, че беше.
Т.е. поръчваш и плащаш с карта, но адреса за доставка е в Англия на фирмата, а те от там ти ги доставят до България.

# 82
  • Мнения: X
Здравейте, мами,  и аз да се запиша да ви следя Simple Smile

Последна редакция: чт, 19 окт 2017, 21:46 от Анонимен

# 83
  • Сливен
  • Мнения: 4
Здравейте мамчета, да се запиша и аз, може да ме добавите в списъка. На 30 години от Сливен, 1-ва бременност (по-скоро 2-ра, но първата приключи в 16 седмица с аборт по медицински показания). Термина ми е на 09.02.2018 г. момиченце.

# 84
  • Мнения: 35
Момичета,  ние с таткото започнахме пазаруването с едно розово елеченце. Не знаех,че трябва да почна с шапчица, но така и така не съм суеверна Simple Smile
Болна съм, въпреки Биозин мама,имам вирусна ангина 100% от метрото съм я прихванала...
Бях на зъболекар, венците са ми чудесни за бременна жена,един кариес ми направи и почисти зъбен камък.
За запека-като се запека повече от два дни,вечер взимам 20мл Дуфалак и съм готова на сутринта.

Чудя се кога да излизам болничен(за сегажсе чувствам добре)и дали ще ми повлияе на размера на майчинството.

Добре дошли на новите мами!
Това е за сега от мен,
Целувкиии Simple Smile

# 85
  • Мнения: X
Ние също нищо не сме купили, обмисляме към средата или края на декември да вземем нужното /хем ще има и някакви промоции, предполагам/. Подарили са ни няколко дрешки (бодита, костюмчета, чорапки).
Чудя се в кой магазин да отидем, за да набавим всичко наведнъж? За сега клоня към Вис Виталис, но съм отворена към предложения Simple Smile

# 86
  • София
  • Мнения: 10 642
Момичета, прегледайте си инфото на първа страничка и ако някой липсва или са му объркане данните, нека ми драсне на лично

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 185
Момичета здравейте, да се запиша и аз на 26г от Пловдив, втора бременност 22г.с момиченце с термин 25.02. Heart Eyes

Kera_Tamara кариеса със упойка ли го направи или без?

# 88
  • София, България
  • Мнения: 456
Момичета, вчера бяхме на 2-ра ФМ и нашето момиче се оказа момче Simple Smile Расте и големее, даже върви със седмица и малко напред, може би заради ранна овулация (съответно и раждането ще е доста по-рано от термина, вероятно). И след като вече знам пола:

@Nandin, би ли могла и мен да ме впишеш на първа страница, моля - 24.02.1018, първа бременност, момче, от София съм. Благодаря ти предварително!

# 89
  • Мнения: 440
Момичета, прави ми впечатление, че напоследък се раждат повече момичета. А тук повечето ще сме мъжки майки. Innocent People Angel Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт